Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4349 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 11 Wrz 2014 11:25 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Słuchajcie mam pytanie,
właśnie przeglądałem siatkę połączeń Wizzair na marzec, kierunek KTW-CIA i zauważyłem, że zmienili dni wylotów.
Chciałem dokupić kilka biletów bo parę już mam. Sprawdzam maila czy jest info o zmianie dnia powrotu - ale brak.
Zmiana w siatce lotów była chyba wprowadzona parę dni temu bo nie tak dawno sprawdzałem ceny na te dni. Możliwe że Wizzair info mailowe wysyła z opóźnieniem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na Cyprze od 2422 PLN. Wyloty z 4 miast
Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN Karaiby last minute: loty na Jamajkę z 3 miast od 2423 PLN
#122 PostWysłany: 11 Wrz 2014 12:05 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
cichyy napisał(a):
Słuchajcie mam pytanie,
właśnie przeglądałem siatkę połączeń Wizzair na marzec, kierunek KTW-CIA i zauważyłem, że zmienili dni wylotów.
Chciałem dokupić kilka biletów bo parę już mam. Sprawdzam maila czy jest info o zmianie dnia powrotu - ale brak.
Zmiana w siatce lotów była chyba wprowadzona parę dni temu bo nie tak dawno sprawdzałem ceny na te dni. Możliwe że Wizzair info mailowe wysyła z opóźnieniem?

Tak, przesyłają informacje o zmianach często z dużym opóźnieniem.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 11 Wrz 2014 12:43 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Dzięki, no to dobrze na tym wyjdę, zamiast poniedziałek - środa, (2 pełne dni na miejscu, 2 noclegi, 3 dni urlopu do wzięcia) polecę piątek - poniedziałek (3 pełne dni, 3 noclegi, 2 dni urlopu do wzięcia).

Swoją drogą zaletą rezerwacji z dużym wyprzedzeniem w W6 jest szansa na zmianę siatki i wtedy można robić cuda ze swoją rezerwacją zupełnie za free.
Ciekaw tylko jestem czy w ramach przebukowania biletów można część przebukować, część zwrócić lub zmienić nazwisko któregoś pasażera?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 11 Wrz 2014 16:26 

cichyy napisał(a):
Ciekaw tylko jestem czy w ramach przebukowania biletów można część przebukować, część zwrócić lub zmienić nazwisko któregoś pasażera?


Aleś się rozpędził, oni czasami dbają o zadowolenie klienta, jak się napisze reklamację powołując się na znany ewenement (np. pomoc forumowicza, który wskaże rezerwację, w której zmieniono poza standardowe -14/30 dni") i odpiszą "Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych klientów w tym wyjątkowym przypadku została dokonana bezpłatna zmiana zgodnie z Pana prośbą", ale zmiana danych pasażera jak dla mnie nie ma szans zrealizowania, a piszę po kilku bitwach z konsultantami wizzair po zmianie dat rezerwacji.
Góra
 PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#125 PostWysłany: 12 Wrz 2014 08:29 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
No to już będę wiedzieć czego się spodziewać w czasie rozmowy, kiedyś na forum ktoś pisał, że przebukował w takiej sytuacji Malmo na Barcelonę, próbowałem to powtórzyć i 2 razy się nie udało. Skończyło się na zwrocie biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 12 Wrz 2014 10:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
im mniej czasu "do wylotu" albo im poważniejsza przyczyna odwołania tym łatwiej o zmiany, dla przykładu:

lipiec 2014 lot do Izraela (z powodu z sytuacja na miejscu) tydzień przed wylotem moglem co najwyżej zmienić na inny dzień +/- 3 dni za dopłatą i to po konsultacji z przełożoną.

2 dni przed odlotem ponowny tel i tym razem bez problemu mogę wybrać dowolny kierunek/datę do końca 2014r tyle ze różnice jeżeli taka występuje muszę dopłacić wiec zmieniłem Izrael na rzym+budapeszt na grudzień bez problemu.

czasami wystarczy po prostu trafić na inna osobę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 13 Wrz 2014 20:30 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Witajcie, mam szybkie i zapewne dość proste pytanie.
Dobrze rozumuje, że jeżeli w podglądzie rezerwacji tak jest napisane, to lecę z dużym podręcznym?



Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 13 Wrz 2014 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
sam sobie odpowiedziałeś :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 13 Wrz 2014 21:29 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
zulu napisał(a):
sam sobie odpowiedziałeś :lol:


Sprawa wbrew pozorom nie jest taka oczywista, ponieważ sam nie dodawałem większego bagażu do rezerwacji :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 13 Wrz 2014 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Wszystko zależy z jakiej oferty korzystałeś - czasami duży podręczny jest w cenie

Po odprawie będziesz miał informacje na karcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 13 Wrz 2014 22:13 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 494
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
zulu napisał(a):
Wszystko zależy z jakiej oferty korzystałeś - czasami duży podręczny jest w cenie

Po odprawie będziesz miał informacje na karcie


Bilet kupiony u pośrednika po najmniejszej możliwej cenie.
Jak na razie wygląda na to, że polęcę z dużym podręcznym za cenę łączną nieprzekraczającą 13 zł :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 16 Wrz 2014 12:52 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Jako ciekawostkę powiem Wam, że nie udała mi się zmiana lotniska docelowego z Eindhoven na Luton. Zaproponowali mi Dortmund, Kolonię, chyba Frankfurt Hahn i ... Neapol.
Takim to sposobem zamiast na 1 dzień do Eindhoven lecę na 3 dni do Neapolu :-)
Mam oczywiście na myśli zmianę lotniska spowodowaną zmianami w siatce lotów linii Wizzair. Zmiany bezpłatne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 17 Wrz 2014 17:21 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 7
czy mając możliwość wydrukowania kart pokładowych jestem już odprawiony?
Niby się odprawiłem, ale myli mnie napis "Odprawa na lotnisku". Dzięki za odpowiedź ;)
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 17 Wrz 2014 18:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
Hmm a czy Ty przypadkiem nie wybrales opcji odprawy na lotnisku przy zakupie biletow ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 17 Wrz 2014 23:04 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 7
no...wydaje mi się, że nie. przy odprawie z Katowic miałem możliwość pobrania karty i wykorzystanie jej przy użyciu PassWallet (z Paryża takiej opcji nie ma, bo nie obsługuje)...zgłupiałem i nie wiem co robić :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 17 Wrz 2014 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Lecę jutro, jestem odprawiony przez internet i na stronie Wizzair wygląda to tak:
Załącznik:
Capture.JPG
Capture.JPG [ 16.12 KiB | Obejrzany 1290 razy ]
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 18 Wrz 2014 00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Do czego zmierzasz? Bo nic dziwnego/ciekawego/nietypowego na tym screenie nie widzę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 18 Wrz 2014 09:54 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 7
a tak ma się sprawa, gdy wejdę w zakładkę "Odprawa".
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 18 Wrz 2014 11:07 

glowadotanca napisał(a):
a tak ma się sprawa, gdy wejdę w zakładkę "Odprawa".
Image
Image


czyli wszystko masz jak w milionie innych rezerwacji wizzair, wszystko jest ok (wydrukowanie karty pokładowej, do tego ważny dowód osobisty lub paszport i udanego wyjazdu)
http://www.fly4free.pl/rezerwacja-bilet ... -poradnik/
Góra
 PM off  
      
#140 PostWysłany: 18 Wrz 2014 11:53 

Rejestracja: 06 Lip 2013
Posty: 7
dobra, czyli jestem odprawiony i "odprawa na lotnisku" nie jest potrzebna. dzięki ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4349 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group