Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 219  Następna
Autor Wiadomość
#2681 PostWysłany: 06 Kwi 2019 13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2017
Posty: 153
Loty: 37
Kilometry: 59 474
Wizz odpowie "Zapewniam Pana, że nasza strona internetowa wizzair.com działa prawidłowo i jest stale monitorowana przez dział techniczny Wizz Air. "

Niestety to znany problem od co najmniej 10 lat na wielu stronach, ja się pierwszy raz z nim spotkałem na allegro gdzie tak samo jak sobie robiłem aukcje na dwóch kartach to potrafił je pomieszać ze sobą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN Loty na Kubę w dobrej cenie: Hawana z dużym bagażem z Krakowa od 2471 PLN
#2682 PostWysłany: 06 Kwi 2019 13:47 

Rejestracja: 26 Kwi 2011
Posty: 132
Loty: 158
Kilometry: 117 483
Dostałem odpowiedź na reklmację, którą złożyłem przez formularz reklamacyny W6, odpowiedź jest trochę dziwna...

W6 otwarcie przyznaje się, że to wina dwóch zakładek, ale zrzucają się odpowiedzialności. W takim razie kogo to wina? I czemu w tym przypadku nie ma blokady dokonywania zmian w rezerwacjach, tak jak w przypadku biletów lotniczych? Tam mogli wprowadzić blokadę, a tutaj nie...

W żądaniach w reklamacji prosiłem min. o poprawę działania swojej strony internetowej, tak aby nie dopuśić do takich sytuacji w przyszłości. W6 nawet nie odpowiedział moje żądania :oops:

W mojej opinii jest to błąd systemowy funkcjonowania ich strony internetowej i systemu sprzedaży.

Poniżej znajduje się pełna treść odpowiedzi na reklamację:

Załączniki:
w6 odpowiedz.png
w6 odpowiedz.png [ 69.28 KiB | Obejrzany 1906 razy ]
_________________
https://my.flightmemory.com/cmmwdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2683 PostWysłany: 10 Kwi 2019 19:29 

Rejestracja: 15 Mar 2018
Posty: 13
Dopłaciłem już te 9.99€ kartą, po czym napisałem reklamacje. Wizz Air przyznał się do błędu technicznego i zwrócił 9.99€ na kartę oraz 2€ kredytów Wizz na konto ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2684 PostWysłany: 10 Kwi 2019 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1196
złoty
Słuchajcie.... A raczej czytajcie..
Czy ktoś miał kiedyś podobnie?
Dziś w ciągu dnia chciałem odprawić się poprzez apkę Wizzair na lot LIS - KTW...
Wchodzę na rezerwację i co widzę???
Ze jestem już odprawiony!!!!!
Zdziwienie pełne, pobieram kartę pokładową...
I teraz...
Dzwonię na infolinię Wizzair - konsultantka twierdzi, że odprawy dokonano przez stronę www o 3.03 w nocy oraz podała godzinę o której pobrałem kartę pokładową i tylko takie ma informacje. Zaleca zgłosić reklamację poprzez formularz.
Oczywistym jest, że absolutnie nikomu nie udostępniłem nr rezerwacji, sam tym bardziej się nie odprawiałem.
Zamierzam oczywiście zgłosić reklamację z prośbą o udostępnienie nr IP komputera, z którego dokonano rzekomej odprawy.

Czy ktoś miał kiedykolwiek taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2685 PostWysłany: 10 Kwi 2019 21:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@tarman Może to nowa forma somnambulizmu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2686 PostWysłany: 10 Kwi 2019 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1196
złoty
@miriam ale nie było pełni zatem tą drogę wykluczmy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2687 PostWysłany: 10 Kwi 2019 22:25 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
A co tu reklamować? ktoś wykonał pracę za ciebie i jeszcze narzekasz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2688 PostWysłany: 10 Kwi 2019 22:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2247
@tarman też tak miałem i też na locie z LIS. Ale jako że dostałem spoko miejsca (okno, obok siebie) to nic z tym nie robiłem.
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#2689 PostWysłany: 11 Kwi 2019 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
:roll:

Załączniki:
wizbu.png
wizbu.png [ 35.56 KiB | Obejrzany 1595 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#2690 PostWysłany: 13 Kwi 2019 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Cze 2018
Posty: 630
Loty: 101
Kilometry: 176 819
złoty
Hej, dostałem powiadomienie o opóźnieniu. Konkretnie po sprawdzeniu na wizzair.com po numerze lotu, mamy lecieć z KTW do KEF o 23:20 zamiast 16:35, powodem najpewniej wiatr (z informacji od islandzkiej rodzinki)

Pod informacja o opóźnieniu jest standardowa formułka, że przez to mogę się zmienić godziny odprawy itp. i żeby zwrócić uwagę na informacje na lotnisku i pytanie czy Wizzair wysyła wtedy jakieś powiadomienia, jeśli się na 100% czas przesuwa, akurat mam bagaż nadawany i się zastanawiam czy muszę przyjechać na lotnisko tak jak o czasie, bo na przykład zmienia się warunki i samolot rusza, czy jednak może z tego powodu będzie można się na lotnisku później pojawić bez ryzyka?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2691 PostWysłany: 20 Kwi 2019 22:04 

Rejestracja: 18 Paź 2016
Posty: 9
Cześć
Mam następujące pytanie: wczoraj zakupiłem on -line bilety na lot wizzair, do dzisiaj nie otrzymałem od nich planu podrózy na maila. Czy ktos wie w czym może byc problem ??? Lecę pod koniec czerwca, po zalogowaniu sie na ich stronę, w moich nadchodzących podróżach jest kod potwierdzenia tego lotu ale maila z planem podrózy nie dostałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2692 PostWysłany: 20 Kwi 2019 23:36 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@Jaro K Pewnie doślą po zaksięgowaniu zapłaty.Ważne ,że rezerwacja widoczna po zalogowaniu jako potwierdzona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2693 PostWysłany: 21 Kwi 2019 08:39 

