Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 219  Następna
Autor Wiadomość
#4061 PostWysłany: 13 Mar 2023 12:17 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 958
niebieski
No właśnie to nic nie tłumaczy ;) Istotą przepisów BHP jest to, że obowiązują pracodawcę i pracowników w zakładzie pracy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#4062 PostWysłany: 13 Mar 2023 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
To co mi przychodzi do głowy w kwestii BHP na linii pasażer-lotnisko to waga ewentualnego bagażu rejestrowanego pasażera, która wpływa na warunki BHP pracowników handlingu. I ewentualnie niemożność umieszczenia przez pasażera własnego dużego podręcznego w schowku, co wpływa na cabin crew.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4063 PostWysłany: 13 Mar 2023 15:03 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 958
niebieski
@Cicha_Woda Miałeś kiedyś szkolenie na lotnisku z tych elementów BHP, albo innych procedur Bezpieczeństwa i Higieny Pracy? ;)

Do kwestii bagażu nie potrzeba procedur BHP, od tego jest regulamin i zasady dotyczące przewożenia bagażu, które akceptujesz w momencie zakupu biletu. Mnie nie interesują szkolenia BHP pracowników lotniska, ale to mnie osobiście ostrzeżono przed jakimiś procedurami BHP. :lol:

Wiem, że każdy zlewa takie maile, ale jakiejś elementarnej logiki można chyba oczekiwać od przewoźnika lotniczego. Po co oni wypisują takie głupoty.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#4064 PostWysłany: 13 Mar 2023 16:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11349
Loty: 482
Kilometry: 757 010
Obstawiam tłumaczenie z angielskiego Health and safety procedures ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4065 PostWysłany: 13 Mar 2023 22:54 

Rejestracja: 12 Lut 2019
Posty: 958
niebieski
Czyli wina googla? :lol:
Logiczne wyjaśnienie, ale bezmyślne wklejenie złego tłumaczenie bez kontekstu jeszcze ich pogrąża.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4066 PostWysłany: 13 Mar 2023 23:15 

Rejestracja: 13 Mar 2023
Posty: 2
Hej,mam niedopłatę za lot 9£ bilet kupiłem już dawno nie wiem o co chodzi proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4067 PostWysłany: 14 Mar 2023 11:39 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
Hej, dziś po zrobionej odprawie, w aplikacji wyświetla się "NIEWAŻNA KARTA POKŁADOWA". Przez stronę, po pobraniu kart wszystkie karty wyglądają na OK.
Ktoś wie może co się wydarzyło?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4068 PostWysłany: 17 Mar 2023 00:34 

Rejestracja: 13 Mar 2023
Posty: 2
Muszę skontaktować się z biurem obsługi wizzair jak to ogarnąć proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4069 PostWysłany: 17 Mar 2023 00:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11349
Loty: 482
Kilometry: 757 010
@T.K. tutaj znajdziesz informacje w wikipoście kontakt-telefoniczny-lub-czat-z-wizzair,15,23835
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4070 PostWysłany: 17 Mar 2023 17:52 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1616
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
hasło: Systemowa opłata dodatkowa może pojawić w ostatnim kroku rezerwowaniu biletu na stronie Wizzair.

Nie zauważyłem tego podczas zmieniania trasy biletu z flexem. Prawdopodobnie system Wizzair odczytał moje wyszukiwania nowego lotu jako działalność OTA i na końcu dowalił 20 EUR dodatkowej opłaty:
Załącznik:
systemowa_opłata_dodatkowa_wizzair.jpg
systemowa_opłata_dodatkowa_wizzair.jpg [ 12.41 KiB | Obejrzany 1835 razy ]

Zauważyłem to dopiero po dwóch miesiącach od rezerwacji i na miesiąc przed lotem. Za radą forumowicza napisałem reklamację przez oficjalny formularz:
Cytuj:
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/kontakt/skontaktuj-sie-z-nami

Cytuj:
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i-uslugi/skargi-i-pochwaly/

