Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#2981 PostWysłany: 12 Lis 2019 21:47 

Rejestracja: 13 Kwi 2015
Posty: 1615
Loty: 56
Kilometry: 51 059
niebieski
Mam rezerwacje na 3 osoby i za punkty chciałem sobie wykupić usługę transferu miasto-->lotnisko, z tym że dla dwóch osób .
Ma ktoś pomysł jak to zrobić ?System nie chce mnie puścić z dwoma pasażerami i wymusza zakup dla wszystkich.

Wysłane z mojego moto g(6) przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2982 PostWysłany: 23 Lis 2019 08:29 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Działa Wam strona wizz, próbuję na smartfonie oraz na komputerze stacjonarnym i nie wyszykuje mi lotów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2983 PostWysłany: 23 Lis 2019 08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Nie. "Critical error"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2984 PostWysłany: 23 Lis 2019 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Jest spory problem z systemem Wizzair. Nie działa też na lotnisku i boarding odbywa sie "ręcznie". Obsługa spisuje nazwiska pasażerów z kart pokładowych na kartkę i na tej podstawie odbywa się boarding. Aktualne opóźnienie lotu z Warszawy do Luton to już ponad godzina.

Dodatkowo jeżeli leci się z bagażem nadawanym to przed wejściem na pokład trzeba go wskazać obsłudze bo inaczej nie będzie załadowany.

Jak ktoś ma niedługo lot to może spodziewać sie sporego opóźnienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2985 PostWysłany: 25 Lis 2019 22:00 

Rejestracja: 25 Lis 2019
Posty: 1
Cześć,
Jako zupełnie niedoświadczona osoba w podróżach samolotem mam kilka pytań i będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. ?
Bilety kupione, lot za 2 dni, więc pytania głównie o odprawę i o te nieszczęsne automatyczne przydzielanie miejsc.
Czy odprawiając się na lotnisku u obsługi jest może większa szansa na miejsca obok siebie? Czy nie ma to różnicy i lepiej nie tracić czasu i odprawić się online?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2986 PostWysłany: 26 Lis 2019 00:02 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@ewcia.98 Zwykle odprawa na lotnisku nie jest darmowa,więc może ,jak to konieczne ,odprawić się online i jak rozdzieli to wtedy odpłatnie zmienić jednej osobie miejsce by była obok.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
ewcia.98 uważa post za pomocny.
 
      
#2987 PostWysłany: 26 Lis 2019 00:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
@ewcia.98 jeśli to nie jest lot daleki, tak do 3 godzin, to daj sobie spokój i siedźcie gdzie was los usadził. A jeśli nie, to po zakończeniu bordingu a przed startem, odbywają się istne wędrówki ludów.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
peta lubi ten post.
ewcia.98 uważa post za pomocny.
 
      
#2988 PostWysłany: 26 Lis 2019 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Znam ludzi którzy co każdy lot odgrywają tą samą scenkę i siedzą za free obok siebie.

Kobieta płacze ze strachu przed lotem, chłopak prosi pasażera obok o przesiadkę i litość.
Kilkadziesiąt lotów na koncie i 0 odmowy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#2989 PostWysłany: 26 Lis 2019 15:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
He, he, cebula pełną gębą. Niech trafią na mnie gdy będę miał dobre miejsce, to spotka ich pierwsza odmowa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2990 PostWysłany: 26 Lis 2019 22:01 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Na taką prośbę zawsze można odpowiedzieć "Ale ja za swoje miejsce zapłaciłem, więc się nie zamienię..." :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#2991 PostWysłany: 29 Lis 2019 13:43 

