Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4342 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#2901 PostWysłany: 06 Wrz 2019 12:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11293
Loty: 474
Kilometry: 749 624
Cenne info na przyszłość.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#2902 PostWysłany: 14 Wrz 2019 17:04 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 5
Hej
pierwszy lot z wizzair i pytanie:
leci 5 osób w tym 2 małoletnich. Jak rozumiem przy braku wybrania miejsc odprawiam się 48 h przed. Mogę wykupić miejsca tylko na lot powrotny i wtedy mam 30 dni na odprawę lotu powrotnego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2903 PostWysłany: 14 Wrz 2019 17:27 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1356
srebrny
Na pierwszy lot też możesz wykupić.
Co znaczy małoletni?
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2904 PostWysłany: 14 Wrz 2019 19:04 

Rejestracja: 14 Wrz 2019
Posty: 5
małoletni to 7 i 10 lat. Nie wiem czy to prawda ale dzieci muszą siedzieć kolo dorosłego opiekuna, resztę pasażerów można posadzić losowo. Jeśli się mylę to dajcie mi znać. Wiem, że dla kogoś te 150 zł to śmieszna kwota za wybór miejsc w jedną stronę ale dla mnie nie. Mogę mieć problem z odprawą online na lot powrotny stąd moje pytanie. Wykupuje miejsca tylko na lot powrotny i wtedy odprawiam się w domu na 10 dni przed. Lot docelowy mam bez miejsc wybranych i odprawiam się na 48 h przed. czy mogę tak zrobić? Zamiast 300 zł za wybór miejsc zapłacę 150 zł. Czy tak się nie da i muszę wybrać miejsca w obie strony aby mieć możliwość odprawy na 30 dni przed?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2905 PostWysłany: 14 Wrz 2019 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1658
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@michaa tak możesz zrobić. A jeżeli chodzi o dzieci to będą posadzone z jednym z dorosłych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2906 PostWysłany: 14 Wrz 2019 20:04 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1356
srebrny
Dzieci siedzą z jednym dorosłym. Drugiego pewnie posadzi gdzieś indziej. Zainstaluj sobie aplikację, zrób odprawę na miejscu przed powrotem, zaoszczędzisz to 150 zł (a wydaje mi się, że nawet i więcej). Kupisz coś dzieciom. Szkoda płacić za miejsca.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2907 PostWysłany: 15 Wrz 2019 12:28 

Rejestracja: 19 Wrz 2017
Posty: 17
Słuchajcie mam pytanie- pod koniec sierpnia leciałem z Wiednia do Okęcia, zakupiłem 2 konkretne miejsca obok siebie- niestety wizzair wystawił inną, mniejszą maszynę, gdzie dane siedziska nie istniały- więc po odprawie okazało się że mamy inne miejsca, daleko od siebie, oczywiście od razu napisałem skargę, jednak cały czas cisza-
Teraz pytanie do Was- czy jest szansa że w ogóle odpiszą i czy jest szansa na zwrot kosztów zakupu miejsc obok siebie/ jakąś rekompensatę? Ktoś się spotkał z taką "akcją
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2908 PostWysłany: 15 Wrz 2019 12:41 

Rejestracja: 12 Lip 2019
Posty: 173
Już pisałeś o tym
pytania-odpowiedzi-informacje-itp-itd,15,20384&p=1253146#p1253146
miałeś poradę, żeby zadzwonić na numer maltański, dzwoniłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2909 PostWysłany: 15 Wrz 2019 12:45 

Jak ma potwierdzenie na email, że skarga do nich wpłynęła to po co ma dzwonić?

Lot był "raptem" pod koniec sierpnia br

Są zawaleni skargami, a co najważniejsze mają 30 dni na odpowiedź i zapewne zwrot za wykupione miejsca
Góra
 PM off  
      
#2910 PostWysłany: 15 Wrz 2019 14:46 

Rejestracja: 19 Wrz 2017
Posty: 17
Dzwoniłem i to juz przed poradą- powiedziano mi że mam czekać do 30 dni, w takim tonie że raczej mam spadać na drzewo, bo oni się tym nie zajmują- owszem zadałem pytanie drugi raz, tyle że w innym temacie bo może ktoś miała już taką sytuację I mógłby coś konkretniej poradzić. Choćby to czy w W6 tak długo się czeka na odpowiedź, bo np. Kilka razy pisałem skargi do FR I odpisywali w ciągu 2-3 dni, a tutaj sytuacja jest taka jakby chcieli to całkowicie olać :( No chyba że ja po prostu panikuje za bardzo :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2911 PostWysłany: 15 Wrz 2019 18:19 

