Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista dostępnych kart w PL

Travel Elite Lions Idea Bank
https://www.lionsbank.pl/uploads/doc/14 ... 7%20r..pdf

Pekao World Elite Mastercard
https://www.pekao24.pl/_usercontent/_fi ... odrozy.pdf

MILLENNIUM MASTERCARD WORLD ELITE
https://www.bankmillennium.pl/delegate/ ... 652/latest

MASTERCARD WORLD BANK ZACHODNI WBK S.A.
https://static3.bzwbk.pl/asset/W/a/r/Wa ... _55620.pdf

MasterCard BGŻ BNP Paribas World Elite
https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1508145

MASTERCARD ELITE NOBLE BANK
https://noblebank.pl/public/upload/pdf/ ... czenia.pdf

World Elite MasterCard mBank S.A.
https://www.mbank.pl/pdf/pb/regulamin-o ... -elite.pdf

MasterCard World Elite Alior Bank
https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:e2379d ... 012017.pdf

MASTERCARD WORLD SIGNIA/WORLD ELITE Raiffeisen Bank Polska S.A.
https://raiffeisenpolbank.com/doclib/Ka ... 2017-1.pdf

Citibank MasterCard World Signia Ultime / World Elite MasterCard Ultime
https://www.online.citibank.pl/files/do ... Ultime.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 13 Wrz 2017 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Udało się przenieść, tzn. że miałeś pełną weryfikację finansową czy nie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#82 PostWysłany: 14 Wrz 2017 22:11 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
zamiast dochodu 20.000
aktywa w mBanku na kwotę 500.000?
faktycznie tak jest? jest to gdzieś w regulaminie sztywno określone? czy dla jednego 100.000 dla drugiego 200.000 i ma to charakter kompletnie uznaniowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 15 Wrz 2017 09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Po rozmowie w poniedziałek, wczoraj wysłałem do doradcy w mbanku dokumenty potrzebne do wniosku, a dziś dostałem maila, że niestety promocja związana z przeniesieniem karty została zakończona i musiałbym zapłacić standardową opłatę za wydanie (przy czym nadal nie mam potwierdzenia, czy moje finanse okażą się wystarczające do uzyskania tej karty). Jest jednak światełko w tunelu, bo możliwe, że w październiku wznowią promocję (według doradcy).

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 15 Wrz 2017 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ja bym zrobił tak (ale oczywiście nie gwarantuję sukcesu) że składam wniosek, a jak oni zaakceptują to dostajesz o tym info i i tak musisz ostatecznie potwierdzić w systemie że się zgadzasz. Wtedy bym nie potwierdzał tylko po pozytywnej decyzji odezwał się do doradcy (tego osobistego od konta Aquarius) żeby załatwił zniesienie tej opłaty za wydanie, bo inaczej olewasz wniosek.
Nie gwarantuję że się uda, sam tak nie robiłem natomiast znam jedną osobę której taki myk się udał ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#85 PostWysłany: 15 Wrz 2017 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
OK, spróbuję ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 15 Wrz 2017 18:52 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Dodam że doradca ten od Aquriusa sam czasami proponuje, że zwroci nam prowizję za wydanie karty. Wówczas puszcza od siebie mailem linka dedykowanego z wnioskiem , którego wypelniamy. Osobiście mialem taką propozycję, nie akurat przy tej karcie, tylko przy premium M&M, ale można go podpytać.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#87 PostWysłany: 15 Wrz 2017 19:14 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
Co do procedury wyrobienia karty dodam kilka uwag od siebie:

1. składałem wniosek dwa razy ponieważ za pierwszym razem przez gapiostwo nie dodałem wszystkich dochodów. Zwracam uwagę, że w polach "dochodowych" są tylko 3 rubryki i nie zawsze uda się zmieścić w nich wszystko. Wnioskowałem o najniższy możliwy limit.

2. W drugim wniosku zaraz po złożeniu na nowo oświadczeń o dochodach poprosiłem konsultantkę na czacie, żeby dopisała komentarz, że na jedną z kwot składa się więcej elementów dochodowych.

3. 70% z podanych dochodów miałem udokumentowanie na ekoncie. Reszty analityk nie widział.

4. Cała procedura po złożeniu oświadczeń i dopisaniu komentarza trwała godzinę. Przyszła decyzja pozytywna, mimo że te 30% dochodów nie było bezpośrednio udokumentowane na rachunku a podane dochody w sumie bardzo oscylowały wokół 20k. Wnioski wyciągnijcie sami...

5. Aktualnie jestem po videochacie z konsultanką i prośbą o zwolnienie z opłaty za wydanie karty. Jako argument podałem wysoki obrót na dotychczasowej karcie i możliwość rezygnacji z niej.

O wyniku ad. 5 dam znać.
Wszystkim życzę powodzenia :)
Sam jeszcze nie podjąłem decyzji czy kartę wezmę.


Ostatnio edytowany przez chiniol, 15 Wrz 2017 19:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 15 Wrz 2017 19:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Też mam konto Aquarius, ale nie mogę nigdzie znaleźć namiarów na "mojego" doradcę - bo rozumiem, że chodzi Ci o takiego dedykowanego. Jak się z takowym skontaktować? Wysłać po prostu maila do mbanku z prośbą, by się do mnie odezwał, a oni sami już ustalą, kto jest do mnie przypisany?

