Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista punktów wymazowych https://www.pio.gov.cy/coronavirus/eng/ ... s-releases


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 731 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 18 Lip 2020 16:35 

Rejestracja: 24 Lut 2019
Posty: 22
Loty: 13
Kilometry: 18 558
@dyzio1 Im więcej czytam tym więcej mam wątpliwości co do czasu wypełnienia formularza CyprusFlight Pass. Wypełnia się go w czasie ostatniej doby przed wylotem, czy najpóźniej do 24 h przed lotem?

W ciągu 24 godzin, jak sobie spròbujesz wypełnić dzisiaj, to pokaże ci aktywne daty wylotu 18 i 19 lipca, reszta dat jest nieaktywna i nie wypełniasz dziś, bo nie będzie twojego numeru lotu, ja mam wylot 20 lipca i dziś nie da rady wypełnić formularza poprawnie. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#22 PostWysłany: 18 Lip 2020 19:04 

Rejestracja: 12 Lip 2020
Posty: 28
Jeżeli chodzi o ten Cyprus flight pass , to numer lotu pojawił sie dopiero po 8 rano , dodam że odlot mam jutro o 5:45, wypełnia sie nie wcześniej niż 24 h przed odlotem , oczywiście wcześniej można uzupełnić i zapisać , a następnie można edytować .
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 24 Lip 2020 21:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
W minionym tygodniu spędziłem długi weekend na Cyprze, w Protaras. Wypad na dwie rodzinki z dzieciakami. Bilety kupione na kilka dni przed wylotem w śmiesznej cenie, Wizz. W trakcie lotu, tuż przed lądowaniem dowiedzieliśmy się od pilota, że nasz lot został wytypowany do testowania COVID19. Obłożenie lotu, 70-80%. Z racji tego, że z był z nami 3,5 latek przepuszczono nas na początek kolejki do pobraniu wymazu. Generalnie wszystko przebiegło błyskawicznie. Po wyjściu z samolotu, poświęciliśmy maksymalnie 15 minut na opuszczenie lotniska. Tyle trwała całość. Aaaa, wymaz ze śluzówki nosa, szybki, mało przyjemny.

Cypr pusty, baaardzo pusty. W Protaras wszystkie małe sklepy spożywcze zamknięte, większość sklepów z duperelami. Większość knajp według mnie zamknięta. W pierwszej linii od morza, restauracje otwarte. Na plaży o każdej porze dnia, w weekend można znaleźć wolny leżak z parasolem. Wypożyczalnia, z której braliśmy auto (AIDA - POLECAM!) na 50-60 posiadanych aut w dniu naszego wynajmu, byliśmy 3 najmem, w tym drugim z Polski. W Protaras, przy każdej plaży, o każdej porze dnia nie mieliśmy problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego. Nasz hotel, w piątek i dalej w weekend miał duże obłożenie, ale w niedziele po południu opustoszał i mam wrażenie, że większość pozostałych gości stanowili Polacy. W weekend wszyscy ci goście to byli MIEJSCOWI (!!!).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
bonheur uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 02 Sie 2020 19:32 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Czy ma ktoś linka, gdzie można monitorować ze strony Cypru - zezwolenia lub zmiany na wjazd? Bo w drugiej połowie sierpnia tam planuję i o ile (na teraz, dzisiaj, w tym momencie) jestem mało nerwowy ze strony Polski, to o ile Polska "będzie rosnąć", to może się coś odmienić ze strony Cypru...? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 02 Sie 2020 19:33 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
@sanchopan https://www.pio.gov.cy/coronavirus/en/fly.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Sie 2020 22:40 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 328
Loty: 32
Kilometry: 63 212
Też mam ten problem. Chcę lecieć na Cypr za 3 dni, ale na ten moment Polska spełnia wszelkie przesłanki aby w najbliższym czasie spaść do kategorii B.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 03 Sie 2020 11:15 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22459
Cypriot government to prevent the spread of the COVID-19 virus moved Greece from Category A to Category B.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Sie 2020 11:56 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 64
Z Grecją to jest o tyle ciekawe, że przenieśli ją do B ponieważ mieszkańcy Cypru wracają z Grecji zarażeni. Natomiast tak, dziwne, że Polska jest ciągle w grupie A, sama teoretycznie lecę w niedzielę, ale zastanawiam się już nad alternatywą ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Sie 2020 11:58 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
...a jak przeniosą nas do grupy B, to da się czy w praktyce już nie da polecieć na Cypr?
Ja mam wylot za 2 tygodnie... :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 03 Sie 2020 12:06 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 629
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
Płacisz za test, robisz i już jesteś na Cyprze . Pod warunkiem że nie wyjdzie covid ;)
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 03 Sie 2020 13:16 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 17
Wg mnie wykonanie tego testu jest w przypadku lotu w środę o 5.45 niemożliwe. Wykonując go w poniedziałek nie ma szans na wyniki we wtorek...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 03 Sie 2020 13:18 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 629
Loty: 128
Kilometry: 184 046
niebieski
A nie robią na lotnisku na Cyprze odpłatnie?
_________________
Jestem dziewczyną ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 03 Sie 2020 13:31 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 17
nie, tylko dla Cypryjczyków.
Góra
 Profil Relacje PM off
kiimi uważa post za pomocny.
 
      
#34 PostWysłany: 03 Sie 2020 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2234
złoty
grabus2 napisał(a):
Wg mnie wykonanie tego testu jest w przypadku lotu w środę o 5.45 niemożliwe.

Cypryjskie obostrzenia (w przeciwieństwie do niektórych naszych) mają kilkudniowy zapas, np. wczoraj przenieśli Greków do grupy B, ale dopiero od czwartku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 03 Sie 2020 15:13 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Ale oni chyba co 7 dni mają swoje rozporządzenia, a nie co 14 jak w PL - dobrze pamiętam?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 03 Sie 2020 15:22 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 64
Ostatnio publikują nowe co środę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 03 Sie 2020 15:27 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1984
niebieski
Rano czy wieczorem? Bo wylot za 2 tygodnie właśnie we środę rano, lądowanie przed 10 rano.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 03 Sie 2020 16:04 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 17
Hose napisał(a):
grabus2 napisał(a):
Wg mnie wykonanie tego testu jest w przypadku lotu w środę o 5.45 niemożliwe.

Cypryjskie obostrzenia (w przeciwieństwie do niektórych naszych) mają kilkudniowy zapas, np. wczoraj przenieśli Greków do grupy B, ale dopiero od czwartku.


Chodzi o to że jak zrobi się test powiedzmy w piątek, to jego wynik nie będzie już ważny, gdy chce się zrobić w poniedziałek to może być ciężko o wynik we wtorek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 03 Sie 2020 16:23 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 64
sanchopan napisał(a):
Rano czy wieczorem? Bo wylot za 2 tygodnie właśnie we środę rano, lądowanie przed 10 rano.

Tego nie wiem, ale te przepisy zaczynają obowiązywać najwcześniej kolejnego dnia, a często są z większym wyprzedzeniem, więc cokolwiek opublikują w dzień Twojego wylotu raczej nie powinno Cię martwić :)
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 03 Sie 2020 17:46 

Rejestracja: 03 Sie 2020
Posty: 1
A orientujecie się jak może zareagować Ryanair gdy nas wrzucą do B?
My mamy lot w niedzielę i się zastanawiam czy nawet jeśli dolecimy i potem w trakcie naszego urlopu wrzucą nas do B to czy wtedy nagle Ryanair nie odwoła naszych lotów powrotnych.


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 03 Sie 2020 19:57, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 731 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group