Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 209 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wrocław
#161 PostWysłany: 16 Lip 2016 10:49 

Rejestracja: 25 Kwi 2016
Posty: 20
haxzje napisał(a):
Miejsce na obiad dzięki wpisom już znalazłem. Czy możecie polecić kawiarnie, herbaciarnie lub ciekawą cukiernie, gdzie będzie można chwile odpocząć?


Koniecznie Vinyl Cafe! Najbardziej klimatyczna kawiarnia we Wrocławiu, a może nawet i poza też. Można się tam napić i piwka i kawy/herbaty/czekolady. Mają pyszne ciasta. Obsługa jest przemiła, lokal ma genialny wystrój, muzyka z winyli (samemu można zasugerować, co powinni puścić). Przegenialne miejsce. Polecam rezerwować miejsce, bo dużo ludzi tam przychodzi.

https://www.facebook.com/vinylcafe.wroclaw/?fref=ts
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
 Temat postu: Re: Wrocław
#162 PostWysłany: 16 Lip 2016 17:17 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 123
Dzięki, przechodząc właśnie mnie zaintrygowała - na pewno nie ominę. Jeszcze jedno, jakiś fajny klup/pub na sobotni wieczór z dziewczyną, żeby raczej posiedzieć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#163 PostWysłany: 16 Lip 2016 18:17 

Rejestracja: 25 Kwi 2016
Posty: 20
Bułka z masłem (są dwie, obie fajne), Szklarnia lub bardzo klimatyczne (czasem z muzyką na żywo) Pod Latarniami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#164 PostWysłany: 24 Lip 2016 15:03 

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 4
w k2 jest duży wybór
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#165 PostWysłany: 06 Wrz 2016 23:10 

Długo się szykowałem do tego wpisu, byłem sceptyczny jak to ja. Ale nigdy mnie nie zawiedli. A dzisiaj, kiedy spotkałem pijaną w Sztock (he, he) gromadę włoskich emerytów, potwierdzam: nie ma lepszej włoskiej knajpy we Wrocławiu niż Siesta Trattoria na Ślicznej 22A/5. Kropka. Podoba mi się, że szefowa pilnuje interesu, że ubrane w jednolity strój dziewczęta są pomocne. Tak się to robi. I wtedy podaje się włośkawe jedzenie :D 9.5/10
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#166 PostWysłany: 12 Mar 2017 21:53 

1) Pizzeria Al Taglio na Hali Targowej - duży kawałek pizzy, którym można się najeść kosztuje 8 PLN. Pizzaiolo to Włoch, który nie mówi po naszemu :) Pizze są już upieczone (4-5 rodzajów) i są wystawione, pan je tylko podgrzewa w piecu. Do pizzy można zamówić świeży sok. Prosto i szybko, ogólnie na plus.
2) U Gruzina na Nożowniczej 1 (na rogu) - nawet niezłe adżarskie chaczapurii, szkoda tylko, że w środku trochę niedopieczone. Za placek i lemoniadę zapłaciłem 18 PLN. Lokal mały i czysty, obsługa dobra.
3) Bar kanapkowy Loveat na Piłsudzkiego 62 naprzeciwko Teatru Capitol. Jest tani (nie pamiętam ceny, ale dużo taniej niż w starbucksach itp) a kanapki są naprawdę duże. Oprócz kanapek dostępne są też sałatki i zupy. Duży wybór herbat i różne rodzaje kaw. Ogólnie bardzo na plus za ceny, wielkość porcji i miłą obsługę.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#167 PostWysłany: 29 Maj 2017 20:14 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
"Europa na widelcu" rozpocznie się od otwarcia jarmarku produktów europejskich i regionalnych. Między 31 maja a 4 czerwca na Rynku będzie można skosztować i kupić smakołyki z różnych zakątków Europy, ale też z Dolnego Śląska.


http://wroclaw.onet.pl/na-rynku-we-wroc ... ji/7jkhtq8
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#168 PostWysłany: 29 Maj 2017 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 480
Loty: 53
Kilometry: 142 596
niebieski
Na śniadania (i nie tylko) polecam Central Cafe na Św. Antoniego (przy kinie Nowe Horyzonty).

http://centralcafe.pl/site/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#169 PostWysłany: 29 Maj 2017 20:39 

agnieszka.pat napisał(a):
Ja jak wracam do Wrocławia, to zawsze idę do pizzerii Margharita.

