Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista dostępnych kart w PL

Travel Elite Lions Idea Bank
https://www.lionsbank.pl/uploads/doc/14 ... 7%20r..pdf

Pekao World Elite Mastercard
https://www.pekao24.pl/_usercontent/_fi ... odrozy.pdf

MILLENNIUM MASTERCARD WORLD ELITE
https://www.bankmillennium.pl/delegate/ ... 652/latest

MASTERCARD WORLD BANK ZACHODNI WBK S.A.
https://static3.bzwbk.pl/asset/W/a/r/Wa ... _55620.pdf

MasterCard BGŻ BNP Paribas World Elite
https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1508145

MASTERCARD ELITE NOBLE BANK
https://noblebank.pl/public/upload/pdf/ ... czenia.pdf

World Elite MasterCard mBank S.A.
https://www.mbank.pl/pdf/pb/regulamin-o ... -elite.pdf

MasterCard World Elite Alior Bank
https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:e2379d ... 012017.pdf

MASTERCARD WORLD SIGNIA/WORLD ELITE Raiffeisen Bank Polska S.A.
https://raiffeisenpolbank.com/doclib/Ka ... 2017-1.pdf

Citibank MasterCard World Signia Ultime / World Elite MasterCard Ultime
https://www.online.citibank.pl/files/do ... Ultime.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 26 Lip 2018 16:45 

Rejestracja: 19 Kwi 2017
Posty: 12
Potwierdzam. Dostałem taką samą informację od mojego doradcy. 8k zł i środki przechodzą. I ciekawostka o której większość nie wie: 8k zł dotyczy każdej karty oddzielnie. Czyli jeżeli na jednej karcie wyda się 4000zł i na karcie dodatkowej 4000zł to w danym miesiącu nic z bonusa się nie naliczy. Ale jeżeli na jednej karcie wyda się 10000zł i na dodatkowej 10000zł to naliczy się 3%*5000zł z pierwszej karty i tak samo z dodatkowej. Czyli można zebrać 4x 8000zł przez okres promocji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#262 PostWysłany: 26 Lip 2018 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Zebrać można nawet z jednej karty np. w miesiąc 40000 ale i tak w jednym okresie promocji można wykorzystać max 10000, 5000 czy 8000, w zależności od edycji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 26 Lip 2018 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
pytajniczek napisał(a):
Czy w Pekao SA karta WORLD ELITE w segmencie Premium jest mozliwa do otrzymania?
Pod blokadę lokaty / aktywa (ale bez konieczności posiadania konta w Bankowości Prywatnej)?

Chyba najprościej porozmawiać o tym ze swoim doradcą.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 27 Lip 2018 10:54 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 105
inuxpl napisał(a):
. I ciekawostka o której większość nie wie: 8k zł dotyczy każdej karty oddzielnie.


Nikt nie wie, bo to nieprawda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 01 Sie 2018 07:21 

Rejestracja: 13 Lis 2013
Posty: 4
W obecnej promocji (01.02.2018 - 31.07.2018) bilety należy zgłosić do 21.08.2018 ale sam zakup biletów musi odbyć się do 31.07.2018 czy 21.08.2018?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 01 Sie 2018 09:31 

Rejestracja: 26 Paź 2012
Posty: 105
Nigdzie w regulaminie nie ma podanych dat w jakich ma być zakupiony bilet, więc należy założyć, że ostatni dzień przyjmowania wniosków, jest też ostatnim dniem na zakup biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#267 PostWysłany: 01 Sie 2018 11:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10965
HON fly4free
Ja też tak uważam, ale niestety mBank ma odmienne zdanie. Mi nie wypłacili. Czekam teraz na odpowiedź na kolejną reklamację i jeśli będzie odmowna, to idę do rzecznika lub arbitra. Mają regulamin do d. :) Nigdzie nie ma określonej granicznej daty zakupu biletu. Podążając ich tokiem myślenia, to mogliby w ogóle nie wypłacić nagrody, ponieważ zgodnie z zapisem maksymalna wysokość zwrotu to XXX zl w okresie trwania promocji, czyli żadna wypłata po 31.07 się nie należy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 03 Sie 2018 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2018
Posty: 6
Witajcie koledzy, ja tutaj nowy i trochę siedzę w promocjach KK ale tej tak do końca nie rozumiem a być może dlatego, że wcześniej o niej nie słyszałem.
Przeczytałem ten wątek od początku ale nadal nie umiem rozkminić pewnej rzeczy.
Otóż właśnie wystartowała nowa promocja WYSOKIE LOTY z mBankiem i stad moje pytania:
1. Jest napisane w regulaminie "Zbieraj 3% MoneyBack od łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych przekraczających 5000 zł w miesiącu dokonanych kartą MasterCard World Elite" czy to oznacza, że żeby otrzymać maksymalny zwrot 3% (czyli te 8000 zł) to trzeba wydać ponad 265 tyś tą kartą?
2. No i teraz w związku z powyższym pytanie... czy ja muszę te 265 tyś wydać TYLKO na loty i tylko wtedy będzie cashback w postaci 3%?
3. Czy też w powiązaniu z powyższym pytaniem chodzi o to, aby GDZIEKOLWIEK wydać kartą 265 tyś - oczywiście łącznie (nie jednorazowo) i dopiero później kupując bilety w LOT na łącznie sumę cashback czyli 8000 zł będzie cashback te 8000 zł?
4. Przepraszam, jesli kogoś urażą te pytania ale pytałem wczoraj Panią na infolinii i ona tego nie wiedziała jak to działa :/

