Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista dostępnych kart w PL

Travel Elite Lions Idea Bank
https://www.lionsbank.pl/uploads/doc/14 ... 7%20r..pdf

Pekao World Elite Mastercard
https://www.pekao24.pl/_usercontent/_fi ... odrozy.pdf

MILLENNIUM MASTERCARD WORLD ELITE
https://www.bankmillennium.pl/delegate/ ... 652/latest

MASTERCARD WORLD BANK ZACHODNI WBK S.A.
https://static3.bzwbk.pl/asset/W/a/r/Wa ... _55620.pdf

MasterCard BGŻ BNP Paribas World Elite
https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1508145

MASTERCARD ELITE NOBLE BANK
https://noblebank.pl/public/upload/pdf/ ... czenia.pdf

World Elite MasterCard mBank S.A.
https://www.mbank.pl/pdf/pb/regulamin-o ... -elite.pdf

MasterCard World Elite Alior Bank
https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:e2379d ... 012017.pdf

MASTERCARD WORLD SIGNIA/WORLD ELITE Raiffeisen Bank Polska S.A.
https://raiffeisenpolbank.com/doclib/Ka ... 2017-1.pdf

Citibank MasterCard World Signia Ultime / World Elite MasterCard Ultime
https://www.online.citibank.pl/files/do ... Ultime.pdf


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#241 PostWysłany: 08 Cze 2018 09:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Bez przesady z ta elitarnoscia kart WE MC. Jesli kwalifikuje do nich przychod na poziomie 5k EUR ~20k PLN, to na zachodzie Europy i we wszystkich rozwinietych panstwach swiata, to nie jest zadna elita....raczej klasa srednia i srednia nizsza.
Nawet w Polsce, z roznych opisow wynika, ze:
- karte mozna uzyskac na rozne sposoby bez spelnienienia kryterium dochodowego.
- zwiazane z nia przywileje i bonusy dot. 'elitarnosci' nie sa de facto nigdzie rozpoznawane i respektowane (upgrade'y itp)
- cokolwiek bedzie napisane na karcie w stylu World Elite lub jakikolwiek kolor ona bedzie miala czarny, zloty, czy platynowy, to czy to bedzie Zabka, Biedronka, Hampton, Marriott, czy Bristol i tak nikt z pobierajacych oplate na nia nie zwroci uwagi.
- nawet gdyby to byl Amex Centurion czy Visa Infinite, to zapewne tak samo, na pobierajacego oplate ta 'elitarnosc' nijak nie wplynie.
Wartoscia karty jest pakiet uslug i ubezpieczen dodanych, gdzie przy rocznych oplatach na poziomie 500-1000PLN i kikludziesieciu podrozach lotniczych i zagranicznych ta karta po prostu sie oplaca. Zwraca sie wlasciwie po kilkunastu pobytach na lotniskach i kilku wypadach zagranicznych gdzie potrzebne jest ubezpieczenie.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#242 PostWysłany: 08 Cze 2018 09:24 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Z przymrużeniem oka co do jakiejkolwiek elitarności ;)

*
"...Boże, one naprawdę istnieją??
-to American Airlines
-Concierge Key, tak
-co to jest?? włókno węglowe??
-grafit
-ale ciężka
-sprawiła mi sporą frajdę
-wyobrażam sobie..." :lol:

*UP IN THE AIR - W CHMURACH
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#243 PostWysłany: 08 Cze 2018 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
jaco027 napisał(a):
i tak nikt z pobierajacych oplate na nia nie zwroci uwagi.


na moją Citi Ultime zwracają :) dziewczęta na całym świecie na kolorach kart kredytowych znają się lepiej, niż my - mężczyźni - na samochodach ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#244 PostWysłany: 08 Cze 2018 14:43 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
BusinessClass napisał(a):
dziewczęta na całym świecie na kolorach kart kredytowych znają się lepiej, niż my - mężczyźni


Pewnie dlatego wtopiłeś kilkadziesiąt baksów na kolację z tą, co miała chłopaka :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#245 PostWysłany: 08 Cze 2018 20:16 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
nawet powiem wam że nie chodzi mi o to żeby ktoś na nią zwrócił uwagę , bo nie oto chodzi w tym przypadku bardziej pasuje Mercedes i koszulka Polo :) , ale dla mnie osobiście posiadanie kartę WE MC lub Visa Infinite i spełnienie jej wymogów dla osoby mieszkającej i pracującej w Polsce jest pewien rodzaj dowodu własnego sukcesu finansowego. co do poziomu zarobków to jest zróżnicowany na całym świecie w zależności od kraju, np w UK jest 100 000 funtów dochodu rocznego brutto , w Qatarze jest 35000 rialów katarskich miesięcznie.. itd , pozostając jako elitarna karta dla najlepiej zarabiających i oby żeby tak dalejpozostało a nie jak się dzieje z kartami platynowymi czy złotymi. osobiście gratuluję każdego kto posiada taką kartę i spełnia jej wymogi
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#246 PostWysłany: 08 Cze 2018 20:56 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
karta jak karta. mam ja i tak na serio jedyny plus to nielimitowany PP i ubezpieczenie moje i mojej rodziny w tym konkubiny
Góra
 Profil Relacje PM off
Krzysztof76 lubi ten post.
 
      
#247 PostWysłany: 11 Cze 2018 22:47 

Rejestracja: 28 Mar 2018
Posty: 20
Odpowiadając na swoje własne pytanie z #232, odnośnie objęcia ubezpieczeniem także posiadaczy kart dodatkowych mBank World Elite - może się komuś przyda taka informacja: Dostałem odpowiedź od AXA - Tak, ubezpieczeniem objęci są również posiadacze kart dodatkowych wydanych do karty głównej:

Załącznik:
AXA_mBank_World_Elite.png
AXA_mBank_World_Elite.png [ 66.43 KiB | Obejrzany 1890 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#248 PostWysłany: 12 Cze 2018 20:41 

Rejestracja: 15 Lut 2018
Posty: 85
A wiecie może co z programem "wysokie loty" do tej karty w mbank?kończy sie nietypowo bo w lipcu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#249 PostWysłany: 12 Cze 2018 21:41 

Rejestracja: 26 Paź 2016
Posty: 114
Loty: 52
Kilometry: 76 773
jaco027 napisał(a):
Tak sobie poczytalem ten watek i widze, ze rozne sa zdania i oceny co do kart WE MC.

(...)
MASTERCARD WORLD BANK ZACHODNI WBK S.A.
https://static3.bzwbk.pl/asset/W/a/r/Wa ... _55620.pdf

(...)


BZWBK nie ma world elite. To jest zwykła world i tak ma ubezpieczenie tak samo jak i w innych bankach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#250 PostWysłany: 17 Cze 2018 09:40 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
w przypadku zachorowania jak wygląda w praktyce sprawa opłacenia rachunku za leczenie ? czy mam opłacić rachunek za leczenie z karty WE tylko i wyłącznie? jeśli tak to rozumiem limit na tej karcie jest tak naprawdę wartością rzeczywistą kosztów leczenia a nie miliard euro które obiecują . czy AXA płaci bezpośrednio a ja nie mam w tym żadnego udziału ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#251 PostWysłany: 17 Cze 2018 12:01 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
możesz zapłacić 1M euro gotówką, nie ma problemu, nie ma konieczności opłacania wizyty kartą WE.

Jeżeli podczas zgłaszania zdarzenia poprosisz i AXA będzie miała z danym ośrodkiem podpisaną umowę o bezgotówkową obsługę to zapłaci za leczenie bezpośrednio (osobiście jeszcze nie spotkałem się z taką sytuacją, choć zapewne istnieją takie sytuacje).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#252 PostWysłany: 25 Cze 2018 03:05 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 3
Czy w Pekao SA karta WORLD ELITE w segmencie Premium jest mozliwa do otrzymania?
Pod blokadę lokaty / aktywa (ale bez konieczności posiadania konta w Bankowości Prywatnej)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#253 PostWysłany: 01 Lip 2018 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
W połowie lipca powinniśmy wiedzieć co dalej z promocją "Wysokie loty z mBankiem". Obecny regulamin kończy się pod koniec lipca. Czy ktoś ma może jakieś przedpremierowe info?
Góra
 Profil Relacje PM off
Lexx lubi ten post.
 
      
#254 PostWysłany: 01 Lip 2018 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1432
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Nie napisałeś nic ponad to co wszyscy zainteresowani wiedzą

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#255 PostWysłany: 18 Lip 2018 17:21 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
Ze strony mbanku cisza jeżeli chodzi o nową edycję wysokich lotów, więc trzeba założyć brak przedłużenia. Szkoda, trzeba poszukać biletów LO. ;)

O ile dobrze rozumiem, jeżeli ktoś jeszcze zbiera money bank za lipiec to w sierpniu ma tylko jeden dzień na realizację MB:
1. 15 dni roboczych na zaliczenie MB za lipiec, czyli do 21.08 (par. 6, pkt. 2)
2. należy najpóźniej do 21.08 złożyć zlecenie wypłaty MB (par. 6, pkt. 7, podpunkt 2)

O ile dobrze rozumiem regulamin, zbieracz lipcowego MB może go wydać awansem 30 dni wcześniej, czyli od 22.07, jednak wypłatę należy złożyć do 21.08, czyli realnie tego samego dnia, którego naliczony zostanie MB za liepic (o ile nie wpadnie kilka dni wcześniej).
Chyba, że źle rozumiem regulamin ale nie mam teraz czasu aż tak dogłębnie go analizować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#256 PostWysłany: 18 Lip 2018 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Z plotek i głuchych telefonów mbankowych doszlo do mnie info, ze program będzie przedłużany, ale trochę zaostrzają warunki i likwiduja elastycznosc np. całkowity brak mozliwosci zwolnienia z opłaty za wydanie itp. Niby mówią ze do wyboru bylo: albo promocja "wysokie loty" bez ulg/wyjatkow/znizek, albo karta z "mozliwosciami elastycznymi" ale bez promocji "wysokie loty". W końcu stanęło na tym pierwszym i info ma być na dniach.

Na dniach też się okaże czy te ploty w ogóle są z dobrego źródła ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#257 PostWysłany: 23 Lip 2018 13:17 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Jest już nowy regulamin. Ogólnie warunki prawie identyczne jak wcześniej, limit nagród 8000zł w czasie trwania promocji. Kwoty z obecnej edycji przechodzą do nowej.

Link do regulaminu: https://www.pdfhost.net/index.php?Actio ... 5b6549cb05
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Lexx uważa post za pomocny.
 
      
#258 PostWysłany: 26 Lip 2018 15:16 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
zastanawiający jest brak oficjalnej informacji na stronie mbanku. @mucha masz może jakieś info kiedy to może zostać oficjalnie ogłoszone? Regulamin, który podlinkowałeś to nie jakiś fake? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#259 PostWysłany: 26 Lip 2018 15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lip 2016
Posty: 1025
srebrny
Potwierdzam, że to nie fake. W placówkach już też wiedzą o nowej promo, tylko na stronie jeszcze nie ma regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
#260 PostWysłany: 26 Lip 2018 15:25 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Regulamin otrzymałem od mojego osobistego doradcy. W poprzednich latach pojawiał się na stronie kilka dni przed rozpoczęciem kolejnej edycji, więc pewnie na dniach się pojawi.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
opo lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 884 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group