Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wrocław
#121 PostWysłany: 29 Paź 2015 14:19 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 991
niebieski
No raczej kolejowy, przecież o tym pisałem . Dla dwóch i więcej osób cena jednostkowa wyjdzie zresztą taniej (oferta TY i raz, dwa, trzy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#122 PostWysłany: 08 Lip 2016 13:04 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 711
Szukam budżetowo, gdzieś bliżej centrum na jutro dla dwóch osób.
Gdyby ktoś miał jakiś namiar na sprawdzone lokum to będę wdzięczny bo termin wypadł mi niespodziewanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 06 Sie 2016 15:36 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Wrocławianie,może podpowiecie gdzie znaleźć dla jednej osoby niedrogie noclegi na 27-29.08 ? Próbowałam szukać na booking.com,ale nic nie mogę znaleźć. Córka kupiła sobie bilet na Capital of Rock.Cała w skowronkach,ale o noclegu to już nie pomyślała zawczasu.Czy jakieś akademiki działają może latem jako hostele ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 06 Sie 2016 16:29 

Rejestracja: 04 Kwi 2012
Posty: 46
Zobacz ibis budget na accorhotels.com.. Wprawdzie chyba ten przy stadionie, a nie w centrum, ale sporo widzialem po 39/pokoj 2os.

Wysłane z mojego X5 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 06 Sie 2016 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Może tutaj, co prawda dalej od centrum, ale cena jest w miarę rozsądna https://www.airbnb.pl/rooms/13509081?ch ... s=duIcy4aw
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#126 PostWysłany: 07 Sie 2016 11:59 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Może źle szukałam,ale na accorhotels.com w terminie 27-29.08 tylko b.wysokie ceny.
Dzięki za link do Airbnb. Przyznam ,że nie korzystałam z takiej formy noclegów.Ale zarejestrowałam się i napisałam do wynajmującej,może się tutaj uda.Chociaż jakieś wątpliwości są, czy dla młodej to bezpieczne ?


Ostatnio edytowany przez Smierz, 07 Sie 2016 12:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#127 PostWysłany: 07 Sie 2016 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Przy rezerwacji Ibis Budget Stadion na stronie accora pokazuje mi się cena 118zł za dwie noce za osobny pokój - biorąc pod uwagę, że z tego hotelu na stadion, gdzie są koncerty, można przejść się piechotą, to chyba ciężko będzie o lepszą opcję.
Możliwe, że uzyskanie takiej ceny wymaga założenia konta na stronie accora - macie takowe? Jeżeli nie, załóżcie, to nic nie kosztuje, a ceny bywają niższe.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#128 PostWysłany: 07 Sie 2016 12:27 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Mnie z kolei wyświetliła się informacja,że brak dostępnych miejsc w tym terminie. Dzwoniłam jeszcze przed chwilą,żeby się upewnić i niestety potwierdzono tę informację. Kurczę, nic nie mogę znaleźć...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#129 PostWysłany: 07 Sie 2016 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Hmm, faktycznie, teraz też mam brak dostępnych miejsc. Może był jakiś jeden pokój z odwołanych rezerwacji przez chwilę dostępny.