Chodzi mi więc o to, czy liczone jest wszystko do tych 265 tyś?

Z góry dzięki! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#269 PostWysłany: 03 Sie 2018 10:37 

Rejestracja: 16 Lis 2015
Posty: 78
Loty: 32
Kilometry: 65 416
Dyzzz napisał(a):

Chodzi mi więc o to, czy liczone jest wszystko do tych 265 tyś?

Z góry dzięki! :)


Hej, do tej kwoty są liczone wszystkie wydatki bezgotówkowe. Tylko MoneyBack do wydania na bilety LOT.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 03 Sie 2018 10:40 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 20
Nie muszą to być loty, liczy się suma wydatków tą kartą kredytową w każdym miesiącu kalendarzowym (są pewne wyłącznie, ale generalnie prawie wszystkie wydatki się liczą).

Teraz poprawka do Twoich obliczeń:
- jeżeli wydasz w miesiącu kalendarzowym 7000 zł, to naliczony zostanie Ci bonus w wysokości (7000-5000)*3% = 2000*3% = 60 zł
- jeżeli wydasz w miesiącu kalendarzowym 12000 zł, to naliczony zostanie Ci bonus w wysokości (12000-5000)*3% = 7000*3% = 210 zł
- jeżeli wydasz w miesiącu kalendarzowym 4900 zł, to naliczony zostanie Ci bonus w wysokości 0 zł

Bonusy dla każdej karty (jeżeli masz karty dodatkowe) liczą się osobno.

Wszystkie bonusy w ciągu trwania promocji sumują się na jednym koncie, i możesz je wykorzystać na zakup biletów w LOT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 03 Sie 2018 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2018
Posty: 6
Lexx napisał(a):
1. Bonusy dla każdej karty (jeżeli masz karty dodatkowe) liczą się osobno.
2. Wszystkie bonusy w ciągu trwania promocji sumują się na jednym koncie, i możesz je wykorzystać na zakup biletów w LOT.


Do punktu 1. Czyli jeśli mam karty dodatkowe to można z każdej z nich mieć te 8000 zł na bilety? Czyli przy 2 dodatkowych kartach można wyhaczyć łącznie 24 000 zł (bo w KK główna i 2 dodatkowe czyli 3x 8000zł) na bilety?

Do punktu 2. Czyli to czego najbardziej nie rozumiałem... "Można wykorzystać na zakup biletów w LOT" czyli... najpierw kupuję bilety znów za pomocą karty i dopiero później zgłasza się taki zakup na infolinii i dopiero wtedy oni oddają całą kwotę za bilet na konto KK - oczywiście pod warunkiem, że mam odpowiednio wysoki naliczony cashback tak? Dobrze to już teraz rozumiem? :)
A gdzie się sprawdza ile mam naliczonego cashbacku? I teraz kolejna rzecz... Czy ten cashback mi się jakoś sumuje z miesiąca na miesiąc? Czy też po zakończonym miesiącu MUSZĘ do tego 15-go kupić bilety bo inaczej cashback przepada? Czy też sumuje się przez cały rok trwania promocji i korzystam kiedy chcę kupując bilety i odpowiednio zmniejszając konto cashbacku?

