Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen, nie jest wymagane podanie Numeru dowodu osobistego/Paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.

Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna) :

Dubaj
Korfu
Palma de Mallorca
Saragossa

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905
Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/

[ 3724 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 187  Następna
Autor Wiadomość
#3481 PostWysłany: 08 Wrz 2021 10:56 

Jutro mam lot Wizzair do Eindhoven. Odprawa zrobiona już jakiś czas temu ponieważ wykupiliśmy sobie miejsca ale dla pewności chciałem sprawdzić czy nic się nie zmieniło co do godziny itp. Ku mojemu zdziwieniu na mojej rezerwacji mam informację: "Ze względu na zmianę typu samolotu nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci pierwotnie wybranego miejsca". Mam odnośnik do "Więcej informacji" niestety klikając w to pole nic się nie dzieje i nie widzę szczegółów co robić. Czy ktoś się z czymś takim spotkał? Odprawić drugi raz się nie mogę bo pole do odprawy jest wyszarzone z informacją, że odprawa jest już zrealizowana. Nie otrzymałem też żadnej wiadomości mailowej o takim problemie i zaczynam łapać "stresa"
 Relacje PM off  

#3482 PostWysłany: 08 Wrz 2021 10:59 

HON fly4free
To dzwoń na nr 221284905 i poproś o pomoc
 Relacje PM off  

#3483 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:02 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 346
Kilometry: 587 243
A masz przydzielone jakieś inne miejsca czy żadnych? Tutaj masz wątek o kontakcie z Wizzair kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835 - zadzwoń w razie czego na nr podany w wikipoście i ustal przed lotem co w zamian oferują lub próbuj walczyć o zwrot wydatków na wybrane przez ciebie miejsca.

#3484 PostWysłany: 08 Wrz 2021 11:15 

Wygląda na to, że to faktycznie tylko kwestia zmiany miejsca. Znalazłem teraz maila z potwierdzeniem rezerwacji gdzie pierwotnie miałem wybrany 25 rząd a teraz jak patrzę na kartę pokładową wyświetla się 37. Zadzwoniłem na podany przez dg72 numer i konsultant potwierdził, że zmienili samolot na ten większy z 40 rzędami i stąd taka informacja. Dzięki za podpowiedzi i podanie tego numeru bo bym dzwonił na tą płatną infolinię :) Co do odszkodowań to chyba nie mam aż takiej potrzeby. Zależało mi tylko na siedzeniu obok siebie a i tak wybierałem najtańsze miejsca.
 Relacje PM off
dg72 lubi ten post.

#3485 PostWysłany: 15 Wrz 2021 10:44 
Awatar użytkownika

Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
hej czesc,
dość nietypowe dwa pytania i może ktoś już się z tym spotkał:
1) Czy niemowlaka można dokupić ... przed wylotem? :) już po potwierdzonej rezerwacji
2) na stronie wizz mamy
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... mi-dziecmi
"Weź fotelik samochodowy na pokład.

Musisz wykupić dodatkowe miejsce w standardowej cenie, by wnieść fotelik samochodowy, który zapewni Twojemu dziecku dodatkowy komfort w czasie podróży.
Wymagania z zakresu bezpieczeństwa dotyczące fotelików samochodowych

na pokład można wnieść jedynie fotelik samochodowy ustawiany tyłem do kierunku jazdy
fotelik musi być wyposażony w zasuwkę umożliwiającą bezpieczne zamocowanie z użyciem pasa bezpieczeństwa pasażera

Ze względów bezpieczeństwa podczas startu i lądowania, gdy zapalona jest odpowiednia lampka, należy korzystać ze stosownego pasa. Pas jest wręczany w trakcie wchodzenia na pokład i winien być zwrócony po zakończeniu lotu
Rezerwacja

Jeśli dokonujesz rezerwacji online, jako imię pasażera wpisz kod „INFANT”. W polu nazwiska wpisz nazwisko pasażera.

Jeśli zarezerwujesz dodatkowe miejsce, nie musisz płacić opłaty za niemowlę. Nie przysługuje dodatkowy limit bagażu dla niemowlęcia."

Jak myślicie, czy wykupienie dodatkowego miejsca dotyczy fotelika czy ... niemowlaka :)
chcemy wyskoczyć na 2 dni, nie potrzebujemy dodatkowych rzeczy dla bobasa, a bilet dla niemowlaka to 2x 145 zł przy cenach dla dorosłych 2x 49 ;)

dzieki
 Relacje PM off  

#3486 PostWysłany: 15 Wrz 2021 17:48 

platynowy
@suszek Pyt.1 Można ,jeśli nie samodzielnie na stronie to przez telecentrum gdyż musi być na jednej rezerwacji z dorosłym.Druga kwestia to osobne miejsce dotyczy niemowlaka razem z fotelikiem jeśli faktycznie miałby siedzieć nie na kolanach. Jednak jeśli kupisz osobne miejsce by zaoszczędzić i będzie ono puste bo nie zabierzesz fotelika a niemowlaka usadzisz na kolanach to nikt tego się nie czepia. Chyba ta metoda jest stosowana od czasu gdy przy tańszych lotach już nie płacimy za infanta tyle co za dorosłego a stałą stawkę. Tak jest co najmniej od roku.
 Relacje PM off
suszek lubi ten post.
suszek uważa post za pomocny.

