Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Cze 2017 13:00 

Rejestracja: 08 Cze 2017
Posty: 1
[przełom lipca i sierpnia]

Witam wszystkich,

Szukam chętnych (najlepiej chyba pary), którzy chcieliby przygarnąć mnie, dziewczynę + psa do wspólnego auta na wyjazd na południe Europy. W ubiegłym roku byliśmy ze znajomymi w Chorwacji (bez psa) i było mega świetnie. W tym roku mamy psa (5 lat, wzięty ze schroniska), na którego nie każdy się zgodzi, dlatego szukam tutaj.

Chcemy, aby i piesek zobaczył sobie coś fajnego, ale przede wszystkim nie chcemy go zostawiać nigdzie (już wystarczająco nasiedział się w schroniskowym kojcu).

Dlatego też fajnie, gdyby ktoś miał kombi (vana?), żeby piesek nie czuł się ściśnięty i ogólnie, żeby każdy miał miejsce w podróży.

Uprzedzając posty - tak, można polecieć samolotem, czy wsiąść w pociąg itp, itd, ale o to właśnie chodzi, że objazdówki są o tyle fajne, że można zahaczać o spotykane po drodze miejsca.

Nie jesteśmy typami, którzy muszą mieć codziennie bieżącą wodę, wytrzymamy i bez niej, a jak będzie trzeba, to kimniemy się w namiocie. Szukamy po prostu kompanów do objazdówki, aby nie być w tym sami. No i nie mamy auta :D

Koszta paliwowe oczywiście dzielone (dlatego byłoby meeega, gdyby autko było w gazie :D).

Wierzę w sukces tej misji :)

Pozdrawiam,
Mateusz
Góra
 Profil Relacje PM off
badmoon lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 26 Lip 2017 00:42 

Rejestracja: 28 Mar 2014
Posty: 191
Loty: 22
Kilometry: 63 900
Szacun za chęć zabrania psa. Ja wszędzie latam ze swoim, ale ponieważ jest mały, to mogę go brać do kabiny, bo do luku w życiu bym go nie dał. Nie wyobrażam sobie wakacji bez mojej psiny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group