Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 14 Sty 2019 10:24 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Nie byłem jeszcze w tylu miejscach, że aż...wstyd się przyznać :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#62 PostWysłany: 14 Sty 2019 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
maginiak napisał(a):
Podobnie jak na wieżowce w Chinach czy inne atrakcje, do których trzeba czekać w wielogodzinnej kolejce. Nie wytypowałam dotąd jeszcze żadnej atrakcji na świecie, w kolejce do której mogłabym czekać dłużej niż godzinę.

W 2017 r. roku byłem w Szanghaju i do windy na poziom widokowy drugiego najwyższego (wówczas) budynku na świecie czekałem góra 10 minut. Tak więc, tej wymówki nie możesz używać :D Ale co do zasady zgadzam się - długotrwałym kolejkom też mówię stanowcze "nie".

A co do meritum wątku, to przyłączam się do tych wszystkich, którzy posypują głowę popiołem z powodu nie odwiedzenia różnych miejsc w Polsce. Dodam do tej listy Rzeszów, w którym mogłem być, gdy wylądowałem w Jasionce, ale było jakos "nie po drodze".



Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 14 Sty 2019 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Kiedy ja próbowałam się dostać na Oriental Pearl Tower, kolejka była na 3 godziny ;) Ale to było w Chiński Nowy Rok przy wyjątkowo słonecznej pogodzie, więc może to było przyczyną, co jest koniec końców dobrą wiadomością
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:02 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Shanghai Tower - kolejka na jakieś dwie, trzy minuty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 14 Sty 2019 14:03 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Nigdy nie bylem w Zakopanem i w Kazimierzu nad Wisla, nigdy nie bylem tez w Sandomierzu ani w Zamosciu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 14 Sty 2019 18:34 

Rejestracja: 03 Paź 2018
Posty: 84
Loty: 110
Kilometry: 234 400
Auschwitz, Wieliczka :oops:
"za granicO" - Rzym ale Włochy mnie w ogóle nie kręcą tak samo jak kanary, także w sumie nie wiem czy wstyd ;)
Lwów, Wiedeń, Portugalia, Skandynawia, USA :oops:
_________________
Instagram: laur_ruda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 14 Sty 2019 18:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Szczecin i prawie cała północno zachodnia Polska - plan na ten rok.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
#68 PostWysłany: 14 Sty 2019 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 496
Loty: 332
Kilometry: 605 239
niebieski
Poznań/Toruń/Gdańsk + Mazury

Ale co zrobić jak szybciej dolecieć na drugi koniec Europy niż się dotłuc do Wielkopolski;)
_________________
http://www.liswplecaku.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 14 Sty 2019 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
i czasem taniej
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 14 Sty 2019 21:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ruda_laur napisał(a):
Auschwitz, Wieliczka :oops:
:oops:

ja to samo
+ Paryz + Rzym, ale szczerze, nie spieszy mi sie - predzej czy pozniej jakos tam trafie (do Paryza mialem bilety na weekend pare mies temu ale z jakiegos powodu nie polecialem)
+ Mazury
w Gdansku bylem pierwszy raz latem 2018 :)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 14 Sty 2019 21:54 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
BrunoJ napisał(a):
Z punktu widzenia tego forum, wstyd się przyznać, ale nie byłem w Bergamo.




Spoko, też nie byłem w Bergamo, ... przepraszam urokliwym Bergamo ;) Poczekam, aż zlot tam będzie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 14 Sty 2019 22:01 

Rejestracja: 26 Sty 2016
Posty: 209
niebieski
U mnie jest kilka takich miejsc, które z jednej strony chciałoby się zobaczyć, ale jakoś nigdy nie po drodze. Auschwitz (ale to mam nadzieję w końcu nadrobić i to niebawem), Puszcza Białowieska, a z odleglejszych kierunków Tajlandia czy Wyspy Kanaryjskie. Z tymi odleglejszymi to nawet wiem, co bym chciał tam oglądać i jak mniej więcej program bym sobie ułożył, ale chyba mają status do realizacji jako wyjazd awaryjny :).
_________________
https://www.star-wars.pl
https://www.filmowe-szlaki.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 14 Sty 2019 23:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
Myślę, że jestem już w miarę zaawansowanym podróżnikiem a dopiero w ferie w lutym pierwszy raz lecę na Wyspy Kanaryjskie.

