Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 13 Lip 2016 11:36 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#942 PostWysłany: 15 Lip 2016 09:46 

Rejestracja: 20 Gru 2012
Posty: 47
andmark napisał(a):
Moja rezerwacja właśnie zniknęła z myWizz!!!! Prawidłowo zapłacona kartą i "wisząca" od wczoraj z wizy burdelu w systemie Wizza.

Co za azja, kozy pasać a nie linię lotniczą prowadzić. Zero komunikacji, żadnych odpowiedzi na maila, wprowadzające w błąd komunikaty na fejsie. A alternatywą bandycka infolinia w cenie sextelefonu.
Nie wiem czy mam ten lot, czy nie - a chcę już kupić hotel, wynająć samochód itp.
To chyba jednak mój ostatni raz z tymi szmaciarzami.


Gdyby kogoś interesowała kwestia profesjonalizmu Wizza to z kronikarskiego obowiązku dodam, że sprawa mojej anulowanej w "dniu cudów" rezerwacji ma ciąg dalszy:

Złożyłem reklamację - nie wspominałem nic o awarii, po prostu zażyczyłem sobie wyjaśnień, dlaczego moja prawidłowo założona rezerwacja (z nadanym numerem potwierdzenia i przydzielonymi miejscami w samolocie) po kilkunastu godzinach "wiszenia" w systemie została anulowana. Profesjonaliści z Wizza odpowiedzieli obcesowo, że zapewne źle wpisałem numer karty, karta nie może być użyta do płatności MO-TO, nie miałem środków na karcie itp. itd.
Znaczy, że moja wina. ANI SŁOWA o jakiejś awarii, problemach u nich, nic. Rzucanie słuchawką na linii alarmowej też ok, bo przecież nie kontaktowałem się w sprawie alarmowej, więc powinienem dzwonić na bandycki sexline.

Kolejna reklamacja - tym razem już z informacją że wiem o awarii i prośbą o niewciskanie żenującego kitu. Tym razem odpowiedź grzeczniejsza, ale nadal w Wizz wszystko ok, drobny problem miała firma obsługująca płatności, dlatego rezerwacje "wisiały". Po zlikwidowaniu problemu autoryzowano transakcje. Mojej nie, bo rzekomo została odrzucona przez bank obsługujący kartę. Więc anulowanie rezerwacji nastąpiło nie z powodu awarii lecz "odmowy autoryzacji transakcji przez bank".

Sprawdzam w banku. NIE BYŁO ŻADNEGO zapytania autoryzacyjnego, nikt nie próbował dokonywać takiej transakcji.

Ręce opadają. A jeśli oni serwisują samoloty tak samo jak obsługują klientów?


P.S. Żeby nie było - nie da się wpisać błędnie numeru karty (jest suma kontrolna i formularz automatycznie ją odrzuci), wszystkie wpisane dane sprawdziłem jak zawsze trzy razy, karta jest kredytowa ze sporym limitem, płaciłem nią w internecie setki razy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#943 PostWysłany: 18 Lip 2016 17:35 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 113
mam dokładnie taką samą odpowiedź ze sztampy na reklamację sytuacji z 21/06 gdzie na ich stronie był komunikat, że płatności nie przechodzą i że mają problem. Nic o tym nie wspominają i bezczelnie twierdzą, że próba płatności była dokonana 2 razy, oczywiście w moim banku śladu po tym nie ma.

Czy ktoś ma może zrzut ze strony wizza z 21/06 jak sami podali, że mają problemy? może to przypomni im, że tak było?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#944 PostWysłany: 19 Lip 2016 20:21 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 124
Faktycznie zrzut przydałby się wiele osobom. Problem mam z operacjami z 20.06 Nie mogłem odprawić się online po próbie zakupu bagażu. Dwa dni później ściągnęło 3 razy z konta.

Dostałem jedynie lakonicznego maila:Odnotowaliśmy, że zgłoszenie które przesłali nam Państwo za pośrednictwem formularza internetowego w związku z rezerwacją zostało rozpatrzone za pośrednictwem Call Centre. W związku z powyższym Państwa sprawa otrzymała status zakończonej. Jeśli jednak mają Państwo jakieś dalsze pytania dotyczące przedmiotowego zgłoszenia prosimy o kontakt bezpośrednio na adres customerrelations.pl@wizzair.com.

