Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#2461 PostWysłany: 22 Paź 2018 11:33 

Hose napisał(a):
Przez apke łatwiej klienta sprofilować niż przez www.
Też mnie dziwi brak rabanu, opłata zaczęła obowiązywać we czwartek około południa, a do dziś cisza w temacie.

bo wskakuje sporadycznie, bo nie ogłoszona i generalnie nic nie wiadomo kto, co i dlaczego?



Kashpir napisał(a):
Wzrośnie gwałtownie popularność aplikacji Wizz ;) swoją drogą może redakcja by się zainteresowała tematem?


od wczoraj wisi drobna prośba

pytania-wnioski-sugestie-do-redaktorow-pomaranczowych,19,81072&start=240
Góra
 PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2462 PostWysłany: 22 Paź 2018 11:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Wygląda to na błąd działania strony i nadmiarowe naliczanie opłaty, jak dla mnie ta opłata ma dotyczyć zakupów przez pośrednika, ale rzeczywiście patrząc na niezbyt fortunne wprowadzenie można sądzić różnie, rzeczywiście przydałoby się stanowisko firmy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#2463 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Anonymous napisał(a):
bo wskakuje sporadycznie


U mnie za każdym razem przez www.

Anonymous napisał(a):
https://www.fly4free.pl/forum/pytania-wnioski-sugestie-do-redaktorow-pomaranczowych,19,81072&start=240


Źle podlinkowałeś w tamtym temacie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2464 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:36 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Kilka dni temu kupiliśmy 3 bilety. Jedna z lecących osób ma grupowe WDC więc oczywiście wszystkie zakupione po cenach dla WDC.

Jeszcze jedna osoba chce z nami lecieć. Czy jest możliwość dokupienia jeszcze jednego biletu w cenie WDC?
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2465 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:37 

było 102 razy, ostatnio wczoraj i wystarczy sprawdzić
Góra
 PM off
marcinsss uważa post za pomocny.
 
      
#2466 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:46 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Faktycznie było. Próbowałem jakoś wyszukać, ale widocznie źle słowa kluczowe dobierałem/ :) Na to, żeby się o jeden dzień cofnąć nie wpadłem. Dziękuję za pomoc, a gdyby ktoś tu trafił szukając odpowiedzi, to powtórzę za poprzednią stroną:

kow napisał(a):
Nie dodasz pasażera do już istniejącej rezerwacji z WDC.
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2467 PostWysłany: 22 Paź 2018 19:38 

Rejestracja: 06 Lut 2016
Posty: 13
mkdabr napisał(a):
Ad 2) W Wizzair (choć jest to zapewne błąd systemu), jeśli zabraknie środków z konta Wizz a inna forma płatności nie zostanie potwierdzona rezerwacja trafia w stan "on hold" - de facto jest to status oczekujący na wpłatę reszty kwoty (nie wiem jak długo czekają, tydzień na pewno bo zdarzyła mi się kiedyś odrzucona płatność co zauważyłem dopiero po pewnym czasie). Samemu nie da się takiej rezerwacji anulować, ale przy kontakcie z ich infolinią jest (a przynajmniej jakiś niedługi czas temu) była możliwość zdjęcia tej rezerwacji ze zwrotem środków na konto - bo de facto nie miała ona statusu "confirmed". Była również możliwość dopłacenia brakującej kwoty i jej potwierdzenia.

Ad 1) Opłata administracyjna jest w Wizzair od bardzo dawna - aczkolwiek przy biletach kupowanych w PLN wynosi 37 zł. Być może wybrałeś jedną z ich nowych usług po zmianie polityki bagażowej - kwota wskazuje jakbyś wziął "rejestrowany bagaż podręczny 10 kg".

Dziękuję za podpowiedź. Zadzwoniłem od nich i anulowali beż żadnego problemu :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2468 PostWysłany: 26 Paź 2018 04:14 

Rejestracja: 26 Paź 2018
Posty: 1
Witam
mam pytanie
czy jak lece wizzarem z uk do izraela i mam 1 przesiadke po drodze a oba loty sa wizzarem to zabierajac sprzet sportowy(rower) bede musial placic 2x za rower ?
musze go odebrac na przesiadce i nadac jeszcze raz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2469 PostWysłany: 26 Paź 2018 04:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Tak.
Kupujesz dwa odrębne bilety na dwa odrębne przeloty. To, ze lecisz dalej Wizzairem nie ma nic do rzeczy.


Hose napisał(a):
Anonymous napisał(a):
bo wskakuje sporadycznie


U mnie za każdym razem przez www.