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 15 Wrz 2017 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2370
platynowy
Jak się zalogujesz do systemu, to jeśli Ci przysługuje doradca, to będziesz miał do niego namiary w zakładce kontakt.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
#90 PostWysłany: 15 Wrz 2017 20:38 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Podbiję pytanie Hetmana, czy z komuś z osób ostatnio aplikujących wskazano jako alternatywną wersję otrzymania karty ten depozyt 500.000 złotych lub innej kwoty? Chyba tylko jedna osoba o tym wspomniała.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 15 Wrz 2017 23:34 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dziś byłem w oddziale Pol miliona w aktywach przez 3 miesiace i karta jest twoja. Po jej otrzymaniu kase możesz zabrac. Pytanie do posiadaczy(bo zapomniałem wypytać w oddziale) czy do kart dodatkowych tez sa te wsystkie ubezpieczenia?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#92 PostWysłany: 16 Wrz 2017 08:08 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
A czy ktoś rozważał kartę Elite/Infinite z Noble? wydawana jest bezpłatnie dla posiadaczy konta "private banking" które kosztuje 250zł/mc ale przy jego posiadaniu wyrobienie tej karty jest bezpłatne. Potem wg mnie konta nie trzeba utrzymywać. Ja wziąłem na razie VISA Platinum ale rozważam właśnie czy nie spróbuję takiej zmiany - VISA Infinite - niezła karta do płatności zagranicznych oraz darmowe priority pass 4 wejścia na rok - ja wiem że to nie jest mega dużo ale za 250zł na 4 lata (bo na tyle wydawana jest karta) to może mieć sens :) Ja konto i kartę załatwiłem dzień po dniu - jednego dnia konto, coś się musiało "przetworzyć w systemie" aby kartę móc wyrobić bezpłatnie - i następnego dnia umowa o kartę kredytową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 16 Wrz 2017 09:43 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
gruby_inversia napisał(a):
Dziś byłem w oddziale Pol miliona w aktywach przez 3 miesiace i karta jest twoja. Po jej otrzymaniu kase możesz zabrac. Pytanie do posiadaczy(bo zapomniałem wypytać w oddziale) czy do kart dodatkowych tez sa te wsystkie ubezpieczenia?


w millenniu milion minimum i nie mozna zabierac. ew. moze byc mln w papierach wartosciowych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 16 Wrz 2017 09:44 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Ja mowilem o mBanku.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 16 Wrz 2017 10:03 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
a ja o millennium
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 16 Wrz 2017 16:39 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
pawfazi napisał(a):
Jak się zalogujesz do systemu, to jeśli Ci przysługuje doradca, to będziesz miał do niego namiary w zakładce kontakt.

Są różne typy kont więc nie ma reguły. Ja nie mam nic specjalnego w zakładce kontakt a informacje o doradcy dostałem mailowo.

gruby_inversia napisał(a):
Dziś byłem w oddziale Pol miliona w aktywach przez 3 miesiace i karta jest twoja. Po jej otrzymaniu kase możesz zabrac.

Biorąc po uwagę procenty z lokaty mbankowej 0,5% i typowego na rynku 2,5% to koszt tej operacji (strata) wyjdzie 2 tys.

seal napisał(a):
A czy ktoś rozważał kartę Elite/Infinite z Noble? (...) VISA Infinite - niezła karta do płatności zagranicznych oraz darmowe priority pass 4 wejścia na rok - ja wiem że to nie jest mega dużo ale za 250zł na 4 lata (bo na tyle wydawana jest karta) to może mieć sens :) Ja konto i kartę załatwiłem dzień po dniu - jednego dnia konto, coś się musiało "przetworzyć w systemie" aby kartę móc wyrobić bezpłatnie - i następnego dnia umowa o kartę kredytową.


4 wejścia z PP to można mieć z BZWBK Platinum, przez długi czas można było dostać jako darmowa dożywotnio, obecnie wystarczy zrobić 5 transakcji miesięcznie. Ale jakość systemu podobna tez trzeba trafić żeby działał albo musi się 'przetworzyć'.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 16 Wrz 2017 17:30 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@_ralf
Dla kwoty 0.5 mln oprocentowanie 1.5%.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 16 Wrz 2017 18:49 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2275
Loty: 214
Kilometry: 407 999
złoty
@_ralf: zgadza się ale tamta karta średnio nadaje się do płatności zagranicą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 18 Wrz 2017 12:59 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3241
srebrny
gruby_inversia napisał(a):
Dziś byłem w oddziale Pol miliona w aktywach przez 3 miesiace i karta jest twoja. Po jej otrzymaniu kase możesz zabrac. Pytanie do posiadaczy(bo zapomniałem wypytać w oddziale) czy do kart dodatkowych tez sa te wsystkie ubezpieczenia?


Biorąc pod uwagę ich nędzne oprocentowanie lokat 3-miesięcznych 0.5% oznacza to co najmniej 2500 zł straty na odsetkach względem normalnego banku. Drogo wyjdzie ta karta ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Apocalipse lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 18 Wrz 2017 13:01 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@SPLDER
gruby_inversia napisał(a):
@_ralf
Dla kwoty 0.5 mln oprocentowanie 1.5%.

Wydaje mi sie ze jak ktoś ma Pol paki wolnej w swoim zyciu to juz dobrze liczyć potrafi ;)
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
SPLDER lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group