Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#1201 PostWysłany: 12 Gru 2016 21:11 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 3
Witam.

Chcę lecieć razem z dwoma córkami ( obie starsze niż 14 lat ) , mam członkowstwo w WDC dla 2 osób więc kupię 2 bilety zniżkowe , a jak powinienem kupić trzeci ? Założyć konto dla jednej z córek i kupić ? Czy mogę kupić na swoim koncie oczywiście rozumiem ze bez zniżek. Teraz jak dodaję od razu 3 bilety zniżki nie mam żadnej więc muszę kupić 2+1 tak ?

dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#1202 PostWysłany: 12 Gru 2016 21:15 

Najtaniej tak, przy drugim zakupie dla trzeciej osoby zmieniasz cenę na bez wdc i wtedy przejdzie
A i kupuj przez starą stronę
https://book.wizzair.com/pl-PL/FlightSearch
Góra
 PM off
marzyciel lubi ten post.
marzyciel uważa post za pomocny.
 
      
#1203 PostWysłany: 12 Gru 2016 21:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌marzyciel‌ zastanów się też czy nie będziesz w niedługim czasie ponownie kupował 3 lub więcej biletów.Bo jeśli twoje WDC jest jeszcze długo ważne to możesz obecne typu standard rozszerzyć za dopłatą 140zł do WDC grupa i wtedy kupić 3 bilety ze zniżką.Zapłacisz trochę drożej niż 2 zniżkowe i 1 bez zniżki ale gdybyś planował jeszcze gdzieś zabrać córki to wtedy warto :) Pamiętaj tylko,że rozszerzenie będzie ważne do daty wygaśnięcia obecnie posiadanego WDC standard więc jeśli masz już krótko ważne to nie warto teraz rozszerzać.Zaleta byłaby jeszcze taka,że bez płatnego wyboru miejsc ,na jednej rezerwacji bezpłatnie przydzieli wam raczej miejsca obok siebie.Na dwóch rezerwacjach już mniejsza szansa,że tak będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
marzyciel lubi ten post.
marzyciel uważa post za pomocny.
 
      
#1204 PostWysłany: 15 Gru 2016 16:56 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 3
Tak wiem o grupie ale niestety niedługo mi się kończy i nie kalkuluje się teraz zmieniać na grupę. Zatem kupie jeden osobno , domyślam się że miejsca będą rozstrzelone ale to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. Dzięki za pomoc .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1205 PostWysłany: 15 Gru 2016 17:03 

jak kupisz przez
https://book.wizzair.com/pl-PL/FlightSearch
nr miejsc powinny być w potwierdzeniach, najwyżej jedno zmienisz odpłatnie obok tych dwóch
Góra
 PM off  
      
#1206 PostWysłany: 16 Gru 2016 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
Nowy kierunek BUD do Sarajewa - niemożliwa płatność punktami wizz przy wylocie z Sarajewa.
W drugą stronę da się ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1207 PostWysłany: 17 Gru 2016 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
wtak napisał(a):
Nowy kierunek BUD do Sarajewa - niemożliwa płatność punktami wizz przy wylocie z Sarajewa.
W drugą stronę da się ;)

@wtak a gdzie to sprawdzic za jaki kierunek mozna placic punktami? Ostatnio kupowalem KTW-DWC zaznaczylem ze chce zaplacic za czesc rezerwacji pkt Wizz a z karty mi zeszla cala kwota rezerwacji i do tej pory nie wiem co tam sie wydarzylo

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1208 PostWysłany: 17 Gru 2016 09:46 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 120
wtak napisał(a):
Nowy kierunek BUD do Sarajewa - niemożliwa płatność punktami wizz przy wylocie z Sarajewa.
W drugą stronę da się ;)

A próbowałeś na nowej czy starej stronie? Na nowej wychodzą różne babole ;)

