Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Sty 2020 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
już w ub. tygodniu coś mi nie pasowało, bo zamiast sobotniego "Raportu o stanie świata" była w Trójce o 15:00 inna audycja. Wtedy pomyślałem, że może Dariusz Rosiak jest gdzieś w świecie, a nikt nie może go akurat zastąpić. Dziś jednak sytuacja się powtórzyła, więc sprawdzam w sieci i czytam, że został po prostu zwolniony z pracy: https://www.press.pl/tresc/60064,dariusz-rosiak-nie-poprowadzi-juz-audycji-_raport-o-stanie-swiata_

Niech ich tam w PR szlag trafi. W radiu, ne tylko publicznym, nie ma już takich audycji i takich dziennikarzy. Słuchałem tego od lat i zawsze byłem pod wrażeniem obiektywizmu, rzetelności i profesjonalizmu w przekazywaniu informacji o świecie.

Oczywiście, moje żale nie mają żadnego znaczenia, ale odczułem potrzebę wyrzucenia ich z siebie, choćby w Luźnych gatkach.
Góra
 Profil Relacje PM off
17 ludzi lubi ten post.
 
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#2 PostWysłany: 25 Sty 2020 16:47 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Niestety spora część starej 3 juz tam nie pracuje. Ja też juz nie słucham 3 od jakiegoś czasu. Nic nie zrobisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 25 Sty 2020 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Z chęcią bym przeczytał ale za chiny nie chce mi się załadować ten link :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Możesz jeszcze np. tu:

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/d ... nie-swiata
Góra
 Profil Relacje PM off
peta uważa post za pomocny.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:27 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 793
niebieski
Po dłuższym czasie hula, otwórz i czekaj;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:35 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
Niektórzy jeszcze ciągle mają nadzieję na przywrócenie Darka do pracy ( sumie nie wiem na czym je opierają). W sieci jest petycja w tej sprawie. Możesz się @tropikey podpisać.
Po trójce niestety zostało już wspomnienie. Poza muzyką to nie ma prawie po co włączać.
Info dla nieświadomych - w niedziele o 8:00 ciągle jeszcze mozna słuchać "audycji podroznej".
Spieszcie się słuchać te audycje bo tak szybko odchodzą...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Tak, już podpisałem, choć w sumie nie wiem, czy to dobry pomysł, by tam wracał (w takich okolicznościach).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:44 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
Nie dostanie szansy na powrót. Już przy poprzednich dyrektorach miał wylecieć ale jakimś cudem przetrwał do tej pory. Liczę na to ze będzie kontynuował to co robił do tej pory w innym radiu bo bardzo brakuje takich audycji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Fakt, w trakcie niektórych jego audycji (gdy to, co mówił jawnie nie licowało z aktualną linią) też zachodziłem w głowę, jak to możliwe, że go jeszcze nie uciszyli :D
W końcu jednak się to stało, choć nie odniosłem wrażenia, by któraś z ostatnich audycji w jakiś szczególny sposób mogła nadepnąć na piętę komuś w politbiurze.
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
niedlugo w tym radiu zostanie sama muzyka (co prawda niezla) i "wiadomosci", czyli serwis informacyjny rzadu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Sty 2020 17:59 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1065
srebrny
Wiesz @tropikey samo zbyt dokladne "objasnianie" jak działa świat jest na tyle nibezpieczne dla obecnej opcji żeby bylo wystarczające coby wylecieć z mediów publicznych ☺
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 25 Sty 2020 19:31 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
Pozostaje jedynie liczyć, że Pan Dariusz pojawi się ze swoją audycją gdzie indziej.
A niepokojące jest to, że Trójka planuje chyba żeby Raport się pojawił w ramówce od lutego, ale jeśli tak, to należy się spodziewać, że będzie to stan świata wg PiS.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Sty 2020 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
No właśnie, aż drżę na myśl o tym, kogo posadzą za mikrofonem.
Swoją drogą, zawsze myślałem, że to autorska audycja D. Rosiaka, w takim sensie, że również jej nazwa "idzie" za autorem.

Edit: bo strona na fb najwyraźniej do radia nie należy:

https://m.facebook.com/raportostanie/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Sty 2020 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1564
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Semka albo Lisicki będą do nowej formuły idealni.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Koniec
#15 PostWysłany: 25 Sty 2020 21:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
tropikey napisał(a):
W końcu jednak się to stało, choć nie odniosłem wrażenia, by któraś z ostatnich audycji w jakiś szczególny sposób mogła nadepnąć na piętę komuś w politbiurze.

Chyba w ostatniej audycji 2019 r. lub w którejś z sąsiednich rozmawiał o populizmie w polityce. Oczywiście profesjonalnie i bez odniesień, ale nie dało się pewnych rzeczy nie połączyć. Choć na pewno nie wypadł z powodu jednej audycji. Wypadł za profesjonalizm i rzetelność. No i podobno za książkę o Baumanie, która nie okazała się taka jednoznaczna jak niektórzy oczekiwali.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#16 PostWysłany: 25 Sty 2020 21:17 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
Skończyła mu się umowa, więc po prostu wykorzystano okazję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Sty 2020 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7342
HON fly4free
Coś jednak musiało się wydarzyć, skoro nie pozwolili mu dotrwać do końca umowy i dwóch ostatnich audycji już nie było.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Sty 2020 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Idzie "Dobra zmiana".
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Koniec
#19 PostWysłany: 25 Sty 2020 22:36 

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 161
Loty: 202
Kilometry: 281 717
tropikey napisał(a):
Coś jednak musiało się wydarzyć, skoro nie pozwolili mu dotrwać do końca umowy i dwóch ostatnich audycji już nie było.


Wydaje mi się, że efekt kuli śnieżnej. Jeśli dobrze pamiętam, to najpierw była informacja, że koniec umowy i audycje tylko do końca stycznia, a jak zrobiło się głośno, to nie pozwolono na te dwie ostatnie w styczniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 26 Sty 2020 14:26 

Rejestracja: 18 Gru 2011
Posty: 274
niebieski
jeden z 3 polskojezycznych podcastow jakich sluchalem :/ Nie kojarze goscia z innych dzialan ale jesli ktos w tej audycji dopatrzyl sie jakiejs polityki czy propagandy to [dziwne]

jakby ktos nie wiedzial to audycje sa do pobrania, ja korzystam z appki na androida podcast addict ale, przynajmniej jeszcze niedawno byly do pobrania na stronie polskiego radia.

A tak przy okazji to jest gdzies temat o ciekawych audycjach - najlepiej takich ktore mozna sciagnac na telefon? Tematyka w zasadzie obojetna, z naciskiem na historie, ekonomie i geopolityke, ewentualnie przystepnie podana ;) technologie. Oprocz muzycznej bo tego jest pelno.


Ostatnio edytowany przez Washington, 26 Sty 2020 18:28, edytowano w sumie 1 raz
ciach wulgaryzmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 439 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group