Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Wikipost
W lotach wewnątrz UE, nie jest wymagane podanie Numeru dowodu osobistego/Paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.

Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna) :

Dubaj
Korfu
Palma de Mallorca
Saragossa

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905
Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109
Autor Wiadomość
#2161 PostWysłany: 14 Cze 2018 19:43 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Skoro z rezerwacją wszystko jest ok, a na stronie WIzzair od lata mamy

Kod:

Wykaz lotnisk na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
    Korfu
    Palma de Mallorca
    Saragossa

................by było śmieszniej masz to w wiki tematu u góry
Możesz też pochwalić się, że OTA dało Ci za free odprawę na lotnisku :D

lendziro napisał(a):
witam. w sobotę (mniej niż 48h) mam lot z CFU-WAW. W informacjach jest podane ze na tym lotnisku nie ma odprawy on-line. Niemniej jednak na infolinii powiedziano mi ze muszę wydrukować kartę pokładową. Dla mnie są to dwie sprzecznie informacje. Aktualnie logując się numerem biletu i nazwiskiem na stronie WIZZ mam takie coś - Bez przycisku "dokonaj odprawy" Nadrenię że bilet kupiony przez pośrednika a do tego wizz zmienił jeszcze godzinę lotu.
Czy mogę bez wydruku śmiało iść na lotnisko w CFU do chcek-inu z dowodem i tam nie odprawia za darmo czy jednak coś murze zaakceptować (znane godziny lotu) a później dokonać wydruku karty na stronie wizz? Ktoś leciał niedawno z CFU wie jak to wygląda w praktyce?

Załącznik:
korfu odprawa.JPG
 Profil Relacje PM off  

#2162 PostWysłany: 15 Cze 2018 18:17 
Awatar użytkownika

Loty: 39
Kilometry: 45 226
srebrny
Wiem ze jest w wiki , wiem ze na stronie wizz jest napisane ze brak odprawy online. NIemniej jednak zbiło mnie z tropu to ze nie dostałem od OTA info o zmianie.
Generalnie wczoraj zadzwoniem na infolinie wizz - potwierdzili za moją zgodą zmianę i potwierdzili ze teraz bez problemu stawiam sie na lotnisku i odprawiam "analogowo"

#2163 PostWysłany: 19 Cze 2018 07:12 
Awatar użytkownika

złoty
Chcialem kupic bilet za 54€, punktow mam 43 wiec dopłaty byloby 11€. Tymczasem pobralo mi 11 pkt i chca dopłaty 43€. Czy da sie dokonac zakupu zużywając wszystkie pkt i robiac dopłatę różnicy? I czy jak nie dopłace roznicy to zwroca te 11pkt?
 Profil Relacje PM off  

#2164 PostWysłany: 19 Cze 2018 08:31 
Awatar użytkownika

niebieski
Bo 43 pkty to chyba 43 zł a nie EUR więc ok 11 EUR.
 Profil Relacje PM off  

#2165 PostWysłany: 19 Cze 2018 08:38 
Awatar użytkownika

HON fly4free
To chyba nie tak - środki na koncie Wizz podawane są w euro a przeliczane na PLN jedynie w przypadku płatności za loty z Polski. @marcin.krakow najlepiej chyba zadzwonić na infolinię.

#2166 PostWysłany: 19 Cze 2018 10:12 

HON fly4free
@marcin.krakow A na koncie została ci reszta ,czyli 32 E z tych 43 co miałeś?Jeśli tak ,to coś namieszali i trzeba dzwonić.Środki to nie liczba pkt tylko już kwota w euro (j.w wspomniano )przeliczana na zł ,jeśli płatność w naszej walucie.
 Profil Relacje PM off  

#2167 PostWysłany: 19 Cze 2018 10:16 
Awatar użytkownika

złoty
Dałem rade: po kliknięciu w "dopłac 43 eur" wybralem platnosc pkt, znowu pobralo tylko 11pkt, i tak w kolko az doszedlem do momentu az wyzerowalem licznik i doplacilem brakujace 11€ :)
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.

#2168 PostWysłany: 19 Cze 2018 10:20 

HON fly4free
Brawo Ty. W podobnym przypadku będzie wiadomo co robić,bo ostatnio u nich dużo niespodzianek ;)
 Profil Relacje PM off  

#2169 PostWysłany: 19 Cze 2018 10:42 

Hej,
mam problem z finalizacją rezerwacji. Przy wyborze PŁATNOŚĆ PRZELEWEM wyskakuje mi Error. Czy ktoś wie o co chodzi?
 Profil Relacje PM off  

#2170 PostWysłany: 19 Cze 2018 18:32 

HON fly4free
@ladypompa13 A wylot czasami nie za mniej niż 14 dni?Wtedy jedynie płatność kartą ,bo opcja przelewu działa na loty, do których zostało więcej niż 2 tygodnie.
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2170 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości