Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 11 Lis 2017 22:08 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3344
złoty
Zawsze byl zwyczaj ze kierowca nie placi za paliwo. Wystarczy ze nie moze pic na meczu.....

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN Odwiedź Argentynę: loty (z bagażem) do Buenos Aires z Wiednia od 2595 PLN + dalsze loty po kraju od 273 PLN
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
#82 PostWysłany: 11 Lis 2017 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
pompa napisał(a):
W moim przypadku nie tyle chodziło mi o kasę ale o elementarną sprawiedliwość.Skoro miałoby być "po kumplowsku" to właściciel samochodu też mógł dać swoją działkę do paliwa.

"Po kumplowsku" to powinien sam zaplacic wszelkie oplaty za benzyne i nawet nie wspomniec o doplacie za naprawe. 8-)
Ludzie, w jakim swiecie my zyjemy???
Mozna ponarzekac, jak ktos nie jest bezposrednio poszkodowany. ;)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 15 Cze 2018 16:06 

Rejestracja: 15 Cze 2018
Posty: 5
Widzę że są różne zdania na temat zrzutki na paliwo. Jestem najczęściej kierowcą i uważam że koszty paliwa i parkingów powinny być dzielone na wszystkich po równo. Płacenie za eksploatację auta przez pasażerów nie wchodzi w grę. Jak kogoś nie stać na utrzymanie auta to niech nie kupuje, a nie szuka sponsorów od eksploatacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
LPojez lubi ten post.
 
      
#84 PostWysłany: 21 Sie 2018 19:09 

Rejestracja: 21 Sie 2018
Posty: 1
Może ja opisze swoją sytuacje sprzed roku, miałam lecieć z koleżanka do Brazylii, wszystko klepniete. Hotele, przejazdy. Każda kupowała bilet dla siebie, ja opłacałam hotele za które potem koleżanka miała zwrócić. Dzień przed wyjazdem wiadomość, nie jedzie ze względu na sytuacje w domu. Niestety ja nie miałam szansy na wyjazd nawet samej bo wylot był z lotniska w Niemczech i to jej tata miał nas zawieść na lotnisko. Wyjazd przepadł, zwróciła mi tylko faktycznie polowe za noclegi i tyle. Próbowałam ściągnąć jakaś resztę gotówki albo pokrycie mojej straty, niestety bezskutecznie. I tyle było z wyjazdu i koleżeństwa.. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 21 Sie 2018 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Cóż to było za lotnisko, że tylko Tata koleżanki mógł tam dotrzeć?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 21 Sie 2018 20:53 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
RMS :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 27 Kwi 2022 08:05 

Rejestracja: 27 Kwi 2022
Posty: 1
A jak już wspólnie dojechaliście do celu:
para AA i para BB i samotna osoba C
lub
para AA i samotna osoba C
- jak dzielicie koszty?

Dwie pary to nie jest kłopot. A gdy są dwie pary i trzecia osoba bez pary,
lub para i dodatkowa osoba.

Wiadomo nocleg z trzema sypialniami, każdy płaci za sypialnię czy na osoby jak w hostelu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 27 Kwi 2022 08:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
Jeżeli byłyby osobne sypialnie, to każda para/singiel płaci za swoją zajmowaną sypialnię.
Jeżeli jest jeden pokój z łóżkami to każda osoba za łóżko (jak pozostają wolne to całość dzielimy na 5 osób).
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group