Reklamację napisałem 3 lutego. 16 lutego (już po odbytym locie) dostałem pozytywną odpowiedź:
Cytuj:
Szanowny Panie
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta Wizz Air.
Informujemy, że zwrot 20 EUR został zaksięgowany na koncie Wizz nr ... w dniu 09.02.2023. Kwota ta będzie dostępna dla Pana i wygaśnie w ciągu 1 roku. Można ją wykorzystać do przyszłych lotów i zmian lub do dodania dodatkowych usług do istniejących rezerwacji, jeśli właściciel konta jest jednym z pasażerów na rezerwacji.
W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub sugestii, prosimy o kontakt.
Dziękujemy za zrozumienie i życzymy dobrego dnia.
Z wyrazami szacunku


Kasa nie wpłynęła 9 lutego, dlatego 1 marca ponowiłem reklamację odpisując na ostatniego maila od Wizzair. Z adresu customerrelations9[at]customerservices.wizzair.com

Dopiero wczoraj pieniądze weszły na konto Wizzair
Załącznik:
systemowa_opłata_dodatkowa_wizzair_zwrot.jpg
systemowa_opłata_dodatkowa_wizzair_zwrot.jpg [ 10.69 KiB | Obejrzany 1835 razy ]


Problem istnieje i trzeba uważać przy rezerwacjach Wizzair.
search.php?keywords=Systemowa+op%C5%82ata+dodatkowa&terms=all&author=&tags=%5B%5D&tags_type=all&sc=1&sf=all&sk=t&sd=d&sr=posts&st=0&ch=300&t=0&submit=Szukaj
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
jaco027 uważa post za pomocny.
 
      
#4071 PostWysłany: 21 Mar 2023 12:55 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4804
platynowy
Przez apkę rezerwacje i zmiany z flex są szybkie, bezproblemowe i intuicyjne.

Problem z tą opłatą na apce w ogóle nie istnieje. :!:

Można też sprawdzać ceny lotów do woli sprawdzając przez rezerwację z flexem po wybraniu "zmień lot".
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
#4072 PostWysłany: 23 Mar 2023 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Czy ma znaczenie czy zrobię odprawę w Wizzairze wcześniej czy później przed lotem ?
Chodzi mi o to czy odprawiając się wcześniej mam większe szanse, że Wizzair automatycznie przydzieli mi miejsce przy oknie ?
Zrobiłem rezerwacje bez wybierania i płacenia za określone miejsce w samolocie, a oczywiście najbardziej chciałbym siedzieć przy oknie :)
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4073 PostWysłany: 23 Mar 2023 15:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1704
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@ELBE
Nie wiem czy fart czy co ale lecąc z druga połówka na jednej rezerwacji zrobiłem odprawy odrazu jak się otworzyły. Miejsca przy oknach, tylko ze jedno z nas rząd z tyłu
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#4074 PostWysłany: 23 Mar 2023 15:25 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3146
platynowy
Możesz spróbować podpytać o możliwość siedzenia przy oknie współpasażerów już w samolocie. Osobiście mi to wszystko jedno gdzie siedzę na takiej trasie, chętnie bym oddał A za C, jakoś jest tak mniej klaustrofobicznie.

Moim zdaniem żaden wstyd, jeżeli chcesz robić fotki czy zwyczajnie tak Ci się wymarzyło.
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#4075 PostWysłany: 23 Mar 2023 21:52 

Rejestracja: 29 Lis 2022
Posty: 33
Loty: 4
Kilometry: 4 344
-- 23 Mar 2023 21:46 --

ELBE napisał(a):
Czy ma znaczenie czy zrobię odprawę w Wizzairze wcześniej czy później przed lotem ?
Chodzi mi o to czy odprawiając się wcześniej mam większe szanse, że Wizzair automatycznie przydzieli mi miejsce przy oknie ?
Zrobiłem rezerwacje bez wybierania i płacenia za określone miejsce w samolocie, a oczywiście najbardziej chciałbym siedzieć przy oknie :)


