Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#2861 PostWysłany: 08 Sie 2019 14:09 

da, według wskazówki poniżej
katka256 napisał(a):
kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835
zadzwoń na numer maltański, wybierz 3 dla j.polskiego.
Masz opisane w wątku


tylko po co...
Góra
 PM off
marcinelb lubi ten post.
marcinelb uważa post za pomocny.
 
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#2862 PostWysłany: 08 Sie 2019 21:03 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 26
Chyba coś schrzaniłem...

pierwszy raz lecę Wizzair.

Bilety kupowałem już dawno - dzisaiaj zrobiłem odprawę.
Nie wymagał system ode mnie podania nr dowodu ani paszportu dla żony i dzieci
z tego co kojarzę to chyba podczas zakupu podawałem swój nr dowodu ale na pewno nie ich
karty pokładowe zostały wygenerowane

natomiast nadal zachodzę w głowę czy nie zalogować się jakoś do systemu i nie uzupełnić brakujących danych... czy też pozostawić to bo wszystko jest ok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2863 PostWysłany: 08 Sie 2019 21:12 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Jeśli lot w UE jest o.k. Gdyby dane były konieczne nie odprawił byś się ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
maxmario lubi ten post.
 
      
#2864 PostWysłany: 08 Sie 2019 21:22 

Rejestracja: 14 Sty 2019
Posty: 26
miriam napisał(a):
Jeśli lot w UE jest o.k. Gdyby dane były konieczne nie odprawił byś się ;)


tak, lot w UE. Też liczyłem że system nie przepuściłby mnie gdyby było to niezbędne ale do tej pory zawsze podawałem nr paszportów lub dowodu i to mnie zaniepokoiło
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2865 PostWysłany: 09 Sie 2019 07:41 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 2
Na wizzair od zawsze mialam literowke w imieniu. Wczoraj ja poprawilam w danych osobowych na stronie wizz. Musialam podczas odprawy również poprawic imie. Czy nie bede miala problemow przy odprawie na lotnisku? I czy zostanie naliczona mi jakas oplata za to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2866 PostWysłany: 09 Sie 2019 08:01 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
@Ola Tysa spokojnie, chyba, że całkiem zmieniłaś imię z Aleksandra np na Agnieszka :)
@maxmario jeśli możesz pobrać karty pokładowe to spokojnie.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
Ola Tysa lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2867 PostWysłany: 09 Sie 2019 08:03 

Rejestracja: 08 Sie 2019
Posty: 2
Dziękuję:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2868 PostWysłany: 09 Sie 2019 09:22 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
@Ola Tysa można podziękować przez pomógł ;)
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
pyra2 lubi ten post.
 
      
#2869 PostWysłany: 09 Sie 2019 15:20 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 421
niebieski
Dopiero po kupieniu przez partnerkę biletu zobaczyłem w wyszukiwarce, iż nasz lot oznaczony jest jako: "ta trasa oczekuje na zatwierdzenie regulacyjne". To znaczy, że nie ma pewności, czy ona na pewno zostanie uruchomiona??
_________________
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2870 PostWysłany: 09 Sie 2019 18:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@Pudelek Jeśli można kupić bilety to się takim zapisem nie przejmuj.Wiele tras tak miało i nie przypominam sobie by któraś nie została uruchomiona.
Góra
 Profil Relacje PM off
Pudelek uważa post za pomocny.
 
