Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Lis 2020 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1887
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Jeszcze z jedna taka wypowiedź i okaże się, że muzyka disco polo leczy.....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
warsawreceiver lubi ten post.
 
      
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
#62 PostWysłany: 17 Lis 2020 13:44 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 958
niebieski
W mediach pojawiają się wpisy tych (nie)obdarowanych muzyków z wyjaśnieniami. W skrócie, im się należało, ale to nie dla nich, ludzie, zespoły, technicy itd. Bardzo jestem ciekawy czy ktokolwiek z nich zatrudnia kogokolwiek na etat. Ludzi, których znam a pracują w mediach, to pracują na samozatrudnieniu. To taki standard w tej branży, niestety. Łańcuszek "firm"-podwykonawców. Coś mi mówi, że do takich osób to nawet ochłapki nie dotrą z pieniędzy rozdawanych w ten sposób. Bo niby na jakiej podstawie jeden podmiot gospodarczy ma przekazać innemu podmiotowi formalnie niezależnemu pieniądze za nicnierobienie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 17 Lis 2020 14:15 

Rejestracja: 14 Kwi 2019
Posty: 1
j_a napisał(a):
W mediach pojawiają się wpisy tych (nie)obdarowanych muzyków z wyjaśnieniami. W skrócie, im się należało, ale to nie dla nich, ludzie, zespoły, technicy itd. Bardzo jestem ciekawy czy ktokolwiek z nich zatrudnia kogokolwiek na etat. Ludzi, których znam a pracują w mediach, to pracują na samozatrudnieniu. To taki standard w tej branży, niestety. Łańcuszek "firm"-podwykonawców. Coś mi mówi, że do takich osób to nawet ochłapki nie dotrą z pieniędzy rozdawanych w ten sposób. Bo niby na jakiej podstawie jeden podmiot gospodarczy ma przekazać innemu podmiotowi formalnie niezależnemu pieniądze za nicnierobienie?

samo życie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 17 Lis 2020 14:46 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3531
srebrny
Kazik to ma jednak szczescie do promocji... przypomne Kult: Live Polandrock Festival 2019 [2CD]+[DVD]

"Po wypowiedzeniu opinii na temat Kultu przez twórcę disco polo Sławomira Świerzyńskiego zainteresowanie wydaną przez nas i SP Records płytą jest ogromne. W tym momencie złożyliśmy zamówienie na dotłoczenie 11 000 płyt. Pierwszy nakład 8 000 boxów CD/DVD i 3000 winyli wyprzedał się w całości" - relacjonuje Jerzy Owsiak.
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 18 Lis 2020 17:08 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1414
Loty: 215
Kilometry: 388 202
srebrny
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... AHBj2ikmJI macie swoją deflację :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#66 PostWysłany: 18 Lis 2020 21:55 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 958
niebieski
Oczywiście, że od miesięcy mamy w Polsce klasyczną stagflację. Każdy mający oszczędności co miesiąc traci ich część bo depozyty są praktycznie nieoprocentowane, giełdy oderwały się od gospodarki i wiszą jedynie na wsparciu EBC i FED, nie wiem na czym niby można zarobić mając oszczędności bez konkretnego ryzyka ich straty. Przy stopach procentowych ok. 0% to my ze swoich oszczędności finansujemy deficyt budżetowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 21 Lis 2020 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Mam na myśli deflację spowodowaną załamaniem nastrojów konsumenckich w najbliższym czasie. Jej głębokość da obraz późniejszej katastrofy.
benedetti napisał(a):
@nick
Z niektórymi Twoimi stwierdzeniami się nawet zgadzam, ale choć nie jestem specem od ekonomii to trudno mi uwierzyć w to, że przy takim dodruku i długu będziemy mieli deflację w dłuższym terminie.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 18 Gru 2020 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2019
Posty: 355
niebieski
Epilog:

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#69 PostWysłany: 18 Gru 2020 12:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8595
złoty
Wszystko się zgadza - przecież ludzie to teraz algorytm, ideologia itp.
Góra
 Profil Relacje PM off
warsawreceiver lubi ten post.
 
      
#70 PostWysłany: 18 Gru 2020 13:13 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
Sprawa zakończyła się w taki sposób, że przyznano wsparcie dokładnie tym samym podmiotom, tylko w wielu przypadkach o jakieś 20% mniej niż pierwotnie. Jednocześnie nie publikując komu przyznano. Świetna metoda. W realu wygląda to mniej więcej tak, że podmiot tylko połowę pieniędzy przeznacza na "rekompensaty" dla swoich pracowników lub zleceniobiorców, drugą połowę przeznacza na kroplówkę, żeby wytrzymać jeszcze jakiś czas (czyli opłacenie bieżących wydatków).

Ciężko zresztą nazywać te ochłapy rekompensatami. Przykład znajomej. Gdyby nie zamknięta branża, od marca zarobiłaby jakieś 50-70 tysięcy. Ile wyniosła rekompensata? 5 tysięcy. Można gasić światło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group