Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wrocław
#1 PostWysłany: 17 Cze 2011 20:47 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Poszukuję czegoś niskobudżetowego. Najlepiej w centrum. Zależy mi na taniej jedynce. Raczej nie interesuje mnie spanie w dormach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Wrocław
#2 PostWysłany: 18 Cze 2011 07:54 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Co znaczy niskobudżetowy? Dorm jest niskobudżetowy, jedynki zazwyczaj są najdroższe, hostelbookers pokazuje ceny od 15e.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#3 PostWysłany: 22 Cze 2011 09:06 

Rejestracja: 13 Mar 2010
Posty: 202
niebieski
np tutaj: http://www.booking.com/hotel/pl/wieniaw ... rrency=PLN
51 zł za jedynkę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#4 PostWysłany: 27 Wrz 2011 12:27 

Rejestracja: 24 Gru 2010
Posty: 26
Witam, zanim zacznę szukać wolę zapytać Was o sprawdzone noclegi we Wrocławiu-zawsze lepiej poznać opinię kogoś stąd niż na zimno czytać opisy w internecie.

-zależy mi na pokojach zarówno jedno jak i dwuosobowych
-nie wiem jak wygląda komunikacja miejska we Wrocławiu, dlatego szukam czegoś w okolicach rynku wrocławskiego, ewentualnie miejsca do którego można łatwo dojechać autobusem/tramwajem z rynku
-przyjadę samochodem, ale nie zależy mi na parkingu strzeżonym
-nie interesuje mnie coutsurfing
-pewnym miernikiem jest również, prośba o propozycję, które aż tak bardzo nie nadwyrężą portfela, więc Hotel Qubus itp. raczej mnie nie interesują
-jeżeli ktoś przy okazji mógłby podpowiedzieć jakie miejsca we Wrocławiu warto odwiedzić przez weekend, zarówno w ciągu dnia jak i późnym wieczorem, będę wdzięczny

Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie propozycje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#5 PostWysłany: 27 Wrz 2011 12:31 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 27
http://www.puhot.pl/

1-os. 65,-
2-os. 76,-
2-os. dla studenta * 68,-

Blisko do rynku, raptem 2-3 przystanki tramwajami, ktore smigaja co 5 minut .. nie wiem jak tam z czystością, ale dlugo sie juz to utrzymuje we Wro, wiec chyba tak zle nie jest :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#6 PostWysłany: 27 Wrz 2011 12:36 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
Rafał napisał(a):
Witam, zanim zacznę szukać wolę zapytać Was o sprawdzone noclegi we Wrocławiu-zawsze lepiej poznać opinię kogoś stąd niż na zimno czytać opisy w internecie.

-zależy mi na pokojach zarówno jedno jak i dwuosobowych
-nie wiem jak wygląda komunikacja miejska we Wrocławiu, dlatego szukam czegoś w okolicach rynku wrocławskiego, ewentualnie miejsca do którego można łatwo dojechać autobusem/tramwajem z rynku
-przyjadę samochodem, ale nie zależy mi na parkingu strzeżonym
-nie interesuje mnie coutsurfing
-pewnym miernikiem jest również, prośba o propozycję, które aż tak bardzo nie nadwyrężą portfela, więc Hotel Qubus itp. raczej mnie nie interesują
-jeżeli ktoś przy okazji mógłby podpowiedzieć jakie miejsca we Wrocławiu warto odwiedzić przez weekend, zarówno w ciągu dnia jak i późnym wieczorem, będę wdzięczny

Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie propozycje.


Panorama Racławicka

Muzeum Narodowe

Hala Stulecia z otoczeniem

nowy most na nowej obwodnicy WRO

nowy stadion we WRO

dla dzieci ZOO

dla Ciebie "Mleczarnia" i pozostałe knajpy w otoczeniu rynku
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#7 PostWysłany: 27 Wrz 2011 18:42 

Rejestracja: 15 Mar 2011
Posty: 159
na Hale Stulecia warto pójść również wieczorem aby obejrzeć pokaz na fontannie
http://www.wroclawskafontanna.pl/
teraz są jakieś zmiany więc polecam zobaczyć linka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#8 PostWysłany: 27 Wrz 2011 19:04 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Dodałbym na pewno Ostrów Tumski (może być wieczorem)

Uniwersytet - z zewnątrz + aula Leopoldina wewnątrz

Piękny jest też Dworzec Główny ale teraz niestety w remoncie.