W Paryżu byłem tylko raz i to 4 lata po rozpoczęciu samodzielnego podróżowania samolotami.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 14 Sty 2019 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 222
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
JIK napisał(a):
Mieszkam w Katowicach i nie byłem na Nikiszowcu (dzielnica Katowic) :o :shock:

:) jako gliwiczanin pojechałem na Nikisz w swoje 28 urodziny? było mi już trochę wstyd, wiec wsiadłem w furę i z Gdańska zrobiłem sobie wycieczkę ?
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#75 PostWysłany: 15 Sty 2019 00:54 

Rejestracja: 06 Gru 2016
Posty: 92
Loty: 31
Kilometry: 49 848
taras widokowy Palacu Kultury (mieszkam w Wawie :D)
Białowieża
Klasyka zagraniczna, czyli Egipt, Tunezja, Turcja, Chorwacja.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#76 PostWysłany: 24 Sty 2019 23:53 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Nie byłem w 90% miejsc, w których Wy byliście. Ale piłem w Spale i spałem w Pile.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#77 PostWysłany: 24 Sty 2019 23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Ale fajny watek!
Sosnowiec, Skarzysko-Kamienna, Sopot, Puszcza Bialowieska, Bieszczady, Bulgaria i Bialorus. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 25 Sty 2019 09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
gdzie nie byłem i chciałbym pojechać / polecieć ?
PL - Białystok, Zamość, Przemyśl
Europa - Barcelona, Lotnisko Sandefjord Torp oraz ostatnie z mikro państw - Andora
Góra
 Profil Relacje PM off
wasil10 lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 25 Sty 2019 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Z Polski ciągle nie udało mi się dostać w Bieszczady. W zeszłym roku już byłam konkretnie umówiona na lekkie zimowe spacery po Bieszczadach, ale niestety nagła zmiana pogody i bardzo silne mrozy uniemożliwiły wyjazd :(
Z zagranicy to nigdy nie byłam w Chorwacji, a sporo okolicznych szeroko pojętych bałkańskich państw już zobaczyłam (Słowenia, Serbia, BiH, Albania, Macedonia Północna vel FYROM) lub zrobię to w tym roku (Czarnogóra) albo mam konkretny zamiar to zrobić w tym roku (Bułgaria).
Kolejne miejsce, gdzie nie byłam to rumuńska Transylwania, a z racji sentymentu do literatury fantastycznej, przynajmniej jeden wampirzy zamek powinnam zobaczyć 8-)
Gibraltar - miałam tam pojechać z Malagi, ale zrezygnowałam ze względu na problemy zdrowotne. Chociaż to zrządzenie losu uważam, za pozytywne, bo teraz mam lepszy pomysł na Gibraltar, niż niezrealizowany pierwotny ;)
Wiedeń i Austria - kilka razy przejeżdżałam, ale tego nie liczę jako byłam.
I jeszcze piramidy w Gizie, Nil i ogólnie Egipt. I wiem ze zdjęć jak naprawdę wygląda otoczenie piramid, i że jest tam tłok, harmider i jarmark większy nawet od Jarmarku Europa :D ale jednak to jedyny antyczny cud świata, który dotrwał do współczesności.
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 25 Sty 2019 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1408
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Francja, Belgia, Holandia, Turcja, Rumunia, Szwajcaria. Rzym (będzie okazja w kwietniu), z krajowych Gdańsk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 164 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Smrodek, Yaneck oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group