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1209 PostWysłany: 17 Gru 2016 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
@‌littleboy1989‌ dochodząc do płatności jest zakładka konto wizz (z Sarajewa nie ma ;) )
@‌radas86‌ na obu stronach jest tak samo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1210 PostWysłany: 17 Gru 2016 11:22 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
wtak napisał(a):
Nowy kierunek BUD do Sarajewa - niemożliwa płatność punktami wizz przy wylocie z Sarajewa.
W drugą stronę da się ;)


Chodzi o to, że punktami Wizz można płacić za bilety w określonych walutach, jak PLN, EUR, GBP, CHF, NOK, SEK, HUF itd.
Jak wybierałeś lot Sarajevo-Budapeszt płatność byłaby w markach bośniackich, a akurat w tej walucie nie można płacić pkt :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
#1211 PostWysłany: 17 Gru 2016 17:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4474
srebrny
@‌maciek88‌ powiedz jeszcze w takim razie co znaczy "itd." ? :)
Jak zmienisz walutę przed płatnością, to i tak nie masz dostępności płatności z konta wizz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1212 PostWysłany: 20 Gru 2016 23:09 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
@wtak, z regulaminu konta wizz:

1.6. Waluta bazowa: waluta wybrana przez Klienta podczas rejestracji, w której obliczany jest stan konta WIZZ. Zalecane jest wybranie waluty, w której dokonywana będzie większość zakupów. Dokonując rezerwacji przez Internet możliwe jest jedynie dokonanie opłaty z funduszy na koncie za loty, których ceny podano w wybranej przez Klienta walucie bazowej. Pozostałe loty można zarezerwować za pośrednictwem telecentrum. Dostępne waluty: GBP, EUR, PLN, HUF, RON, SEK, NOK.

Akurat z tą rezerwacją przez telecentrum to nieprawda, można normalnie internetowo rezerwować loty w ww. walutach.\
EDIT:
Sprawdziłem sobie przykładowy lot z Genewy i wychodzi na to, że w CHF też można zapłacić pkt. Czyli regulamin swoje, życie swoje. Ale na pewno w BAM nie można opłacać lotów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1213 PostWysłany: 22 Gru 2016 14:46 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 12
Działa Wam odprawa ? Chce się odprawić online i mnie wyrzuca do głównej strony, WTF.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1214 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:04 

A próbowałeś przez starą stronę lub przez aplikacje mobilną?????????????
https://book.wizzair.com/pl-PL/FlightSearch
Góra
 PM off  
      
#1215 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:34 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 12
Przez starą stronę po wpisaniu danych i zapisaniu ich mam nadal "Odprawa jeszcze nie została rozpoczęta", brak opcji zaklepania odprawy i wydrukowania b-pass.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1216 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:40 

A ile masz dni do lotu????

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... a-poklad#/
Góra
 PM off  
      
#1217 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:45 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 12
28, z nowej strony Wizz w ogóle mi nie odpala odprawa online, ze starej tak jak na filmiku instruktażowym, po wpisaniu danych i "zapisz" jest tylko komunikat bez opcji "odprawa".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1218 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:48 

Po zalogowaniu się do aplikacji mobilnej Wizzair podają ile pozostało do rozpoczęcia odprawy dla danego lotu/ów
Góra
 PM off  
      
#1219 PostWysłany: 04 Sty 2017 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2011
Posty: 2035
srebrny
Chciałem kupic przez apke bilet płacąc punktami wizz, przy płatności pokazało że chce mi pobrac wszystko co mam na koncie mimo że bilet kosztował dużo mniej, zrezygnowałem i chciałem sprawdzic jak to wygląda na starej stronie. Niestety chyba system mnie "zapamiętał" tzn że ktoś chciał kupic ten konkretny bilet i cena podskoczyła... po jakim czasie z reguły wraca do poprzedniej ceny? (pod warunkiem że ktoś w międzyczasie nie kupił tego biletu)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1220 PostWysłany: 04 Sty 2017 12:20 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Pół dnia
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4351 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: babilas oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group