Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:17 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 20
witam,

pewnie prędzej w totka trafię niż kogoś znajdę kto leci w ten dzień ale co tam 8-)

leci ktoś z WDC dn 29.03.2014
11:55 → 13:35 Poznań ➜ Oslo Sandefjord Torp 34zł
18:15 → 19:45 Oslo Sandefjord Torp ➜ Poznań 54zł

za te 88zł chętnie polecę bo cena bez WDC 158zł i tu już szkoda kasy.
jak w marcu nigdzie nie polecę to zwariuję :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
No to pewnie zobaczymy się w Sandefjord ;]
Startuję o 6.10 z WARSZAWY i powrót mam do POZNANIA o 18.10 (o ile dobrze pamiętam).
Będziemy w czwórkę, ja i moja "druga połówka pomarańczy" (określenie zaczerpnięte z tego forum :) ) oraz moi rodzice, którzy chcieli przelecieć się samolotem :lol: :lol:

W każdym bądź razie jeśli gdzieś nas zauważysz to śmiało "podbijaj", chętnie pogadamy, choćby przez chwilę :D

ps. Nasz wyjazd jest maksymalnie budżetowy, także: busem z lotniska do stacji kolejowej i dalej spacer do miasta; Oslo z uwagi na koszt i krótki pobyt na miejscu absolutnie odpada.

Pozdrawiam,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:33 

Rejestracja: 28 Gru 2011
Posty: 135
Loty: 135
Kilometry: 254 214
polecam bunkry

ponizj krotki opis :)

viewtopic.php?f=166&t=4898&p=248059#p248059
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Mar 2014 21:42 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 20
tak jak napisałem nie mam jeszcze biletów, polecę jeżeli ktoś z WDC będzie kupował wtedy dołączę żeby mieć niższą cenę.
jak się nie uda trudno będę szukał czegoś innego taniego.
w styczniu poz-ryg-wmi za 39zł, luty gdn-ryg-poz za 20zł to i w marcu lub kwietniu coś się znajdzie :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Mar 2014 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
refiko napisał(a):
No to pewnie zobaczymy się w Sandefjord ;]
Startuję o 6.10 z WARSZAWY i powrót mam do POZNANIA o 18.10 (o ile dobrze pamiętam).
Będziemy w czwórkę, ja i moja "druga połówka pomarańczy" (określenie zaczerpnięte z tego forum :) ) oraz moi rodzice, którzy chcieli przelecieć się samolotem :lol: :lol:

W każdym bądź razie jeśli gdzieś nas zauważysz to śmiało "podbijaj", chętnie pogadamy, choćby przez chwilę :D

ps. Nasz wyjazd jest maksymalnie budżetowy, także: busem z lotniska do stacji kolejowej i dalej spacer do miasta; Oslo z uwagi na koszt i krótki pobyt na miejscu absolutnie odpada.

Pozdrawiam,


Robiłem 2.11 identyczną wycieczkę.

Czasu na Sandefjord będzie aż nadto.

Zwróćcie uwagę na to czy będzie powrotny bus ze stacji w Torp na lotnisko.

Ja źle spojrzałem w rozkład (na poniedziałek-piątek zamiast na sobotę) i czekaliśmy na autobus, którego nie miało prawa być.

A potem (wiem, że ciężko w to uwierzyć) prześliśmy obok bramy na lotnisko (zamknięta szlabanem - przejście boczkiem) i doszliśmy prawie do autostrady.

Oj z powrotem to już prawie biegliśmy tym bardziej, że dopiero jak byliśmy pod bramą to byliśmy pewni, że tam jest wejście na lotnisko.

Po prostu jak wyjeżdżaliśmy autobusem to nie zapamiętałem tego momentu.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Mar 2014 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
"autobus lotniskowy" jest darmowy w obu kierunkach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Mar 2014 23:05 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
refiko napisał(a):
"autobus lotniskowy" jest darmowy w obu kierunkach?

tak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Mar 2014 08:57 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Ja również lecę 29.03 do Sandefjord z Poznania o 11:55. Z tym, że potem zamiast wracać do Polski, to o 21:30 mam wylot do Bukaresztu :-)
Ale, że samo Sandefjord zwiedziłem już 2 razy, to tym razem wybieram się na te bunkry.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Mar 2014 12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
refiko napisał(a):
"autobus lotniskowy" jest darmowy w obu kierunkach?


