Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4349 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#3901 PostWysłany: 11 Wrz 2022 19:10 

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 6
Kothson napisał(a):
Przeciez pod koniec zakupow masz podsumowanie. Zanim zatwierdziles transakcje raczyles zerknac ile i za co placisz?

A Ty raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem mój post? Wzywali mnie do pracy w trybie pilnym gdy kończyłem składanie zamówienia. Pojawiła się na koniec opłata 199zl więc sprawdziłem że kończy mi się chwile przed planowanym wylotem członkostwo WDC i założyłem ze jest to opłata za to gdy wróciłem do komputera zacząłem na spokojnie sprawdzać i okazało się że to nie za WDC tylko wymyślona dziwna opłata. Pytam bo może ktoś miał podobną sytuację i jakoś próbował to odkręcić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów Loty (z bagażem) na Filipiny z Warszawy za 2768 PLN. Wiele dostępnych terminów
#3902 PostWysłany: 11 Wrz 2022 19:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10960
HON fly4free
Po wejściu w rezerwację można zobaczyć szczegóły opłat. Możesz wkleić je tu?
Przykład:
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3903 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:16 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
marcinm89 napisał(a):
Kothson napisał(a):
Przeciez pod koniec zakupow masz podsumowanie. Zanim zatwierdziles transakcje raczyles zerknac ile i za co placisz?

A Ty raczyłeś przeczytać ze zrozumieniem mój post? Wzywali mnie do pracy w trybie pilnym gdy kończyłem składanie zamówienia. Pojawiła się na koniec opłata 199zl więc sprawdziłem że kończy mi się chwile przed planowanym wylotem członkostwo WDC i założyłem ze jest to opłata za to gdy wróciłem do komputera zacząłem na spokojnie sprawdzać i okazało się że to nie za WDC tylko wymyślona dziwna opłata. Pytam bo może ktoś miał podobną sytuację i jakoś próbował to odkręcić.
Czyli nie raczyłeś.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3904 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:24 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4788
platynowy
@Kothson faktem jest, że niepotrzebnie kliknął i opłacił.
Ale też powinien napisać reklamację do Wizzair, bo bez takiej opłaty w ich tabeli opłat jest to zwykłe naciąganie klientów rezerwujących bilety przez ich stronę online.
Jak często to się zdarza wystarczy wpisać u góry w wyszukiwarce słowo systemowa. Przez aplikację nigdy nie naliczyło tej opłaty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3905 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:30 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
@dg72 chodzilo mi o to, ze kiedy ja zakladam rezerwacje i wybieram lot w taryfie 39 zł., przechodzę do okna płatnosci, to w ostatnim kroku sprawdzam czy wszystko jest w porzadku. Jezeli kwota rezerwacji to 39 zl. to oplacam, jezeli nagle kwota wzrasta do 139 zl. to sprawdzam skad taka kwota i nie oplacam rezerwacji.

Moim zdaniem lepiej sprawdzic przez zaplata niz pozniej bawic sie w reklamacje, ktore pewnie i tak zostana odrzucone.

Kwota jest w cenniku (zalacznik).
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3906 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2014
Posty: 171
Loty: 814
Kilometry: 2 753 202
U mnie ta opłata systemowa pojawiła się, kiedy na swoim komputerze zalogowałem się na konto kolegi, żeby mu kupić bilety. Oczywiście zauważyłem to i nie dokończyłem transakcji. Następnie spróbowałem na smartfonie i udało się kupić bilety bez tej opłaty. Od tej pory jeśli ktoś prosi mnie o zakup biletów, to musi przyjść z własnym laptopem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3907 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 478
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
Opłata pojawia się po "dużej" liczbie zapytań z jednego komputera w krótki czasie. Zazwyczaj można się jej pozbyć zmieniając przeglądarkę, odpalając VPN, względnie wchodząc w tryb incognito.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3908 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:43 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4788
platynowy
Szukam @Kothson na ich stronie co u nich znaczy
wizzair rezerwacja przez systemy automatyczne

Nie ma wyjaśnienia, choć jasno określili rezerwacje przez strony online, aplikację i telecentrum.
Ta ostatnia forma jest płatna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3909 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:49 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
10e to nie 199zl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3910 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:52 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Napisal ze kupil bilety, moze 4. A moze zwyczajnie podbilo mu cene;) dlatego od poczatku zalecilem zerknac w podsumowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3911 PostWysłany: 11 Wrz 2022 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10960
HON fly4free
A ja poprosiłem o zrzut ekranu że szczegółami płatności :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Kothson lubi ten post.
 
