Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 209 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 18 Wrz 2020 08:13 

Loty: 12
Kilometry: 13 354
Byłem na Cyprze pomiędzy 23, a 30 sierpnia. Testy najlepiej mieć wydrukowane, sprawdzają na odprawie Wizz i po przylocie na lotnisku. Lecieliśmy z dzieckiem 2 lata i dla dzieci do 12 lat nie trzeba mieć testu. Podczas wypełniania wniosku CyprusFlightPass, załącza się dla dorosłego test, dla dziecka nawet nie ma takiej możliwości. Test można zrobić na miejscu w cenie podobno 60E, ale jest to kłopotliwe, bo sam na te 24h musisz sobie zapewnić "samoizolację".

Myśmy lecieli z Krakowa, obłożenie w samolocie 15-20%, stewardesi sami zachęcają do rozsiadania się po samolocie, także nie polecam wykupywania miejsc.

Na miejscu pustki, czy to w hotelach czy na paży, polecam wypoczynek w tym okresie.

majowka-w-slowenii,1510,94055
 Relacje PM off  

#202 PostWysłany: 26 Wrz 2020 16:42 

Witam,
chcialam zapytac o mozliwosc zrobienia testu na lotnisku w Pafos za te 60euro, robil z was ktos moze? Jak to wyglada, ile sie czeka itd.
Lece we wtorek z Gdanska i wolalabym tam zrobic niz u nas.
Z gory dzieki za jakiekolwiek info.
 Relacje PM off  

#203 PostWysłany: 30 Wrz 2020 15:20 

Dziś wróciłem i z tymi testami to jest dziwna sprawa. Wracałem z Polakami którzy dopiero na lotnisku robili test za 60e, bez obowiązku samoizolacji.
Kłoci mi się to co usłyszałem z tym, co należy zaznaczyć w formularzu do CyprussFLightPass więc pewnie kombinowali przy uzupełnianiu formularza

Ja zrobiłem testy w Polsce, podpiąłem skan do formularza CyprusFligtPass i miałem je ze soba przy kontroli na lotnisku w Pafos.
Na wyniku nie miałem słowa "Negatywny" a jedynie, że brak obecności wirusa, metodę i datę. Zostałem skierowany na test (wymaz z nosa i gardła) i po około 1-2 godzin dostałem wynik sms-em. Za test na miejscu już nie płaciłem.
 Relacje PM off  

#204 PostWysłany: 30 Wrz 2020 15:22 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Loty: 409
Kilometry: 510 584
Może byli rezydentami Cypru, dlatego mieli opcję zrobienia tam testu
 Relacje PM off  

#205 PostWysłany: 01 Paź 2020 09:17 

Nie, nie byli. Grupa Polaków która przyjechała na tydzień na Cypr. Nie dopytywalem o szczegóły bo wywiązała się nieprzyjemna dyskusja na temat odpowiedzialności itd...
 Relacje PM off  

#206 PostWysłany: 01 Paź 2020 15:26 

Loty: 64
Kilometry: 60 259
Wczoraj przyleciałem do Larnaki Austrianem przez Wiedeń. Miałem test zrobiony w Polsce. W samolocie padło hasło od załogi: obywatele Niemiec oraz osoby posiadający test z wynikiem negatywnym wychodzą jako pierwsze, reszta zostaje i czeka w samolocie. Zaraz po wyjściu z rękawa sprawdzali testy. Potem dopiero podczas kontroli paszportowej Cyprusflyingpass. Co było z tymi co zostali to już nie wiem, ale wygląda mi na to że poszli na test (płatny).
 Relacje PM off  

#207 PostWysłany: 01 Paź 2020 15:57 

My mamy lot na 14.10 - tez po głupiemu - kliknęłam, kupiłam, a potem zobaczyłam obowiązek testu :( bilety za 300 zł., na 3 dni, trochę szkoda mi 500 zł. na test :(
 Relacje PM off  

#208 PostWysłany: 01 Paź 2020 16:18 

Yuhri napisał(a):
Na wyniku nie miałem słowa "Negatywny" a jedynie, że brak obecności wirusa, metodę i datę. Zostałem skierowany na test (wymaz z nosa i gardła) i po około 1-2 godzin dostałem wynik sms-em. Za test na miejscu już nie płaciłem.

Czyli zrobili Ci test ponieważ nie spodobało im się Twoje potwierdzenie wykonania testu czy po prostu wybrali Cię losowo? Czy są wykonywane losowe testy pomimo posiadania negatywnego testu?
Staram się zorientować czy jest szansa, że pomimo posiadania negatywnego wyniku zrobią mi test który okaże się pozytywny (chociażby omyłkowo) i spędzę dwa tygodnie na kwarantannie.
 Relacje PM off  

#209 PostWysłany: 01 Paź 2020 19:58 

@Qwer123 O tym, że będę miał test usłyszałem chwilę po wyjściu z samolotu, jeszcze w tej klatce/boksie który jest przed wejściem na terminal. Czyli zanim ktokolwiek spojrzał na mój test. W samolocie było "na oko" 50 osób i osoby przed i za nami miały robiony test.
 Relacje PM off
Qwer123 uważa post za pomocny.

[ 209 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości