Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 219  Następna
Autor Wiadomość
#1361 PostWysłany: 27 Kwi 2017 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
Dobra, odprawiłem się, ufff :-D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#1362 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:02 

To jak już zająłeś nam tyle czasu, a i sam zapewne nie mogłeś spać :D napisz czy przynajmniej siedzicie koło siebie (stawiam na 11, 21 lub 17A-C)
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1363 PostWysłany: 27 Kwi 2017 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 221
Kilometry: 410 915
niebieski
15 D-F :-D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1364 PostWysłany: 02 Maj 2017 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Witam,

Zamierzam odprawić online w Wizzair moje dzieci. Mają one nowe dowody osobiste w formacie CEE... +numer. W przeciwieństwie do starych dowodów osobistych, tutaj Litery (CEE) i ciąg liczb jest osobno (jest wyraźna przerwa między nimi), a nie razem. Czy przy odprawie mam wpisać ten numer dowodu osobistego ze spacją, czy razem?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1365 PostWysłany: 02 Maj 2017 09:41 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@‌hicarian‌ - to nie ma znaczenia. Wpisz jakkolwiek, byle tylko cyfry i litery się zgadzały.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1366 PostWysłany: 02 Maj 2017 14:43 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Właśnie próbowałem zakupić bilety z punktów wizz, zabrakło 30 zł, więc myślałem, że sobie spokojnie dopłacę, niestety po użyciu środków wizz strona nadal każe płacić całą kwotę za bilety (nie odejmuje środków), na infolinii informują, żeby robić rezerwację ze starej strony i powinno być ok, ale tam już oczywiście ceny wyższe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1367 PostWysłany: 02 Maj 2017 14:45 

Oczywiście TYLKO na starej stronie, ale za jakiś czas (kilkanaście-kilkadziesiąt minut), by stara sesja wygasła, bo sobie podbiłeś cenę
Góra
 PM off  
      
#1368 PostWysłany: 05 Maj 2017 13:23 

Rejestracja: 05 Maj 2017
Posty: 1
Witam,

Mam pytanie odnośnie założenia karty zniżkowej w Wizz Air.
Jaką kartę polecacie założyć, żeby uniknąć/obniżyć opłatę transakcyjną/administracyjną/manipulacyjną?
Słyszałem o karcie MasterCard Wizz Air wydawaną przez Raiffeisen Polbank i WIZZ Discount Club czy to dobre wyjście założyć jedną z nich?
Ewentualnie czy jest ktoś w stanie użyczyć takiej karty do zakupu biletów?
Proszę o pomoc, ponieważ nie znam się na tym.
Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1369 PostWysłany: 05 Maj 2017 13:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1884
Loty: 277
Kilometry: 318 552
srebrny
@Char0n, Oplaty manipulacyjnej nie da sie juz uniknac w WizzAir. Stala sie ona integralna czescia ceny biletu. Jedno co to mozesz zaoszczedzic troche bedac czlonkiem WDC.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1370 PostWysłany: 05 Maj 2017 16:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2017
Posty: 194
Zbanowany
Chyba, że są bilety po 19 PLN, wtedy manipulacyjna to 0,00. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1371 PostWysłany: 05 Maj 2017 16:27 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Char0n napisał(a):
Słyszałem o karcie MasterCard Wizz Air wydawaną przez Raiffeisen Polbank i WIZZ Discount Club czy to dobre wyjście założyć jedną z nich?

Nie ma karty o nazwie WIZZ Discount Club ;) WDC jak sama nazwa wskazuje to rodzaj klubu.Członkostwo tam możemy wykupić lub jako posiadacze karty MasterCard Wizz Air wydanej przez Raiffeisen,dostać bezpłatnie.Należąc do WDC korzystamy ze zniżek przy zakupie biletu dla siebie i jednego współpasażera(typ standard) lub my+ nawet 4 os.(typ grupa).Opłata manipulacyjna niestety nie do uniknięcia, z wyjątkiem podanym powyżej :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1372 PostWysłany: 06 Maj 2017 13:56 

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 309
Loty: 24
Kilometry: 30 624
Mam pytanko. Lecę z rodzinką w przyszłym tygodniu Wizzairem do Rzymu. Odprawiłem się 2 tygodnie temu. W związku ze szczytem G7 Włochy wprowadziły czasowo kontrole na przejściach granicznych i przy odprawie musiałem podać dane z paszportów. Wczoraj wieczorem, dwukrotnie dostałem maila od Wizzair, że w związku właśnie z wprowadzeniem kontroli granicznej, anulowano moją odprawę na lot do Rzymu (nic nie wspominają o locie powrotnym za 2 tygodnie, na który też jestem odprawiony) i proszą mnie o ponowną odprawę, żebym mógł wprowadzić dane dokumentów podróżnych. Wchodzę na stronę a tam w dalszym ciągu widnieje informacja, że wszyscy pasażerowie są odprawieni i tak jak wcześniej, wszystkie karty pokładowe są gotowe do pobrania. Wyglądają na te same karty co wcześniej - porównałem cyfry pod kodem kreskowym. Czy myślicie, że wszystko jest w porządku, czy mogą wyjść jakieś problemy typu, że jestem nieodprawiony czy coś w tym stylu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1373 PostWysłany: 06 Maj 2017 14:09 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Obstawiał bym spam mailing do wszytskich.
99% ludzi w Europie odprawia sie za pomocą dowodów.
Pewnie uwalili Wszytskie odprawy za pomocą dowodów. A mailing wysłali do wszytskich.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
#1374 PostWysłany: 06 Maj 2017 14:19 

@Darek_2003
1. Odprawiaj się czy karty pokładowe sprawdzaj TYLKO przez ich starą stronę
https://book.wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

strona stabilna, a czasami warto choć tu sam musisz poszukać dlaczego

2. Leciałem 16-19 kwietnia czyli po szczycie UE i przed szczytem G7, zero zwiększonych kontroli i niczym się lot tam/z Ciampino nie różnił się od procedur wcześniej poza skrupulatnym i szczegółowym sprawdzaniem wielkości bagażu podręcznego

3. jak w poście wyżej zapewne otrzymałeś spam rozsyłany wszystkim, jak masz karty pokładowe i nie żąda ponownej odprawy to wszystko jest OK
Góra
 PM off  
      
#1375 PostWysłany: 09 Maj 2017 11:59 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Znajoma zrobila rezerwacje w Wizzie na loty Waw-Malta, w obie strony.
Konto miala blednie opisane jako Pan/Mister i tak samo zostalo na rezerwacji.
Oczywiscie imie i nazwisko OK.

Czy to moze byc jakis problem przy wylocie?
A jesli zmiana to jest w ogole mozliwa i tylko przez platna infolinie?

Dzieki za podpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1376 PostWysłany: 09 Maj 2017 12:01 

To są TYLKO zwroty kurtuazyjne czy grzecznościowe i jako takie w ogóle nie podlegają kontroli czy sprawdzaniu
Góra
 PM off
rydzo lubi ten post.
rydzo uważa post za pomocny.
 
      
#1377 PostWysłany: 09 Maj 2017 12:34 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 2
Cześć
czy jeśli nie pojawię się na lotnisku i nie polecę to wizzair obciąży mnie jakimiś kosztami? (płatność kartą wizzair) oraz czy w takim przypadku powinienem się odprawić online?
z góry dziękuję za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1378 PostWysłany: 09 Maj 2017 12:38 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Nie, ale odpraw się, bo może w przypadku opóźnienia coś wpadnie pieniędzy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1379 PostWysłany: 09 Maj 2017 12:39 

"Jeszcze ciepłe" z forumowego KOSZA :) (któregoś moderatora wkurzyło po raz 1000 zapytanie o to samo)
rezygnacja-z-lotu,183,111359
Góra
 PM off  
      
#1380 PostWysłany: 09 Maj 2017 12:44 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2199
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Moze mozna by to na czerwono u góry przypiąć dużymi literami w temacie FR i tutaj co?
@moderacja
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4367 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 219  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group