Ktoś kiedyś pisał, że autobus jest darmowy z biletem kolejowym.
Zresztą info na stronie lotniska to potwierdza:

http://www.torp.no/Pages/Komunikacja/_P ... ssMenu=360

Ale tyle osób było w Sandefjord i od nikogo nikt nigdy nie żądał tego biletu, że można przyjąć że autobus jest bezpłatny.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Mar 2014 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Tomo14 napisał(a):
Ale tyle osób było w Sandefjord i od nikogo nikt nigdy nie żądał tego biletu, że można przyjąć że autobus jest bezpłatny.

Nie jest to do końca prawda. Były pojedyncze przypadki opisane na forum, że osoba bez biletu kolejowego została wyproszona z autobusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Mar 2014 13:11 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
Kłopot może być jedynie jadąc ze stacji na lotnisko, chociaż wydaje mi się to mało prawdopodobne.
Natomiast w pierwszą stronę nie mogą się doczepić, bo przecież bilet na pociąg masz prawo kupić w pociągu (nawet nie wiem czy można kupić bilet gdzieś na lotnisku).
No i w razie czego mogą wysadzić gapowicza, raczej bez finansowych konsekwencji. A sama trasa lotnisko-stacja też jest całkiem przyjemna (można pooglądać lądujące i startujące samoloty), więc w razie wysiadki mamy kilkudziesięcio minutowy przyjemny spacer :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Mar 2014 13:32 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
Runo-88 napisał(a):
Kłopot może być jedynie jadąc ze stacji na lotnisko, chociaż wydaje mi się to mało prawdopodobne.

parę razy jechałem stacja -> lotnisko i nigdy kierowca niczego nie sprawdzał, nawet, gdy byłem sam w autobusie
Runo-88 napisał(a):
Natomiast w pierwszą stronę nie mogą się doczepić, bo przecież bilet na pociąg masz prawo kupić w pociągu (nawet nie wiem czy można kupić bilet gdzieś na lotnisku).

ja kupowałem w kiosku/bufecie Narvesen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 11 Mar 2014 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Chciałem tylko sprostować wcześniejszą informację - ten autobus NIE jest bezpłatny dla każdego.
Wiadomo, że w większości przypadków niczego nie sprawdzają ale nie jest to 100% regułą.
W tym wątku są opisane dwa przypadki kiedy kierowca autobusu nie zabrał gości bez biletu kolejowego.
rygge-i-okolice,166,5873&start=40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 11 Mar 2014 15:14 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6235
HON fly4free
pemat napisał(a):
refiko napisał(a):
"autobus lotniskowy" jest darmowy w obu kierunkach?

tak

maczala1 napisał(a):
Chciałem tylko sprostować wcześniejszą informację - ten autobus NIE jest bezpłatny dla każdego.

wychodzi na to, że:
"tak" w praktyce
"nie" formalnie - "Autobus jest wliczony w cene biletu kolejowego." http://www.torp.no/Atrakcja/Komunikacja ... ssMenu=362

maczala1 napisał(a):
W tym wątku są opisane dwa przypadki kiedy kierowca autobusu nie zabrał gości bez biletu kolejowego.
rygge-i-okolice,166,5873&start=40

ale nie na tym lotnisku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 11 Mar 2014 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
To fakt, załączyłem link do wątku o Rygge :) Jednak na pewno czytałem na forum opis takiej samej akcji na Torp ale nie mogę teraz znaleźć tego na szybko.
Zasada jest taka sama, autobus jest wliczony w cenę biletu kolejowego i jest darmowy dla posiadaczy biletu kolejowego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 11 Mar 2014 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Runo-88 napisał(a):
Ja również lecę 29.03 do Sandefjord z Poznania o 11:55. Z tym, że potem zamiast wracać do Polski, to o 21:30 mam wylot do Bukaresztu :-)
Ale, że samo Sandefjord zwiedziłem już 2 razy, to tym razem wybieram się na te bunkry.


Obadaj, bo ja będę w Sandefjord 12 maja i chyba też bym się przeszedł w to miejsce :D
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group