Witam
Ja sprawdzałem wybór miejsc w wielu opcjach, z aplikacji i różnych przeglądarek aż trafiłem na cenę 39zł za miejsce przy oknie i 29zł miejsce obok (oczywiście miejsca z tyłu rząd 27), ale już nie pamiętam, w jakim to dokładnie było przypadku.
Powodzenia.
Pozdrawiam
Jacek1l

-- 23 Mar 2023 21:52 --

Jacek1l napisał(a):
ELBE napisał(a):
Czy ma znaczenie czy zrobię odprawę w Wizzairze wcześniej czy później przed lotem ?
Chodzi mi o to czy odprawiając się wcześniej mam większe szanse, że Wizzair automatycznie przydzieli mi miejsce przy oknie ?
Zrobiłem rezerwacje bez wybierania i płacenia za określone miejsce w samolocie, a oczywiście najbardziej chciałbym siedzieć przy oknie :)


Witam
Ja sprawdzałem wybór miejsc w wielu opcjach, z aplikacji i różnych przeglądarek aż trafiłem na cenę 39zł za miejsce przy oknie i 29zł miejsce obok (oczywiście miejsca z tyłu rząd 29), ale już nie pamiętam, w jakim to dokładnie było przypadku.
Powodzenia.
Pozdrawiam
Jacek1l
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4076 PostWysłany: 23 Mar 2023 22:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
ELBE napisał(a):
Czy ma znaczenie czy zrobię odprawę w Wizzairze wcześniej czy później przed lotem ?
Chodzi mi o to czy odprawiając się wcześniej mam większe szanse, że Wizzair automatycznie przydzieli mi miejsce przy oknie ?
Zrobiłem rezerwacje bez wybierania i płacenia za określone miejsce w samolocie, a oczywiście najbardziej chciałbym siedzieć przy oknie :)


Nie ma, miejsce masz przyznane podczas rezerwacji [chociaż go nie znasz :) ].
Przynajmniej tak było, może się zmieniło...
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
#4077 PostWysłany: 30 Mar 2023 16:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11349
Loty: 482
Kilometry: 757 010
Konserwacja systemu 1 kwietnia (niezły termin ;) ). Na stronie poniższe info:
"SCHEDULED MAINTENANCE OF THE RESERVATION SYSTEM: 00:00 CET until 04:00 CET, 1st of April – CLICK HERE FOR MORE INFORMATION
Dear Customers,

Please be informed that Wizz Air will conduct a scheduled reservation system maintenance from 00:00 CET*, 01st of April until 04:00 CET, 01st of April. This maintenance will affect our core reservation systems and services, and therefore our website and mobile application will be unavailable during this time too.
*CET – Central European Time.

The following services will be unavailable during the above-mentioned maintenance:
- Wizz Air website & mobile application;
- Booking system;
- Online check-in system and displaying the boarding pass;
- Contact Centres – new reservations and changes to existing ones; (they remain available for general information and support needs).

Important actions required before the outage starts (latest by 23:00 CET*, 31st of March):
- Perform online check-in on time, as it will not be accessible during outage.
- Save/screenshot or print your boarding card. Boarding pass option in Wizz Air website & mobile application will not be available.
- Perform any new reservations or make the desired changes to your existing ones, as these will not be possible during the outage, not even via our Call Centre services.


O ile się nie mylę, to w Ryanairze w podobnym przypadku ostatnio im się trochę przeciągnęło, więc radzę brać pod uwagę takie ryzyko również tutaj.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4078 PostWysłany: 31 Mar 2023 10:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
Czy działa wam strona i aplikacja czy już zaczęli konserwację ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4079 PostWysłany: 31 Mar 2023 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Maj 2014
Posty: 731
srebrny
No właśnie nie :-(
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#4080 PostWysłany: 31 Mar 2023 10:59 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
Uff,a już myślałam,że to u mnie jakiś problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 219  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group