Rejestracja: 29 Lis 2019
Posty: 2
Hej, mam pytanie co w sytuacji zakupu biletów dla dwóch osób w obie strony (KTW-DTM, DTM-KTW), przy czym muszę zmienić tylko jeden z czterech biletów (chodzi o zmianę daty). Jak to zrobic? Chcąc zmodyfikowac datę rezerwacji system intucyjnie zmienia daty dla obu pasażerów z tej rezerwacji...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2992 PostWysłany: 29 Lis 2019 22:09 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Ola911 Na wspólnym nr rezerwacji nie zmienisz daty tylko dla jednej osoby.Chyba musisz kupić na nowo ten jeden lot.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2993 PostWysłany: 01 Gru 2019 20:40 

Rejestracja: 29 Lis 2019
Posty: 2
@miriam Tak też myślałam... Dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2994 PostWysłany: 01 Gru 2019 23:04 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 584
W Ryanair np jest jakis czas od zakupu, zeby za free korygowac, a i chyba nawet mozna bezplatnie anulowac rezerwacje, ale to czas liczony w godzinach, wiec i tak po ptakach. Coz na tym locie bedziesz mogla przynajmniej wybrac sobie towarzyszy podrozy, o ile nie macie miejscowek obok siebie.
_________________
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2995 PostWysłany: 03 Gru 2019 22:25 

Rejestracja: 03 Gru 2019
Posty: 1
Witam,
przepraszam jeśli już takie pytanie było, ale niestety poprzez wyszukiwanie nie znalazłem właściwej odpowiedzi, a troszkę stron już jest, zęby przejrzeć ręcznie

Czy z jednej rezerwacji wizzair można odprawić tylko część osób, pomijając 1 osobę, która z przyczyn losowych nie może lecieć? Czy takie nie odprawienie tej osoby wiąże się z jakąś karą naliczoną, czy po prostu starta pieniędzy za bilet, a linia traktuje tą osobę tak jakby pasażera nie było?

dziękuję za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2996 PostWysłany: 03 Gru 2019 22:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2691
HON fly4free
Spokojnie odpraw wszystkie osoby.
Wizz Ci nic nie zrobi jak ktoś nie poleci.
Przerabiane tysiące razy.
Niektórzy na tym jeszcze zarobili (opóźnienie z winy linii).

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2997 PostWysłany: 05 Gru 2019 21:00 

Rejestracja: 04 Paź 2018
Posty: 5
Co jesli wlasciciel karty wizzair discount club nie moze leciec, a on robil rezerwacje dla innych osob i siebie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2998 PostWysłany: 05 Gru 2019 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Paź 2017
Posty: 117
Loty: 64
Kilometry: 97 889
mmm... napisał(a):
Co jesli wlasciciel karty wizzair discount club nie moze leciec, a on robil rezerwacje dla innych osob i siebie?


W tym wypadku właściciel karty nie leci, bo mu się nie chce, a osoby które nie mają karty lecą, bo im się chce. Macie imienne bilety więc nie ma żadnego problemu, a osoba która kupiła ten bilet jako posiadacz karty po prostu traci pieniądze zapłacone za bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2999 PostWysłany: 11 Gru 2019 11:44 

Rejestracja: 22 Gru 2018
Posty: 3
Witam osoby czesto latające z Chopina do UE, czy jest to prawda ze obecnie przy pierwszej kontroli biletu (chyba przez security check) nie sprawdza się dokumentu tożsamości (wystarczy przejechać kodem kreskowym) i dalej juz przy wejściu na poklad to samo: brak kontroli ID i tylko kod kreskowy?

Innymi slowy: czy jest szansa ze przez caly proces nie zostanie sprawdzony dowod/paszport do biletu? (Lot z Chopina do UE).

Dzieki pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3000 PostWysłany: 11 Gru 2019 12:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Przy wejściu na kontrolę bezpieczeństwa wystarcza karta pokładowa, natomiast przy bramce raczej już i karta i dokument. Bywały loty, gdzie patrzyli tylko na kartę pokładową, ale nie uznawałbym tego za pewnik.
I narzucają się pytania:
- chcesz lecieć bez żadnego dokumentu? Czy może z nieważnym?
- co z lotem powrotnym?
- czy wziąłeś pod uwagę fakt, że UE nie równa się strefa Schengen?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group