Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#1181 PostWysłany: 04 Gru 2016 17:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Więc na lot do KTW odprawisz się bezpłatnie na lotnisku DWC.
Góra
 Profil Relacje PM off
MariuszP lubi ten post.
MariuszP uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1182 PostWysłany: 04 Gru 2016 20:50 

Rejestracja: 03 Gru 2016
Posty: 8
miriam napisał(a):
Więc na lot do KTW odprawisz się bezpłatnie na lotnisku DWC.

To pewniak? Jak wspomniałem w poprzednim poście: wg informacji ze strony wizzair bezpłatne przysługują jedynie na lot do Budapesztu :)
Góra
 Profil Relacje PM off
PatrycjaR lubi ten post.
 
      
#1183 PostWysłany: 04 Gru 2016 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
MariuszP napisał(a):
miriam napisał(a):
Więc na lot do KTW odprawisz się bezpłatnie na lotnisku DWC.

To pewniak? Jak wspomniałem w poprzednim poście: wg informacji ze strony wizzair bezpłatne przysługują jedynie na lot do Budapesztu :)

Pewniak ;) Ja leciałam do i z jednymi z pierwszych lotów, dlatego pewnie jeszcze odprawę mieli niedorobioną i na lot z DWC mogłam się odprawić online. Tylko tak jak pisałam wcześniej - nie honorowali tego na lotnisku. Na lotnisku ponowna odprawa i darmowa.
Udanej podróży :)
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off
MariuszP lubi ten post.
MariuszP uważa post za pomocny.
 
      
#1184 PostWysłany: 05 Gru 2016 17:11 

Rejestracja: 05 Gru 2016
Posty: 1
Witam! Mój problem przedstawia sie nastepujaco: Zakupila bilet lotniczy z Poznania do Londyn Luton 26 grudnia 2016 roku. I jednoczesnie kupilam bilet powrotny z Luton do Pzn 8.01. Jednak pare dni temu dowiedziałam się że dużo wygodniej byloby mi leciec z Katowic. Czy da sie jakos przebookowac bilet do Londynu zeby zmienic miejsce wylotu ? Prosze o pomoc!! Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1185 PostWysłany: 05 Gru 2016 17:15 

post 1167

wizzair-zakup-biletow-odprawa,225,46492&p=852188&hilit=zmie%C5%84+lot#p852188
Góra
 PM off  
      
#1186 PostWysłany: 06 Gru 2016 17:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
Potwierdzam Enter nie działa. Kliknij "wyślij".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1187 PostWysłany: 06 Gru 2016 18:12 

Rejestracja: 05 Gru 2010
Posty: 140
miriam napisał(a):
... zwłaszcza jeśli to karta z BS. Zadzwoń jutro do swojego banku i dopytaj .

Co masz na myśli, banki jak każde inne, często rozwiązania techniczne lepsze od tych, które są w bankach komercyjnych. Np jako pierwsze wprowadziły w swoich bankomatach wypłaty na podstawie odcisku kciuka.
Mam taką kartę i jest bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1188 PostWysłany: 09 Gru 2016 18:17 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 54
Jutro lecę z Warszawy do Eilat (pierwszy lot Wizz na tej trasie :) )
Dzisiaj na maila dostałem coś takiego jak poniżej.
Moje pytanie - czy jest w tym jakiś haczyk czy to olać?

Dear Passenger,

Please be informed that Wizz Air will operate the Warsaw –Ovda (Eilat) flights scheduled as charter flights in co-operation with Rainbow Tours SA as tour operator. The situation might affect your reservation (confirmation code: tu numer mojej rezerwacji).

We will cancel your invoice that was issued earlier related to this reservation and in case you request it, you will receive a new invoice from the charter tour operator, Rainbow Tours SA. For requesting the new invoice, please contact us at customerrelations.pl@wizzair.com
Please note that your flights will operate under the same operational conditions. The operating airline that will serve the route is still Wizz Air and the General Conditions of Wizz Air will continue to be considered part of the contract between the you and the airline.

Please note that your confirmation code remains the same.

If the new arrangement is not acceptable, you may choose to cancel your flight and to get a full refund.

Please do NOT reply to this e-mail, this mailbox does not accept incoming messages.

Thank you for your understanding.

Wizz Air Customer Service
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1189 PostWysłany: 09 Gru 2016 18:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Loty na tej linii będą funkcjonować jak czartery, obsługiwane przez Wizzair. Dla ciebie nie powinno nic ulec zmianie skoro lecisz.Okazja dla tych co zmienili plany i przez przypadek mogą odzyskać kasę.Szkoda,że to nie Tel Awiw maxymilianx by się ucieszył.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1190 PostWysłany: 09 Gru 2016 19:39 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 54
Dzięki @‌miriam‌ :)
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#1191 PostWysłany: 09 Gru 2016 19:51 

miriam napisał(a):
Loty na tej linii będą funkcjonować jak czartery, obsługiwane przez Wizzair. Dla ciebie nie powinno nic ulec zmianie skoro lecisz.Okazja dla tych co zmienili plany i przez przypadek mogą odzyskać kasę.Szkoda,że to nie Tel Awiw maxymilianx by się ucieszył.