Teraz to już chyba wszystko, z góry dzięki! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#272 PostWysłany: 03 Sie 2018 11:04 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 20
Ad. 1 - z tego co wiem, to 8000 zł to maksymalny bonus możliwy do otrzymania ze wszystkich kart w sumie, w trakcie trwania promocji.
Ad. 1 bis - uwaga, bo początkowe 5000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym od którego nie jest naliczany żaden bonus liczy się dla każdej karty osobno
Ad. 2. Dokładnie tak, bilet trzeba kupić kartą i zgłosić do 30 dni od daty zakupu na mLinii, po miesiącu zwrócą kwotę za bilet (o ile naliczony bonus był wystarczająco wysoki) minus podatek na konto karty.

Wysokość obecnie naliczonego bonusu można sprawdzić na mLinii, raz w miesiącu przychodzi też informacja przez wiadomość w serwisie transakcyjnym mBanku.

Bonus przechodzi z miesiąca na miesiąc, do czasu zakończenia promocji.

Przy wypłatach bonusu w wysokości do 2000 zł (w skali miesiąca w sumie), nie ma podatku, w przypadku wypłat powyżej 2000 zł w skali miesiąca - mBank odlicza od wypłaconej kwoty podatek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Dyzzz uważa post za pomocny.
 
      
#273 PostWysłany: 03 Sie 2018 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Dodam ze to wszystko jest opisane kilkanaście postów wcześniej

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 03 Sie 2018 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2018
Posty: 6
Wielkie dzięki!
Właśnie miałem na linii Panią z mbanku napisała mi, że "Premia dotyczy jedynie posiadacza karty głównej" czyli tylko 8 tyś zwrotu max.
Ale jeszcze ostatnie pytanie dla podsumowania... czyli łącznie w okresie promocji mogę zbierać transakcje na maksymalny cashback 8tyś i np. w marcu przyszłego roku kupić 2 bilety do nowej zelandii np. za jakieś 6 tys zł i wtedy w całości odebrać zwrot za te bilety tak? I jeszcze jedno... normalnie mogę kupić bilet dla siebie i żony (swojej:P) i dostanę zwrot za oba bilety tak? Może banalne pytania dla was, ale dzięki jeszcze raz za pomoc :)

P.S.
Czytałem wszystkie posty wcześniej i dla mnie nie znalazłem odpowiedzi... Tym bardziej, że każdy konsultant też mówi co innego, podczas gdy większość w ogóle nie zna promocji i dopiero czytają regulamin interpretując go przy okazji jak sobie chcą :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 03 Sie 2018 11:54 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 20
Dokładnie tak, możesz zbierać bonus, kupić bilety kartą World Elite w marcu (upewnij się że są to bilety LOTu), a po ich zakupie zadzwonić na mLinię i wnioskować o wypłatę bonusu.
Bilety może być dla dowolnej osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 03 Sie 2018 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Wszystko się zgadza, tylko z tą Nową Zelandią popłynąłeś ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 03 Sie 2018 12:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2018
Posty: 6
Dzięki wielkie!
Jeszcze mam kolejne pytanie... bo znów mam Panią na mlinii, a nikt tego wcześniej nie napisał...
Otóż właśnie wypełniam wniosek i kartę i nie ma takiej karty do wyboru... Czy w związku z wnioskowaniem o kartę MC World ELITE jest wymagane jakieś specjalne konto? Tak mi wczoraj powiedziała któraś z kolei konsultantka.

A czemu Nowa Zelandia to poplynalem? Sprawdzalem na LOT.com :P Loty są w granicach 2600 - 8600/osobę w zależności od terminu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 03 Sie 2018 12:20 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Poprostu Lot nie moze byc Code Share. Musi byc w calosci wykonywany przez LOT.
Nie potrzeba zadnego specjalnego konta.
A spelniasz warunki zeby dostac te karte?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Dyzzz uważa post za pomocny.
 
      
#279 PostWysłany: 03 Sie 2018 12:22 

Zapewne ta kk pojawi się po wpisaniu odpowiedniego miesięcznego dochodu czyli 20000+, co niestety prawie czy zawsze jest sprawdzane


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 03 Sie 2018 12:24, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#280 PostWysłany: 03 Sie 2018 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2018
Posty: 6
gruby_inversia napisał(a):
Poprostu Lot nie moze byc Code Share. Musi byc w calosci wykonywany przez LOT.
Nie potrzeba zadnego specjalnego konta.
A spelniasz warunki zeby dostac te karte?


To jak wy wyszukujecie loty w całości wykonywane przez lot?
Do warunków brakuje mi trochę ale spróbuję to jakoś obejść waszymi sposobami :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Marek Marszolik oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group