      
#3912 PostWysłany: 11 Wrz 2022 21:03 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3145
platynowy
Fakt faktem cos jest na rzeczy. Widac ze Wizzair probuje odciac sie od wszystkich automatow wspomagajacych zakupy, przy okazji przyciac pare € na osobach mniej doswiadczonych/zabieganych jak w przypadku autora.

Ja od wielu lat korzystalem z dwoch aplikacji na jednym telefonie. Na jednym zalogowanym koncie mialem swoje konto, na drugim narzeczonej (parralel space). Od jakiegos czasu niestey nie ma mozliwosci przelaczania sie pomiedzy aplikacjami, zwracany jest komunikat ze otrzymuja ode mnie zbyt duzo zapytan, ktore sa domena botow.

Moral jest taki, ze trzeba uwazac bardziej niz kiedys.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3913 PostWysłany: 11 Wrz 2022 22:50 

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 6
na specyfikacji kosztów na dole jest pozycja :
1 × Systemowa opłata dodatkowa 196zł
nie ma żadnego wytłumaczenia/ gwiazdki , nic co by tłumaczyło tę dopłatę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3914 PostWysłany: 11 Wrz 2022 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10960
HON fly4free
https://www.fly4free.pl/wizz-air-dodatkowa-oplata/

Możesz poczytać też komentarze
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinm89 uważa post za pomocny.
 
      
#3915 PostWysłany: 11 Wrz 2022 23:06 

Rejestracja: 15 Lip 2017
Posty: 6
Dzięki, artykuł czytałem ale nie zwróciłem uwagi na komentarze. W zakładce kontakt nie widzę adresu mailowego na który mógłbym przesłać reklamację. Tylko kontakt telefoniczny z wygórowaną opłatą ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3916 PostWysłany: 11 Wrz 2022 23:30 

Rejestracja: 29 Lip 2021
Posty: 535
Loty: 64
Kilometry: 105 797
złoty
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami <- tu możesz w zakładce "reklamacje" złożyć reklamację lub też możesz napisać na chacie (kliknij w ikonkę chatu i wpisz "live agent")
_________________
Image

Z tych ciekawszych zaliczone: Syria, Liban, Izrael, Kosowo, Laponia, Hawaje
Góra
 Profil Relacje PM off
marcinm89 lubi ten post.
marcinm89 uważa post za pomocny.
 
      
#3917 PostWysłany: 12 Wrz 2022 09:01 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 54
Dzień dobry, dziwna sytuacja. Chcę kupić bilet Wwa Alicante 25-28.09. bez bagażu, czyli tzw podróż bez obiążeń. I co widzię? WYPRZEDANE! Pierwszy raz spotykam się z sytuacja, która nie pozwala mi kupić biletu z mini bagażem podręcznym . Spotkał się juz z ym ktoś? Z czego to może wynikać? Dla mnie to jakiś absurd. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3918 PostWysłany: 12 Wrz 2022 09:05 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
Są dostępne bilety do kupienia na tej trasie i w tym dniu. Cena ok. 2500zł z WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3919 PostWysłany: 12 Wrz 2022 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 415
Kilometry: 781 557
srebrny
Kasiamajka napisał(a):
Dzień dobry, dziwna sytuacja. Chcę kupić bilet Wwa Alicante 25-28.09. bez bagażu, czyli tzw podróż bez obiążeń. I co widzię? WYPRZEDANE! Pierwszy raz spotykam się z sytuacja, która nie pozwala mi kupić biletu z mini bagażem podręcznym . Spotkał się juz z ym ktoś? Z czego to może wynikać? Dla mnie to jakiś absurd. Pozdrawiam.


Żaden absurd. Tak robi Wizz, jak zostało mu tylko kilka miejsc w samolocie. Nie sprzedaje najniższych (tanich) taryf skoro może sprzedać bilety dużo drożej.

@walerek
Bilety są dostępne, ale tylko w wyższej taryfie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Kasiamajka lubi ten post.
Kasiamajka uważa post za pomocny.
 
      
#3920 PostWysłany: 12 Wrz 2022 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3409
srebrny
marcinm89 napisał(a):
na specyfikacji kosztów na dole jest pozycja :
1 × Systemowa opłata dodatkowa 196zł
nie ma żadnego wytłumaczenia/ gwiazdki , nic co by tłumaczyło tę dopłatę

Pisałem o tym na poprzedniej stronie. Jest to opłata 49 zł / za osobę za lot, przewidziana dla pośredników. System głupieje i nalicza po wykonaniu przeszukania większej ilości lotów. Ja zadzwoniłem zaraz na infolinie i skasowałem rezerwację. Obecnie czekam na zwrot środków Wizz.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4349 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group