EDIT:
Może spróbuj rozbić rezerwację na dwa osobne noclegi - na nocleg nd-pn pojawia się już trochę opcji, chociaż wiadomo, że główna atrakcja jest w sobotę.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#130 PostWysłany: 07 Sie 2016 13:38 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
No tak,ale w niedzielę zameldowanie byłoby pewnie od 10-12. A co w nocy z soboty na niedzielę po koncercie ? Dzwonię teraz w różne miejsca,ale kicha totalna z tym terminem. Pewnie skończy się to dotrwaniem na dworcu do najbliższego pociągu do Szczecina. Z Airbnb też mam odmowną odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#131 PostWysłany: 07 Sie 2016 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Pierwszy pociąg z Wrocławia do Szczecina jest o 4 rano, więc może to nie taka zła opcja. Jeżeli na koncert jadą też jacyś znajomi, to dotrwanie do tej godziny w centrum nie powinno być problemem, poza tym sama podróż z miejsca koncertu do centrum też trochę potrwa.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Smierz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#132 PostWysłany: 07 Sie 2016 15:00 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
No tak,to jest ta opcja minimum.Bo młoda chciała pobyć dzień dłużej,żeby poszwędać się jeszcze po Wrocławiu.No,ale wygląda na to, że nici z tego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#133 PostWysłany: 09 Sie 2016 00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
wejdz sobie w olx wpisz wrocław znajdziesz mnóstwo ofert
druga opcja allegro też w ten sposób
trzecia akademiki jest tego troszkę we Wrocławiu, domy studenckie
czwarta - hostelworld
piąta FB- noclegi wrocław jakaś grupa się znajdzie pewno
szósta - schronisko młodzieżowe


najtaniej widziałem hotel w brzegu 182 zł za dzień/ pokój 2 osobowy i 171 zł/ 2 os. - na hrs-ie
coś z tymi serwisami w tym terminie jest nie tak same ceny z kosmosu :(
Góra
 Profil Relacje PM off
Smierz lubi ten post.
Smierz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#134 PostWysłany: 09 Sie 2016 08:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
@mediolan
Z serwisami wszystko jest w porządku, po prostu wszelkie oficjalne noclegi (w tym schroniska i akademiki) są zapchane do granic możliwości, bo 27 sierpnia w ramach Capital of Rock jako głowna gwiazda gra Rammstein, a przed nimi grać ma jeszcze Limp Bizkit. Jest popyt, to i ceny odpowiednie są.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Smierz lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#135 PostWysłany: 09 Sie 2016 09:17 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
Dkładnie jest tak,jak mówisz.Akademiki już mam przerobione.Te Politechniki nie mają miejsc.W jednym z UP cudem znalazłam jedno miejsce w trzyosobowym pokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off
metia lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#136 PostWysłany: 02 Wrz 2016 20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 106
Polecam Cinnamon Hostel: http://www.hostelteam.pl/wroclaw/
Niedrogo, czysto, 5 minut pieszo od rynku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 05 Sty 2017 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2017
Posty: 8
matti_134 napisał(a):
Zobacz ibis budget na accorhotels.com.. Wprawdzie chyba ten przy stadionie, a nie w centrum, ale sporo widzialem po 39/pokoj 2os.

Wysłane z mojego X5 przy użyciu Tapatalka

Bardzo często pojawia się ta cena, już się zastanawiałam czy nie jest standardowa w tym hotelu. Jaki jest w nim standard? Chciałabym się w nim zatrzymać i nie wiem czy warto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#138 PostWysłany: 05 Sty 2017 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Standard jest przyzwoity. Typowy ibis budget - prosto, ale czysto. Wadą jest odległość od centrum (jakieś 25 minut + dojście do komunikacji) - nie zjesz np. nigdzie w okolicy śniadania poza hotelem, wieczorem nie pójdziesz na szybkie piwo, bo obok masz blokowisko i stadion.
Jeżeli jesteś pierwszy raz w mieście, to raczej polecałabym dołożyć trochę złotówek i wybrać jakiś hostel w centrum. Sporo jest hosteli w poodnawianych kamienicach, niekoniecznie przy samym Rynku, ale np. na Nadodrzu.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#139 PostWysłany: 19 Lut 2018 21:42 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Znalazłem 240 zł za dwie noce Hotel Tumski 3* we Wrocławiu na stronie hotel info a na bookingu jest drożej o 150 zł. Zastanowię się czy brać, nie wiem czy to jest błąd cenowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#140 PostWysłany: 19 Lut 2018 22:01 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 227
niebieski
https://deals.hotel.de/deals/polen/breslau/tumski.html
Żaden błąd - jest po prostu w promocji;) Pośrednik pewny i sprawdzony.
Góra
 Profil Relacje PM off
Alexis93 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group