      
#2871 PostWysłany: 09 Sie 2019 18:46 

Rejestracja: 14 Lip 2018
Posty: 421
niebieski
Dzięki za dobrą wiadomość :)
_________________
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2872 PostWysłany: 10 Sie 2019 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lip 2014
Posty: 47
Loty: 19
Kilometry: 27 712
Witajcie, pytanie apropos wyboru miejsc w WIZZAIR.
Przechodząc przez rezerwację biletów odrzuciłam opcję wyboru miejsc rekomendowanych, nie dokonałam tez wyboru miejsc samodzielnie. W statusie miejsc w usługach widnieje adnotacja nie wybrano miejsc”
Czy:
- oznacza to, ze system przydzielił miejsca samodzielnie, niekoniecznie razem (lecą 2 osoby dorosłe i niemowlak)
- jeżeli odpowiedz na pytanie wyżej brzmi TAK, to jak to jest z załoga, starają się usadzać rodziny razem w miarę dostępności miejsc?
- jeżeli odpowiedz na pierwsze pytanie brzmi nie, co oznacza jeżeli nie wykupię miejsc?

Chciałam dziś dokonać zakupu miejsc, ale te sensowne bliżej przodu lub na środku są po 51 zł za osobę, wiec za 2 osoby wychodzi mi ponad 200 zł, co daje sumę większa niż wartość moich biletów ?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2873 PostWysłany: 10 Sie 2019 20:00 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1363
srebrny
System przydzieli ci miejsca losowo, niemowlak z dorosłym, a drugi dorosły zapewne gdzieś indziej.
Załoga nie interweniuje w usadzanie rodzin, bo skąd ma wiedzieć, że ty jesteś rodziną z panem z rzedu 30?
Wiadomo, że "sensowniejsze miejsca" są zawsze droższe. Jeśli tak bardzo zależy ci na siedzeniu z mężem/partnerem/babcią/ciocią to kup miejsca.
Po odprawie, zobaczysz jakie miejsca wam przydzielono i wtedy masz jeszcze szansę, za opłatą, zmienić na takie, jakie ci pasują. Ale..będą droższe niż obecnie i duże prawdopodobieństwo, że właśnie te "sensowniejsze" będą już niedostępne.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off
pyra2 lubi ten post.
 
      
#2874 PostWysłany: 10 Sie 2019 20:11 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
@szii Może się zdarzyć,że drugi dorosły będzie też w pobliżu i samodzielnie uda się zamienić z kimś ze współpasażerów.Zobaczysz co losowo dostaniecie po odprawie .Zawsze można też potem tylko jednej osobie zmienić miejsce za opłatą.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2875 PostWysłany: 12 Sie 2019 11:42 

Rejestracja: 12 Sie 2019
Posty: 3
Cześć,
początkiem września wybieram się na Sycylię, podczas odprawy podałem błędną date urodzenia współpasażera (24 zamiast 23). Na stronie mogę zmienić tylko imię, nazwisko i płeć.
Czy z tego powodu mogę mieć jakieś problemy? Czy można to zmienić na lotnisku przed odlotem?
Z góry dzięki za odpowiedź :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2876 PostWysłany: 12 Sie 2019 11:47 

Czy aby na pewno odprawa na lot Wizzair, bo tu darmowa jest dopiero 2 dni przed lotem i nie podaje się daty urodzenia? 8-)

Ale nawet jeśli nie stanowi to żadnego problemu :!:
Góra
 PM off  
      
#2877 PostWysłany: 12 Sie 2019 11:53 

Rejestracja: 12 Sie 2019
Posty: 3
Wykupiłem dodatkowo wizz priority dla siebie ( na dodatkowy bagaż) i miejsca obok siebie pewnie dlatego była możliwość wcześniejszej odprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2878 PostWysłany: 12 Sie 2019 11:57 

To wydrukuj karty pokładowe i niczym się nie przejmuj

Wcześniejsza odprawa z powodu czy dzięki wykupieniu miejsc
Góra
 PM off
pyra2 lubi ten post.
 
      
#2879 PostWysłany: 12 Sie 2019 12:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Na lotach w ramach UE datę urodzenia przy rezerwacji podaje się jeśli to pasażer niepełnoletni.Błąd o jeden dzień nie będzie miał znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2880 PostWysłany: 12 Sie 2019 12:04 

Rejestracja: 12 Sie 2019
Posty: 3
Super wielkie dzięki za wyjaśnienie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group