#3487 PostWysłany: 16 Wrz 2021 23:23 

niebieski
jak szukam gdn-ham-gdn to na obu lotach jest cena normalna i ze zniżką.
jak wpisuje lot w jedną stronę to na odcinku ham-gdn jest cena normalna a z WDC jest taka sama jak normalna...
czy to jest jakis błąd systemu i jak to ominąć ?
 Relacje PM off  

#3488 PostWysłany: 16 Wrz 2021 23:32 

platynowy
Zniżka czasem na najtańszych lotach nie występuje i cena normalna i z WDC jest taka sama.
 Relacje PM off
tartal lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.

#3489 PostWysłany: 16 Wrz 2021 23:36 

niebieski
tylko mi chodzi o to że w opcji powrotnej jest zniżka a w opcji " jedną stronę" na te same daty nie ma....
 Relacje PM off  

#3490 PostWysłany: 16 Wrz 2021 23:49 

platynowy
Jaka jest cena każdego odcinka? Trochę to niespotykane, ale na stronie W6 bywają czasem różne "kwiatki" ;) Próbowałeś na apce?
 Relacje PM off  

#3491 PostWysłany: 16 Wrz 2021 23:53 

niebieski
tak próbowałem...
10-17 grudnia gdn ham gdn
a sam 17 grudnia ham-gdn
 Relacje PM off  

#3492 PostWysłany: 17 Wrz 2021 00:17 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 346
Kilometry: 587 243
Rzeczywiście ciekawostka - najwyraźniej jakiś bug w systemie. Wcześniejsze piątki w grudniu też w takich układach mają inne ceny: przy locie RT 49 PLN, a przy OW z HAM 14,99 EUR.
miriam lubi ten post.

#3493 PostWysłany: 17 Wrz 2021 00:19 

platynowy
@tartal Sprawdziłam i wytłumaczenie jest takie.Opłata w euro.Zasady WDC teoretycznie mówią,że zniżkę powinni naliczać przy cenie minimum 19,99 E ,ponieważ tu jest mniej to nie dali, choć zakazu nie ma i jak chcą to dają i od niższych kwot.Jednak tu podstaw do reklamacji nie będzie. @Kashpir przenieś i ten do właściwego tematu ;)
 Relacje PM off
tartal lubi ten post.
tartal uważa post za pomocny.

#3494 PostWysłany: 17 Wrz 2021 22:24 

platynowy
Działa wam wyszukiwarka cen na stronie lub apce W6? U mnie wszędzie komunikat: Strona, której szukasz, nie została znaleziona. To oznacza, że strona, której szukasz
jest już niedostępna, tymczasowo wyłączona lub używasz niewłaściwego linku.
 Relacje PM off  

#3495 PostWysłany: 17 Wrz 2021 22:27 
Awatar użytkownika

platynowy
Mi apka działa i wyszukuje ceny
 Relacje PM off
Enzym lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.

#3496 PostWysłany: 17 Wrz 2021 23:14 

Za mało płacą temu studentowi które im robi maintenance stron. Nie da się odprawić, zamiast treści nazwy zmiennych :O

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#3497 PostWysłany: 22 Wrz 2021 11:48 
Awatar użytkownika

Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
miriam napisał(a):
@suszek Pyt.1 Można ,jeśli nie samodzielnie na stronie to przez telecentrum gdyż musi być na jednej rezerwacji z dorosłym.Druga kwestia to osobne miejsce dotyczy niemowlaka razem z fotelikiem jeśli faktycznie miałby siedzieć nie na kolanach. Jednak jeśli kupisz osobne miejsce by zaoszczędzić i będzie ono puste bo nie zabierzesz fotelika a niemowlaka usadzisz na kolanach to nikt tego się nie czepia. Chyba ta metoda jest stosowana od czasu gdy przy tańszych lotach już nie płacimy za infanta tyle co za dorosłego a stałą stawkę. Tak jest co najmniej od roku.
A pytanie. Czy kupując bilet na dorosłego mogę zabrać w to miejsce niemowlaka ? :) Przejdzie ?
 Relacje PM off  

#3498 PostWysłany: 22 Wrz 2021 20:38 

platynowy
Zapytaj na infolinii czy da się dokonać takiej zamiany. Raczej nie ryzykuj takiego myku ot tak sobie, bo może być problem Zwłaszcza jak cena biletu niższa niż opłata za infanta ;)
 Relacje PM off  

#3499 PostWysłany: 24 Wrz 2021 08:02 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Sorry za głupie pytanie , ale ostatni raz leciałem wizzairem 3 lata temu. Robiłem wczoraj odprawe i nie musiałem podawać żadnych danych dotyczących dokumentu tozsamości z którym będe leciał ( w rajanie zawsze trzeba podawać przy odprawie) . Czy tak włsnie jest w wizzair???
 Relacje PM off  

#3500 PostWysłany: 24 Wrz 2021 08:41 
Awatar użytkownika

niebieski
lot do Schengen?!

[ 3724 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 187  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości