Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 08 Mar 2014 13:47 

Rejestracja: 01 Sty 2013
Posty: 71
Ja miałem dwa woreczki małe z rosmana a Pani sympatyczna w Katowicach ze tak być nie może i wszystko ma być w jednym, dziwne ale na innych lotniskach to nikomu nie przeszkadzało

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem) Urlop w Tajlandii: Ko Samui i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3247 PLN (z dużym bagażem)
Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN Tanie loty w grupie Lufthansy: Włochy, Chorwacja, Grecja i Hiszpania z Polski od 411 PLN
#42 PostWysłany: 28 Mar 2014 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Maj 2012
Posty: 181
Loty: 16
Kilometry: 18 007
Zbanowany
Ostatnio zdziwiłem się na Luton. Miałem swoje strunówki, litrowe, a kazali mi poprzekładać wszystko do tych, które oni sprzedają :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 28 Mar 2014 00:20 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 97
Zbanowany
topaz102 napisał(a):
do tych, które oni sprzedają :/

No to wiadomo dlaczego kazali :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 04 Maj 2014 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 288
Loty: 118
Kilometry: 247 986
niebieski
wszystko zalezy od lotniska. we wroclawiu kosmetyczka nie przeszla, i trzeba bylo kupic woreczek. natomiast w krakowie woreczki sa za darmo. na wielu lotniskach te woreczki sa za free :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Maj 2014 16:43 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
To się nazywa podwójne standardy, a za nimi ciężko nadążyć. Na Heathrow kazał podzielić duży woreczek na dwa mniejsze, nie bardzo wiadomo czemu.
Z kolei w Budapeszcie alarmu narobił mój korkociąg, który kupiłem za 6 zł i chciałem sprawdzić czy przejdzie. Przyleciała, obejrzała i mówi, że może być. Jednak miesiąc później straciłem go na Okęciu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 24 Lis 2015 16:35 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
W Katowicach bardzo się o wszystko czepiają.
Dodatkowo często każą przekładać kosmetyki do ich woreczków - uwaga - dają woreczki o wymiarach 10x15 cm (a dopuszczalne to 20x20 czyli dużo większe) - jak Ci się kosmetyki nie zmieszczą do ich woreczka to reszta idzie do kosza.
Ostatnio moje kosmetyki musiałem przełożyć z przezroczystej kosmetyczki do woreczka i nie były drugi raz skanowane, nie wiem jaki był cel tego przepakowania, nie trawię nadgorliwych służb lotniska KTW.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 26 Lis 2015 01:30 

Rejestracja: 26 Wrz 2015
Posty: 1084
Loty: 20
Kilometry: 15 182
w Modlinie pan zapytał się o płyny, powiedziałem, że są w bagażu w woreczku strunowym, nawet nie kazał wyjmować, bagaż przejechał i było ok,
a we Wrocławiu pani sprawdzała objętosc każdego pojemnika po kolei,
tak - że - co lotnisko to kontrola ;)
_________________
Pytania o Warszawę? Pisz w wiadomości prywatnej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group