Zapewne nieprawda: część miejsc na pokładach samolotów na tej trasie wykupił Rainbow Tours i to on oferuje wycieczki lotnicze z przelotem
Gdyby tak było jak piszesz to w Rainbow w cenie czarteru ma bagaż nadawany i w/w musiałby go otrzymac za free
Wystarczy, by pytajacy na stronie book Wizzair po nr. rezerwacji sprawdził czy zaszły jakieś zmiany
Góra
 PM off  
      
#1192 PostWysłany: 09 Gru 2016 19:57 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Zapewne mistrzu;) Drogi pasażerze,

Informujemy, że Wizz Air będzie obsługiwał Warszawa -Ovda (Ejlat) loty zaplanowane jako loty czarterowe we współpracy z Rainbow Tours SA jako touroperatora. Sytuacja może wpłynąć na rezerwacji (kod potwierdzający: tu numer Mojej rezerwacji).

Będziemy anulować fakturę, która została wystawiona wcześniej związany z tym zastrzeżeniem, aw przypadku, gdy o to poproszą, otrzymają nową fakturę od touroperatora czarterowego, Rainbow Tours SA. Na zainteresowanie nową fakturę, prosimy o kontakt pod adresem customerrelations.pl@wizzair.com
Należy pamiętać, że loty będą działać na tych samych warunkach operacyjnych. Linie lotnicze działające które posłużą trasy jest nadal Wizz Air oraz ogólne warunki Wizz Air nadal będą uważane za część umowy pomiędzy użytkownikiem a linia lotnicza.

Należy pamiętać, że kod potwierdzenia pozostaje taka sama.

Jeśli nowy układ jest nie do przyjęcia, można wybrać, aby anulować lot i uzyskać pełny zwrot pieniędzy.


Ostatnio edytowany przez miriam, 09 Gru 2016 20:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1193 PostWysłany: 09 Gru 2016 20:02 

Niech kolega napisze co ma po kliknięciu na swoją rezerwację, stosunkowo nieudolnie przetłumaczyć też potrafię
Mogę też za free dla pewności zadzwonić na ich drogą infolinię i ustalic co i jak, kuzynka też leciała z biurem podróży do Tel Avivu na wycieczkę lecąc Wizzair
Góra
 PM off  
      
#1194 PostWysłany: 09 Gru 2016 20:11 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Anonymous napisał(a):
stosunkowo nieudolnie przetłumaczyć też potrafię

Nie mam co do tego cienia wątpliwości ;) A nawet,że zadzwonisz i napiszesz potwierdzenie z pierwszej ręki :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1195 PostWysłany: 10 Gru 2016 16:41 

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 261
Loty: 188
Kilometry: 282 362
niebieski
Ostatnio do istniejącej już rezerwacji dla 2 osób musiałem zrobić drugą rezerwację przez WDC również z moim nazwiskiem, gdyż dwoje znajomych zdecydowało się z nami lecieć, przez co mam dwa bilety dla siebie na ten sam lot. Standardowo Wizz poinformował mnie, że jest zdublowana rezerwacja itd. Zastanawia mnie tylko fakt, że przy drugiej rezerwacji system nie przydzielił mi automatycznie miejsc w samolocie i na razie nie mamy miejsc w ogóle na tej rezerwacji :) Czy ktoś się z tym już spotkał? Miejsca dopiero "wskoczą" robiąc odprawę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1196 PostWysłany: 10 Gru 2016 16:45 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Pewnie tak bo w międzyczasie zmieniły się zasady przydziału miejsc.Zdublowaną rezerwacją nie musisz się przejmować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1197 PostWysłany: 10 Gru 2016 16:46 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Nowa polityka przyznawania miejsc. Jest to klepane na forum od jakiegoś tygodnia.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1198 PostWysłany: 10 Gru 2016 16:53 

maciek88 napisał(a):
O
Zastanawia mnie tylko fakt, że przy drugiej rezerwacji system nie przydzielił mi automatycznie miejsc w samolocie i na razie nie mamy miejsc w ogóle na tej rezerwacji :) Czy ktoś się z tym już spotkał? Miejsca dopiero "wskoczą" robiąc odprawę?


Jak rezerwacja przez book wizzair czyli starą stronę to miejsce jest, sprawdź potwierdzenie
post 1415
pytania-odpowiedzi-informacje-itp-itd,15,20384&p=853670&hilit=10a#p853670
Góra
 PM off  
      
#1199 PostWysłany: 12 Gru 2016 19:24 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 32
Hej dostałam dziwnego maila :
Dear Passenger,Please be informed that Wizz Air will operate the Warsaw –Ovda (Eilat) flights scheduled as charter flights in co-operation with Rainbow Tours SA as tour operator. The situation might affect your reservation (confirmation code:
We will cancel your invoice that was issued earlier related to this reservation and in case you request it, you will receive a new invoice from the charter tour operator, Rainbow Tours SA. For requesting the new invoice, please contact us at customerrelations.pl@wizzair.com
Please note that your flights will operate under the same operational conditions. The operating airline that will serve the route is still Wizz Air and the General Conditions of Wizz Air will continue to be considered part of the contract between the you and the airline.
Please note that your confirmation code remains the same.
If the new arrangement is not acceptable, you may choose to cancel your flight and to get a full refund.
Czy macie pomysł jaki to może mieć wpływ na moją rezerwację ? Za 2 tygodnie mam wylot i nie do końca wiem czy oprócz zmian w wystawieniu faktury mogą się pojawić .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1200 PostWysłany: 12 Gru 2016 19:38 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@drepta Jest już o tym w innym wątku.Dla ciebie nic się nie zmienia.Jedynie gdybyś się rozmyśliła to zwrócą kasę za bilety. warszawa-waw-eilat-vda-28-02-4-03-109-2-pln-rt,231,104654 i od #1188 na tej stronie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group