Rejestracja: 18 Paź 2016
Posty: 9
Dzięki za info. W takim razie cierpliwie poczekam kilka dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2694 PostWysłany: 23 Kwi 2019 23:15 

Rejestracja: 10 Sie 2015
Posty: 53
Chcę zakupić bilety dla 3 osób, w tym 1 osoba z pierwszeństwa wejścia i dodatkowym bagażem, reszta basic, czy można to kupić razem czy oddzielnie? bo klikając 3 osoby nalicza mi na każdego pasażera wyższą taryfę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2695 PostWysłany: 23 Kwi 2019 23:22 

Wszystkim w zwyklej taryfie, w kolejnym kroku rezerwacji tylko jednej osobie dodajesz pierwszeństwo i bagaż nadawany
Góra
 PM off  
      
#2696 PostWysłany: 24 Kwi 2019 08:52 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@gasolina84 Wyższą taryfę ,czy wyższą cenę niż wybierając bilet dla jednej osoby? Jeśli to drugie to najprawdopodobniej jest już tylko 1-2 bilety w danej cenie a przy 3 osobach cena biletu wzrasta.Wtedy oszczędniej jest kupić osobno o ile nie korzystasz z WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2697 PostWysłany: 24 Kwi 2019 13:07 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
Wizzair coraz bardziej zaskakuje cenami np/ Katowice - Teneryfa 13-20.10.2019 tylko............3858 PLN RT
https://wizzair.com/pl-pl/loty/rozklad- ... 2019-10-24
cena czasem jak za RTW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2698 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ze strony wizzAira:

Aby zmniejszyć koszty i oferować niskie ceny, udostępniamy bezpłatną odprawę online. Odprawa online jest dostępna od 30 dni do 3 godzin przed rozkładową godziną odlotu, jeśli pasażer wybrał miejsce podczas rezerwacji.

Jeśli pasażer nie wykupił miejsc w trakcie rezerwacji, odprawa będzie dostępna na 48 godzin przed wylotem


rozumiem że jeśli miejsca nie są wykupione, to odprawa zamyka się tak samo, czyli 3 godz przed wylotem, tak?
i inne pytania:
*czy w Wizzie, tak jak w ryanie, opłaca się czekać z odprawą do ostatniego możliwego momentu? (szansa na przyznanie miejsca przy wyjściu bezp.)
* czy ktokolwie miał problem z pokazywaniem im zrzutu ekranu karty pokładowej, a nie oryginalnej karty pokładowej w aplikacji wizz?

problem jest taki że moi rodzice lecą wizzem z przesiadką, właśnie drugi segment wizzem, więc ja ich będę odprawiał online i wyślę im zrzut kart pokładowych na telefon. Stąd te pytania, ja z wizzem mam przyjemność rzadko, a nawet jak mam to jakoś sobie radzę, w ich przypadku będzied trochę trudniej (mniejsze 'oblatanie').

p.s. doczytałem w jednym z wątków że Wizz w większości przypadków akceptuje nawet karty nie-mobilne w PDF wyświetlane na ekranie urządzenia mobilnego, więc przypuszczam że tym bardziej nie powinno być problemem z screenshotami kart mobilnych
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2699 PostWysłany: 29 Kwi 2019 11:52 

Warto czekać, na końcu czyli max 3 godziny do godziny lotu przydzielają czy zostawiają najlepsze ale i wybór mniejszy

Zapewne wiesz czy pamiętasz, że nie każdy może siedzieć przy wyjściach ewakuacyjnych

Zależy od lotniska, ale na 99% zrzut ekranu bardzo dobrze się sprawdza (wiem, bo przy powrocie tj. odprawie podczas pobytu za granicą zawsze tak robię) - ale w wizz z tego co pamiętam kod do sczytania po kliknięciu otwiera się na całą stronę , dlatego zapewne trzeba zrobić 2 zrzuty
Góra
 PM off
rw30 lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
#2700 PostWysłany: 29 Kwi 2019 15:48 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
hej,

mam dwa pytanka: zakupiłem bilety na 29 czerwca z Nicea do Wawy i dodatkowy bagaż 20kg kosztował 86 zł. A teraz jak patrzę to na lot z Wawy do Nicei bagaż kosztuje 106 zł. Jak sprawdzam ponownie moją trasę Nicea- Waw to bilet jest droższy i bagaż 20kg też kosztuje teraz 106 zł. Promocji nie było żadnej więc czemu bagaż zdrożał z 86 zł do 106 zł dla mojej trasy? Bagaże też drożeją jak bilety w zależności od liczby wykupionych bagaży ? (wizz na stronie podaje widełki dla cen bagaży)

I drugie pytanko - kupilem 3 bilety w tym na dziecko 2 letnie. Czy przy losowym przydziale miejsc, system przydzieli dziecko z automatu koło żony lub mnie mnie?
Jeśli tak to najlepiej odprawić najpierw żonę i dziecko a potem ewentualnie sobie wykupić miejsce koło nich ? i wtedy 1 osoba płaci za miejsce a nie 3. Da się tak zrobić? Czy jest możliwość że 2 letnie dziecko zostanie rozdzielone i wtedy lepiej z góry wykupić miejsce dla wszystkich i zapłacic za to ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 219  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 17 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group