Dzwoniłem na infolinie i podali, że wysłali kasę w ubiegłym tygodniu. JEdnak do teraz nikt jej nie widział :-) Gdzie udać się ze skargą na brak chęci odpowiedzi na temat pobranej opłaty za odprawę na lotnisku. Mam prawo dokupić bagaż w dzień wylotu i odprawić się jeszcze online. Więc odebranie mi tego poprzez awarie ich systemu powinno wiązać się ze zwrotem opłaty, którą pobrał agent handlingowy.

tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#945 PostWysłany: 20 Lip 2016 07:43 

Rejestracja: 25 Kwi 2013
Posty: 38
nie można sie też zalogować, to tylko u mnie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#946 PostWysłany: 20 Lip 2016 07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Faktycznie, na chromie i firefoxie nie działa.
PS. Nie działa też m.wizzair.com, ale działa wyszukiwanie w aplikacji mobilnej:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#947 PostWysłany: 20 Lip 2016 16:22 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 32
Cześć

Mam rezerwację na lot z KTW do Barcelony na październik w 2 strony dla 2 osób. Muszę przebukować 1 bilet dla siebie z KTW do BCN z niedzieli na poniedziałek. Powrót bez zmian. Pytania:
1. Rezerwacja była na 2 pasażerów, czy da się przebukować bilet tylko jednemu z nich? Poklikałem na stronie i wychodzi mi, że nie... ktoś może to potwierdzić?
2. Bilet na poniedziałek jest tańszy niż opcja przebukowania - czy mogę po prostu nie wsiąść do niedzielnego samolotu (a moja współpasażerka tak) i kupić bilet KTW-BCN na poniedziałek?
3. Podejrzewam, że nie mogę zrobić wg punktu 2 bo Wizzair mnie skreśli z listy pasażerów na lot powrotny KTW-BCN, dobrze myślę?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#948 PostWysłany: 20 Lip 2016 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
możesz kupić bilet na poniedziałek (nie wykorzystasz niedzielnego), bilet powrotny pozostaje nadal ważny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#949 PostWysłany: 20 Lip 2016 21:56 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
petersonka napisał(a):

3. Podejrzewam, że nie mogę zrobić wg punktu 2 bo Wizzair mnie skreśli z listy pasażerów na lot powrotny KTW-BCN, dobrze myślę?

Pozdrawiam

Możesz tak zrobić i nadal masz prawo do wykorzystania lotu powrotnego ze wspólnej rezerwacji.W tym przypadku każdy odcinek jest traktowany oddzielnie i nie stosuje się przepisu o kasowaniu lotu z powodu opuszczenia jednego z odcinków lotu łączonego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#950 PostWysłany: 22 Lip 2016 08:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 38
Witam !

Wylatuje 16 sierpnia z Gdanska do Sztokholm Skavsta powrót mam 21 sierpnia.
Dokonałem już odprawy on line Gdansk - Skavsta i wydrukowałem kartę pokładowa na lot 16 sierpnia.
Natomiast jak chce dokonać podobnie odprawy on line Skavsta - Gdansk wylot 21 sierpnia to cały czas mam w Status odprawy komunikat "Odprawa nie została rozpoczęta" ?
Jak rozpocząć odprawę Online Skavsta - Gdansk na wylot 21 sierpnia z lotniska Skavsta ?

Pozdr Andrzej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#951 PostWysłany: 22 Lip 2016 08:21 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Spróbuj może jutro?
Góra
 Profil Relacje PM off
AndrzejGdz uważa post za pomocny.
 
      
#952 PostWysłany: 22 Lip 2016 08:35 

AndrzejGdz napisał(a):

Jak rozpocząć odprawę Online Skavsta - Gdansk na wylot 21 sierpnia z lotniska Skavsta ?




Odprawa na ten lot się uaktywni dzisiaj z godziną jaką masz wylot 21 sierpnia czyli po 17:45
Góra
 PM off
AndrzejGdz uważa post za pomocny.
 
      
#953 PostWysłany: 22 Lip 2016 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 38
Anonymous napisał(a):
AndrzejGdz napisał(a):

Jak rozpocząć odprawę Online Skavsta - Gdansk na wylot 21 sierpnia z lotniska Skavsta ?