Podaj współrzędne
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#170 PostWysłany: 29 Maj 2017 20:54 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Krupnicza 10, 50-075 Wrocław
Telefon: 71 780 02 07
https://www.facebook.com/margheritawroclaw/
http://www.margherita.wroclaw.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#171 PostWysłany: 29 Maj 2017 21:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Ja mogę polecić pizzerię Si na Bogusławskiego 89 (pod nasypem).
Lokal jest mały, ale pizza wyborna. W sumie wszyscy moi znajomi, którzy tam byli zachwalają.
https://www.facebook.com/pizzasi89/?rf=1173740219337271
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#172 PostWysłany: 21 Sie 2017 02:14 

Polecam:
1) na Bogusławskiego "Cuda na Kiju".
Piwo jest heh, tylko ok, chociaż mają niby z Browaru Stu Mostów i jakieś kraftowe. Ale mają fajną kuchnie, podaną w ciekawy sposób (13-17 zł za danie szaszłykowe). Jest hipstersko, ale bez przesady, rachunek przyjemny i miła atmosfera.
2) Na rogu Galeria Italiana (Kotlarska 26) tutaj: https://www.google.pl/maps/@51.111931,1 ... 440!8i4720 Knajpa nazywa się chyba "I love Baku" - nowo otwarta. Jest sympatycznie, bo obsługa niezmęczona, jest tanio i czuć ten smak (Lahmajoun podany z cytrynką i grubą natką pietruchy). Dla każdego gościa serwują na razie gratis herbatę turecką. Jak tego nie spieprzą to może być fajna restauracja. W sumie to zajrzę tam jeszcze.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#173 PostWysłany: 21 Sie 2017 07:43 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
dla tych co lubują się w smakach neapolitańskiej pizzy polecam VaffaNapoli
https://www.facebook.com/VaffaNapoliWroclaw/
nowe miejsce na mapie Wrocławia, drugi lokal ekipy z Pieca Na Szewskiej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#174 PostWysłany: 22 Sie 2017 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Bernard. W Rynku, na rogu na tej ścianie co Mc Donalds. Przypadkiem odkryłem najlepsze jedzenie we Wrocławiu... Polędwiczki wymiatają, pierogi z kurkami też super.

Załączniki:
Bernard.jpg
Bernard.jpg [ 129.87 KiB | Obejrzany 5431 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#175 PostWysłany: 09 Paź 2017 16:03 

Rejestracja: 28 Sie 2013
Posty: 147
BusinessClass napisał(a):
Bernard. W Rynku, na rogu na tej ścianie co Mc Donalds. Przypadkiem odkryłem najlepsze jedzenie we Wrocławiu... Polędwiczki wymiatają, pierogi z kurkami też super.
Ceny i obsługa też ;)


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#176 PostWysłany: 21 Mar 2019 19:01 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 24
Loty: 92
Kilometry: 157 441
ale dawno nie było żadnego wpisu :)

krótko po ostatnim otworzyła się moja ulubiona pizzeria Iggy Pizza (Kuźnicza). trochę wcześniej Niezły Dym (pl. Teatralny), przed Iggym to ona wygrywała we Wrocławiu ;)
w zagłębie knajpiane przekształciła się ul. św. Antoniego, są tam piwiarnie (jak AleBrowar), dobre jedzenie (Panczo, Ahimsa i parę innych) - to jest zaraz obok Włodkowica, gdzie już od dawna jest knajpa na knajpie (sławna Mleczarnia, do tego Osiem Misek, Krasnolód, Woosabi-jeszcze nie testowałam, ale brzmi super).
jeszcze kilka knajp, które lubię: Seafood Bar&Market (św. Mikołaja), Krowarzywa (Rzeźnicza hehehe :P), Moaburger (plac Solny), Pasibus (wiele lokalizacji) - ostatnie trzy to hamburgerownie, ta pierwsza wege
jak jedziecie większą ekipą to dobre będzie koryto z Chopper bar (ul. Kotlarska) - porcja mięs i dodatków na kilka osób
wariacje azjatyczne:) - Wok In (Sukiennice) - można sobie wybierać makaron, sos, mięso i dodatki, więc dla każdego wg upodobań, duże porcje za 20zł, Sushirolka (ul. Kuźnicza) - sushi do ręki tanio ;), Panda Ramen
lody - Krasnolód always&forever (kilka lokalizacji, m.in. wspomniana wyżej Włodkowica)
deser/kawa - Nanan (ul. Kotlarska), Gniazdo (ul. Świdnicka), Bite a Donut (ul. św. Mikołaja)
piwo - Kontynuacja (ul. Ofiar Oświęcimskich) - zawsze kilkanaście piw do wyboru i zawsze wybiorą coś dobrego, nawet jak się człowiek nie zna :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#177 PostWysłany: 28 Mar 2019 15:18 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Będę w weekend we Wrocławiu, zawsze jak tam jestem to musiałem coś spróbować w Pan Puhu (zwłaszcza baozi) na pl. Uniwersyteckim, a teraz patrze że go już nie ma.... :( Może gdzieś się przenieśli czy w ogóle zniknęli....?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#178 PostWysłany: 28 Mar 2019 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@Kravkrk
Mają drugi lokal, nazywa się panpot :)
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kravkrk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#179 PostWysłany: 28 Mar 2019 15:22 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Uff, ulżyło, świetne zupy tam dają, z reszta baozi też, byłby smuteczek bez tego. Dzieki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#180 PostWysłany: 29 Mar 2019 09:58 

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 24
Loty: 92
Kilometry: 157 441
na pewno w tym nowym lokalu dają bao? bo ja też ubolewam, że pan.puh się zamknął :<
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 209 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group