Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 03 Sty 2012 00:44 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
Szukam dla rodziców (56 i 59 lat) wyjazdu dla seniorów, czyli mniejsze tempo, więcej przystanków (np. noc tranzytowa). Zależy mi aby zobaczyli:
- Watykan + Rzym (opcjonalnie msza z papieżem)
- Wenecję
- Monte Cassino

To takie marzenie moich rodziców, a ja chciałbym w jakiś sposób im podziękować.
Wycieczka zorganizowana przez jakieś biuro. Może ktoś coś słyszał?
Może być w formie pielgrzymki :-)

Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#2 PostWysłany: 03 Sty 2012 10:54 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
O jakich kosztach myślisz? Wycieczka na tydzień czy krótsza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Sty 2012 12:05 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
Maciek78 napisał(a):
O jakich kosztach myślisz? Wycieczka na tydzień czy krótsza?


Max tydzień.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 03 Sty 2012 12:12 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
A to powiedz jeszcze czy autokar wchodzi w grę? I skąd ewentualny wyjazd/wylot
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Sty 2012 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
A może samemu im taką wycieczkę zorganizować? Ja lecę z ciocią (74 lata) do Rzymu za 2 tygodnie. Jej marzeniem jest dotrzeć do Watykanu i się spełni ;-)
Z tego co wiem to wycieczka autokarowa może być umęczeniem - cały czas w autobusie, krótkie postoje, co noc w innym hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sty 2012 12:32 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Z tego co zrozumiałem Szyper chce rodziców wysłać samych. Opieka przewodnika i kogoś obeznanego w realiach więc jak najbardziej potrzebna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sty 2012 12:57 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Hahaha, ja też dorzucę dwie sztuki :D

EDIT: temat nie niewykonalny - znajomy już dodał, że jak wyjdzie cenowo ok to wyśle rodziców + teściów.

http://www.wlochy.it/przewodnicy-turyst ... -wloszech/
;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Sty 2012 15:30 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
szyper napisał(a):
Szukam dla rodziców (56 i 59 lat) wyjazdu dla seniorów, czyli mniejsze tempo, więcej przystanków (np. noc tranzytowa). Zależy mi aby zobaczyli:

Nie dramatyzuj! Ludzie w tym wieku świetnie dają sobie radę na wycieczkach objazdowych i bez noclegów tranzytowych. Chyba, że są mocno dotknięci jakimiś chorobami...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Sty 2012 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Jesli rodzice sa dobrze zorganizowani to kup im bilety na samolot, przewodnik http://merlin.pl/Rzym-przewodnik-pielgr ... 09294.html i sami sobie swietnie poradza w Rzymie :) Do Wenecji niech sobie poleca innym razem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 03 Sty 2012 15:38 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
malediwy napisał(a):
szyper napisał(a):
Szukam dla rodziców (56 i 59 lat) wyjazdu dla seniorów, czyli mniejsze tempo, więcej przystanków (np. noc tranzytowa). Zależy mi aby zobaczyli:

Nie dramatyzuj! Ludzie w tym wieku świetnie dają sobie radę na wycieczkach objazdowych i bez noclegów tranzytowych. Chyba, że są mocno dotknięci jakimiś chorobami...


Tata miał już jeden zawał, jest cukrzykiem i miał robione by passy.
Chciałem dla nich spokojną podróż, aby zobaczyć tylko co najważniejsze i aby mieli co wspominać. Ja sam byłem z FunClubem ale ich tempo było zabójcze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Sty 2012 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
szyper napisał(a):
Tata miał już jeden zawał, jest cukrzykiem i miał robione by passy.
Chciałem dla nich spokojną podróż, aby zobaczyć tylko co najważniejsze i aby mieli co wspominać. Ja sam byłem z FunClubem ale ich tempo było zabójcze!

To tym bardziej podroz autobusem jest niewskazana. Samolotem w 2h doleca i nawet nie zauwaza zmeczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Sty 2012 15:06 

Rejestracja: 17 Lip 2011
Posty: 172
Zbanowany
Pawel_T napisał(a):
szyper napisał(a):
Tata miał już jeden zawał, jest cukrzykiem i miał robione by passy.
Chciałem dla nich spokojną podróż, aby zobaczyć tylko co najważniejsze i aby mieli co wspominać. Ja sam byłem z FunClubem ale ich tempo było zabójcze!

To tym bardziej podroz autobusem jest niewskazana. Samolotem w 2h doleca i nawet nie zauwaza zmeczenia.


Raczej tak. Pytanie czy tata może latać samolotem. Musiałbym się dowiedzieć.

A znacie jakieś biuro co organizuje takie wycieczki samolotem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Sty 2012 15:12 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Biura organizujące wyjazdy do Rzymu samolotem są, ale ceny zaczynają się od 1700 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Sty 2012 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
szyper napisał(a):
Raczej tak. Pytanie czy tata może latać samolotem. Musiałbym się dowiedzieć.

A znacie jakieś biuro co organizuje takie wycieczki samolotem?

Po by-passach spokojnie mozna latac samolotem. Lekarze nie widza przeciwskazan, chyba ze w tym konkretnym przypadku, ale to trzeba sie dowiedziec u lekarza prowadzacego. Najlepiej byloby zorganizowac wycieczke na wlasna reke. Najtaniej i duza przyjemnosc z organizacji pobytu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 04 Sty 2012 15:29 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 206
BZG napisał(a):
A może samemu im taką wycieczkę zorganizować? Ja lecę z ciocią (74 lata) do Rzymu za 2 tygodnie. Jej marzeniem jest dotrzeć do Watykanu i się spełni ;-)
Z tego co wiem to wycieczka autokarowa może być umęczeniem - cały czas w autobusie, krótkie postoje, co noc w innym hotelu.

Ja za nieco ponad tydzień spełniam podobne marzenie mojej mamy :) Przy okazji będzie to jej pierwszy lot samolotem.

Zachodu przy tym pewnie mniej niż z szukaniem ofert w biurach podróży, cenowo wychodzi taniej i przy okazji ja zwiedzę trochę Rzymu :D
Także rozważ czy nie warto polecieć razem z rodzicami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group