A co do Muzeum Narodowego to moim zdaniem nie jest zbyt ciekawe ale co kto lubi :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#9 PostWysłany: 27 Wrz 2011 19:08 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 27
Dach renomy i spacer wokół ostrowa .. piwko na tarasie hotelu monopol .. teatr lalek i okolice .. synagoga i piwko w mleczarnii pod jej drzwiami ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#10 PostWysłany: 29 Wrz 2011 09:08 

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 17
Loty: 32
Kilometry: 71 847
Ja spalam w mieszkaniu na ulicy swidnickiej minuta na piechote do rynku. placilam 50 zl za osobe w zeszlym roku ale jechala nas 4 wiec moze bedzie jakas tansza 2. przyjaznelokum.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#11 PostWysłany: 29 Wrz 2011 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 62
Jako osoba z Wrocławia mogę polecić:
Odkrywamy Wrocław, zbiór ciekawych informacji o mieście, tworzone przez mojego kolegę
http://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,odkrywcy,odk.html

oraz krótki opis i mapki:

Na razie mapka z wycieczką po Starym Mieście. Strzałki pokazują atrakcyjne kierunki dalszego spaceru. Później wrzucę inną mapkę z wycieczką w stronę Ronda Reagana, klimatów studenckich, Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego i ciekawych obiektów z wystawy WUWA z 1929 roku.
Image


Aha, skoro ST, to tu masz mapkę dotyczącą południowej części Centrum i kierunek spaceru w stronę budowy ST i dalej prosto do Ronda (pl. Powstańców Śląskich).
Image

To na koniec strony jeszcze jedna mapka. Przedstawia ona wschodnią część Wrocławia - strzałki po lewej stronie wskazują powrót do Starego Miasta. Na tej mapce jest Rondo Reagana, pl. Grunwaldzki, nad nim odrobina Śródmieścia dla miłośników kamienic i pierzei. Podobnie za Rondem Reagana - ul. Norwida plus trochę nowoczesnej (i nie tylko) architektury w kampusie politechniki na południowym krańcu Norwida. Po prawej tereny Parku Szczytnickiego i Hala Stulecia plus ZOO. Tam gdzie mała kropka to obszar legendarnej choć zaniedbanej wystawy WUWA, strzałki w prawo pokazują kierunek w stronę bardzo fajnego, starego osiedla Sępolno.
Image

Opis i mapki są zrobione przez Skansena z forum skyscrapercity.com
_________________
"Ten kto walczy czasem przegrywa, ten kto nie walczy przegrywa zawsze"
Reinhard Hess

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#12 PostWysłany: 30 Wrz 2011 12:00 

Rejestracja: 24 Gru 2010
Posty: 26
Jestem pod wrażeniem, dziękuję za pomoc! Na pewno zrobi się z tych informacji pożytek :) Oczywiście, jakby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły bądź sugestie, chętnie wysłucham. Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#13 PostWysłany: 30 Wrz 2011 12:43 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
Rafał napisał(a):
Jestem pod wrażeniem, dziękuję za pomoc! Na pewno zrobi się z tych informacji pożytek :) Oczywiście, jakby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły bądź sugestie, chętnie wysłucham. Dzięki!


mała rada, po zmroku nie spaceruj samotnie w okolocach dworcowa, Podwale bo możesz byc poproszony o co łaska z portfela:) to rejon meneli
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#14 PostWysłany: 30 Wrz 2011 16:58 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Faktycznie meneli we Wrocku jest sporo, bardzo sporo w tym śpiących i szczających gdzie popadnie :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#15 PostWysłany: 11 Paź 2011 22:36 

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 15
wracając do propozycji spacerów po mieście podsyłam znalezioną trasę zwiedzania Wrocławia :)

fajna opcja jeśli macie lot z Wrocławia - podjechać wcześniej przed lotem i zobaczyć miasto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#16 PostWysłany: 16 Kwi 2012 22:04 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 28
W ostatni weekend byłem we Wrocławiu, świetny weekend, hostel troszkę dziwny bo po powrocie ktoś spał w moim łóżku ale takie są uroki hosteli :p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Odp: Wrocław
#18 PostWysłany: 25 Kwi 2012 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2011
Posty: 1175
Zbanowany
niebieski
Hostel?

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#19 PostWysłany: 25 Kwi 2012 20:56 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 329
Biwak nad Odrą?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wrocław
#20 PostWysłany: 07 Maj 2012 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Wrz 2010
Posty: 243
Loty: 68
Kilometry: 170 743
niebieski
Korzos napisał(a):
http://www.puhot.pl/

1-os. 65,-
2-os. 76,-
2-os. dla studenta * 68,-

Blisko do rynku, raptem 2-3 przystanki tramwajami, ktore smigaja co 5 minut .. nie wiem jak tam z czystością, ale dlugo sie juz to utrzymuje we Wro, wiec chyba tak zle nie jest :)


Mialam okazje spedzic tam 2 noce podczas majowki. Ceny rzeczywiscie takie jak wyzej. Lazienki czyste, tloku nie bylo, blisko centrum. Jest mozliwosc bezplatnego zostawienia bagazu po wymeldowaniu. Czytalam, ze mozna wczesniej uzgodnic takze pozniejsze wymeldowanie, ale jak z tym jest to nie wiem, nie bylo mi potrzebne ;) Zadne odglosy zza sciany nie dobiegaly ;) Ze swojej strony polecam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 149 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group