Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Cze 2018 21:52 

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 101
Niestety nie mam szans napisać relacji w najbliższym czasie, bo trzeba wrócić w szybkim tempie do normalnego życia, ale jak macie konkretne pytania, to chętnie pomogę. Trasę mieliśmy raczej standardową, chociaż staraliśmy się ją robić w nie do końca standardowy sposób (czasem wystarczy przejść się pół dnia w inną stronę niż wszyscy, ale zostać gdzieś dłużej): Buenos Aires-Iguazu-Cordoba-Cafayate-Salta-San Pedro de Atacama-Uyuni-Potosi-La Paz-Rurrenabaque (Madidi+Pampas)-Copacabana-Isla del Sol-Cusco-Sacred Valley-Huacachina-Paracas-Lima. Transport głownie busami, loty Iguazu i Rurrenabaque, kilka wycieczek, bo inaczej ciężko albo bez sensu samemu kombinować. Niezdecydowanym polecamy ze względu na kosmiczną naturę i ciekawych ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 28 Lip 2018 22:32 

Rejestracja: 06 Sty 2017
Posty: 59
Loty: 154
Kilometry: 267 721
Hej

Moze jednak masz czas na jakas relacje juz ? :)

W grudniu nieplanowanie lece do Brazyli, a skoro juz tam bede to mysle, ze z poltora-dwa miesiace bym sie pokrecil po A.Pld. i szukam jakis pomyslow.

Ale wlasnie szukam "zachety" - bo, mimo, ze uwielbiam podrozowac, to tegoroczny trip po A.Srod. (od Panamy po Belize) zmeczyl mnie tak, ze pierwszy raz mialem naprawde dosc :P
Nie znam hiszpanskiego i codziennia walka przez 5-6 tygodni o nocleg, pralnie, autobus/stopa doprowadzila do tego, ze jak wyladowalem w Atlancie to immigration officer nie mogl sie mnie pozbyc i tamowalem kolejke, bo w koncu moglem z kims pogadac po ludzki :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Lip 2018 15:49 

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 101
My przed wyjazdem też raczej mało umieliśmy powiedzieć, ale z transportem/noclegami doszliśmy do takiego poziomu, że szło potem gładko. Z anglojęzycznymi najłatwiej było się spotkać podczas wycieczek.
Wydaje mi się, że te rejony powinny być mniej męczące niż Am. Środ. (w której nie byłem), bo jednak są bardziej rozwinięte, szczególnie Argentyna i Chile, Peru tam gdzie turyści też. Temperatura może być problemem w drugą stronę - często jest zimno. Jak wybierzesz w miarę standardowe miejsca, to zawsze jest dużo opcji przemieszczania się, noclegów i jedzenia. Odległości są duże i pochłaniają sporo czasu i energii, więc warto się hamować. W samej Argentynie można spędzić spokojnie miesiąc, a pewnie i 1,5 w zależności od pory roku. My chcieliśmy bardziej przekrojowo, ale można się skupić na rejonach, które się lubi - czy to dżungla, góry, pola czy pustynie - wszystko tam jest.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group