Wyjasnij z czego wynika ta panika, czyli ile Cię te miejsca kosztowały :shock: :lol:

Rozumiem overbooking, ale to.......zwłaszcza, że zapewne zwrócą
Góra
 PM off  
      
#2912 PostWysłany: 16 Wrz 2019 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3393
Loty: 413
Kilometry: 711 300
platynowy
Mi parę razy odpisywali po równo 30 dniach. Raz dokładnie na 1h i 17min przed upływem 30 dni ;) Więc nie ma co panikować, wrzesień się jeszcze nie skończył
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2913 PostWysłany: 21 Wrz 2019 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 638
niebieski
Hubal napisał(a):
Dzwoniłem i to juz przed poradą- powiedziano mi że mam czekać do 30 dni, w takim tonie że raczej mam spadać na drzewo, bo oni się tym nie zajmują- owszem zadałem pytanie drugi raz, tyle że w innym temacie bo może ktoś miała już taką sytuację I mógłby coś konkretniej poradzić. Choćby to czy w W6 tak długo się czeka na odpowiedź, bo np. Kilka razy pisałem skargi do FR I odpisywali w ciągu 2-3 dni, a tutaj sytuacja jest taka jakby chcieli to całkowicie olać :( No chyba że ja po prostu panikuje za bardzo :/


Nie odpiszą, oleją. Miałem to samo z niezrealizowanym transferem lotniskowym. 31 dnia założyłem chargeback w banku, kasa zwrócona w miarę szybko. Polecam ten stan.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2914 PostWysłany: 21 Wrz 2019 21:03 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 81
Witajcie, mam problem... i serdecznie proszę o pomoc bo dawno nie kupowałam biletów w wizzair i nie wiem, co mam zrobić Kupiłam bilety z Tel Avivu do Wilna Cześć rezerwacji opłaciłam z konta wizz a pozostała cześć chciałam ( jak zawsze) opłacić karta Zawsze wtedy miałam przekierowanie do banku, logowałam się i system sciągal pozostała należność z karty Tym razem ściągnąl środki z konta wizz ale nie poprosił mnie o nr karty ani nie miałam przrkierowania do banku Od razu pojawiła się nowa strona z nr rezerwacji, środki z konta wizz ściągnięte a przy kwocie która miałam zapłacić z karty widnieje status ,, oczekujaca’- pending Co mam teraz począć? Mam bilety czy ich nie mam ? Środki z konta wizz zeszły ale nie ściągnęło mi środków z karty Pomożecie??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2915 PostWysłany: 21 Wrz 2019 21:29 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3920
platynowy
@Aga Kowalska po zalogowaniu do Wizzair i wejściu na rezerwację powinnaś mieć przycisk do opłacenia. Jeśli go nie ma, zadzwoń do Wizzair i opłać kartą przez telefon.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2916 PostWysłany: 21 Wrz 2019 21:37 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 81
Mucha@ dziekuje Ci bardzo Niestety nie mam żadnego przycisku do dopłacenia brakującej kwoty To jakiś błąd techniczny czy teraz taki sposób płatności to standard tzn dzwonienie do wizz i dopłata przez telefon? Czy ta rezerwacja będzie trzymana do poniedziałku? Bo jutro to chyba nie ma szans bo niedziela Boje się ze rezerwacja wygaśnie a pobrane prawie 600 zł z konta wizz nie wrócą z powrotem (( Miałeś kiedyś taka sytuacje??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2917 PostWysłany: 21 Wrz 2019 22:03 

Jutro i codziennie 9-18 trzeba zadzwonić i wyjasnić co i jak

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835?start=160

Na teraz rezerwacji nie masz, bez działania kiedyś ją anulują

Często zdarzajacy się błąd jak strona Wizzair fiksuje
Góra
 PM off  
      
#2918 PostWysłany: 21 Wrz 2019 22:16 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 81
Gorny@ dziekuje A jak rezerwacje anulują to pobrane środki środki wrócą na konto wizzair? Czy dzwoniąc w tej sprawie wizzair skasuje mnie po 5 zł za minutę? ((
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2919 PostWysłany: 21 Wrz 2019 22:19 

Po to masz link, by tanio zadzwonić via maltański numer

Jak się nie uda rezerwacji uratować po anulacji konsultant pkt zwróci

łaski nie robią
Góra
 PM off  
      
#2920 PostWysłany: 21 Wrz 2019 22:52 

Rejestracja: 17 Wrz 2017
Posty: 81
Górny @ dziekuje raz jeszcze ))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4342 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group