Odprawa na ten lot się uaktywni dzisiaj z godziną jaką masz wylot 21 sierpnia czyli po 17:45

Dziękuję za pomocne info.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#954 PostWysłany: 22 Lip 2016 08:46 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Moim zdaniem nie ma się co śpieszyć z odprawą - nie ma pewności, że nie będą potrzebne zmiany w rezerwacji (np. większy bagaż) a dodawanie usług po odprawie (czyli na lotnisku) jest droższe niż w systemie internetowym.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#955 PostWysłany: 22 Lip 2016 08:53 

Nie do końca, zakup np. bagażu później niż w chwili rezerwacji jest droższe, po odprawie jak zakupimy np. bagaż nadawany musimy TYLKO ponownie się odprawić
Góra
 PM off  
      
#956 PostWysłany: 22 Lip 2016 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 38
kow napisał(a):
Moim zdaniem nie ma się co śpieszyć z odprawą - nie ma pewności, że nie będą potrzebne zmiany w rezerwacji (np. większy bagaż) a dodawanie usług po odprawie (czyli na lotnisku) jest droższe niż w systemie internetowym.

U mnie akurat nic się już nie zmieni w temacie bagaż , ponieważ wykupiłem bagaż rejestrowany 23 kg.
Opcje typu "pierwszy na pokład" mnie nie interesują bo co za róznica czy wejdę 1, 15 , czy jako 56 pasażer. Chyba ze 1 pasażer ma jakieś gratisy na pokładzie w co raczej wątpię w tanich liniach lotniczych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#957 PostWysłany: 22 Lip 2016 09:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Ma, drugi bagaż podręczny gratis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#958 PostWysłany: 22 Lip 2016 10:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 38
Spoko ;) oczywiście mam zabukowany bezpłatny bagaż podręczny i oprócz tego właśnie bagaż rejestrowany 23 kg. Między innymi dlatego ze względu na przewóz płynów bo jak wiadomo w podręcznym tylko można flaszki max poj 100 ml i dodatkowo jeszcze muszą być w tym woreczku strunowym.
Nie wiem jak wygląda sprawa zakupu płynów w sklepie w Gdańsku, ile mogę kupić i czy wejdę bezproblemowo z tym na pokład jako bagaż podręczny ?

P.s Może ktoś orientuje się jakie są ceny w sklepie bezcłowym na lotnisku w Gdańsku ?


Ostatnio edytowany przez Zeus, 22 Lip 2016 10:34, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#959 PostWysłany: 22 Lip 2016 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
AndrzejGdz napisał(a):
Spoko ;) oczywiście mam zabukowany bezpłatny bagaż podręczny i oprócz tego właśnie bagaż rejestrowany 23 kg. Między innymi dlatego ze względu na przewóz płynów bo jak wiadomo w podręcznym tylko można flaszki max poj 100 ml i dodatkowo jeszcze muszą być w tym woreczku strunowym.
Nie wiem jak wygląda sprawa zakupu płynów w sklepie w Gdańsku, ile mogę kupić i czy wejdę bezproblemowo z tym na pokład jako bagaż podręczny ?

P.s Może ktoś orientuje się jakie są ceny w sklepie bezcłowym na lotnisku w Gdańsku ?
https://www.fly4free.pl/forum/lista-lotnisk-z-dozwolona-dodatkowa-torba-z-wolnoclowki,15,29935&start=10 i wszystko jasne
i dodatkowo
Cytuj:
Czy nadal wolno kupowac na lotnisku towary wolnocłowe?
Tak. Wizz Air zezwala na przewóz na pokładzie samolotu towarów zakupionych na lotnisku po odbyciu kontroli
bezpieczenstwa. Zasada ta nie ulega zmianie i pasazerowie nie beda musieli ponosic dodatkowej opłaty za wniesienie
na pokład towarów zakupionych na lotnisku.
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 1224,d.d24

ale od takich pytań są tematy
pytania-wymiary-i-waga-bagazu-podrecznego-ryanair-wizzair,228,1259
lub
pytania-odpowiedzi-informacje-itp-itd,15,20384
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#960 PostWysłany: 22 Lip 2016 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 38
Anonymous napisał(a):
AndrzejGdz napisał(a):

Jak rozpocząć odprawę Online Skavsta - Gdansk na wylot 21 sierpnia z lotniska Skavsta ?




Odprawa na ten lot się uaktywni dzisiaj z godziną jaką masz wylot 21 sierpnia czyli po 17:45

Właśnie przed chwilą na stronie Wizz jest status ODPRAWA ( było Odprawa nie została rozpoczęta ).
Wydrukowałem kartę pokładową.

P.s Wylot Wizz ze Skavsta jest 21.08 godz 7:40
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Mail.ru [Bot] oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group