Kupowałem dziś dwa bilety przez www. Ani śladu dodatkowej opłaty.
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#2470 PostWysłany: 26 Paź 2018 14:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Aron napisał(a):
Wygląda to na błąd działania strony [...] rzeczywiście przydałoby się stanowisko firmy.
Podjąłem temat, u mnie taka „dodatkowa opłata” pojawiała się regularnie. Dostałem statement od Wizz Air, całość opisałem na stronie głównej:
https://www.fly4free.pl/wizz-air-dodatkowa-oplata/

Moim zdaniem, coś tutaj jest nie halo... :|
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2471 PostWysłany: 26 Paź 2018 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 490
Typowe działanie lowcosta - kto zauważy i się upomni to dostanie zwrot a jakieś 70% nie zauważy i kasa się zgadza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2472 PostWysłany: 26 Paź 2018 16:18 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
A nawet ci, którzy dostaną zwrot, to właściwie przez pewien czas kredytują bezkosztowo Wizzair - linia powinna się zachować i jak w przypadku zmian biletów zaoferować też 120% zwrotu na konto Wizz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
obat89 lubi ten post.
 
      
#2473 PostWysłany: 27 Paź 2018 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
billy napisał(a):
Hose napisał(a):
U mnie za każdym razem przez www.

Kupowałem dziś dwa bilety przez www. Ani śladu dodatkowej opłaty.


Ja też już tej dopłaty nie widzę, wcześniej (od 18.10) pojawiała się za każdym razem przy rezerwacji przez www.
Odpowiedź Wizza cytowana na głównej jest nie jasna, ale przynajmniej "błąd" już nie występuje ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2474 PostWysłany: 30 Paź 2018 10:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Witam.

Mam dziś lot ze Lwowa do Katowic. Lot miał być planowo o 18.00 a widzę że zmienili go na 18.30. Chce zrobić odprawę online i wyskakuje coś takiego:

Online check-in is not possible for disrupted flights

Czy w sytuacji, gdy lot jest opóźniony, nie można się odprawić online? Co w takiej sytuacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2475 PostWysłany: 30 Paź 2018 11:51 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1163
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
spróbuj zadzwonić do Wizzair

kontakt-telefoniczny-z-wizzair,15,23835?start=80


Ostatnio edytowany przez Krzysztof76, 30 Paź 2018 11:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#2476 PostWysłany: 30 Paź 2018 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Spróbuj jeszcze przez aplikację/stronę (w zależności przez co robiłeś).

Zrób screen dla zabezpieczenia i skieruj się do odprawy na lotnisku. Jeśli będziesz musiał zapłacić to użyjesz screena do reklamacji, choć taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#2477 PostWysłany: 30 Paź 2018 12:05 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A zaakceptowałeś zmiany?
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
iwan-82 uważa post za pomocny.
 
      
#2478 PostWysłany: 30 Paź 2018 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
@michzak wszystko wyjaśnione na infolinii wiz. To tak jak się robi rezerwację z pośrednikiem, była zmiama godziny rezerwacji a ja podałem adres tymczasowego maila i wiadomość nie dotarła. I to zablokowało odprawę. Pani na infolinii zaakceptowała ze mną telefonicznie zmianę. Problem rozwiązany, dzięki wszystkim za pomoc ?
Góra
 Profil Relacje PM off
Kański lubi ten post.
 
      
#2479 PostWysłany: 31 Paź 2018 12:52 

Rejestracja: 31 Paź 2018
Posty: 2
Witam, mam pytanie mam rezerwacje na lot 23 grudnia i powrot 30 grudnia 3 osoby wszystko opłacone + miejsca zapłacone, wszystko było w porządku do czasu gdy przyszedł email "Z przykrością informujemy, że nastąpiła zmiana rozkładu lotów, która wpływa na Twoje rezerwacje" okej rozumiem dałem akceptuj zmiany i myślałem że znów w tej cenie, ale nie znów musiałem wybrać miejsca i dopłacałem 230zł. Pierwszy raz bo nie wiedziałem. Znów spokój, lecz dziś kolejny email "Z przykrością informujemy, że nastąpiła zmiana rozkładu lotów, która wpływa na Twoje rezerwacje" tym razem nie chce dać Akceptuj zmiany bo nie widzi mi się po raz kolejny dopłacać. Co robić ?

Pytanie Jak dam po raz kolejny akceptuj zmiany i znów będą chcieli dopłaty mogę się wycofać czy już nie ?
2. Jak zrezygnuje to zwracają całą sumę za bilety ?
3. O co chodzi z tym zwrotem 120%?
Nie powiem, jeśli uda się w tej samej cenie z miejscami to ok zaakceptuje zmiany, ale jeśli nie to wole zwrot gotówki.
Nie wiem co robic.
.
Liczę na odpowiedz pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2480 PostWysłany: 31 Paź 2018 13:51 

U góry strony masz taki tani nr tel 22...,
Jedyne co musisz zrobić to stanowczym głosem powiedzieć to co tu napisałeś
Tak bezwarunkowo płacić 230 zł, ja się pytam za co? Z ich strony to jest złodziejstwo czy oszustwo, co najmniej wyłudzenie czy naciąganie klientów
Tylko przed zadzwonieniem niczego nie akceptuj :!:
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: miotaczkiszonki oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group