Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
W lotach wewnątrz UE-Schengen nie jest wymagane podanie numeru dowodu osobistego/paszportu, nie będzie on podany na karcie pokładowej.


Wykaz lotnisk, na których odprawa online jest niedostępna (odprawa na lotnisku jest bezpłatna):

Dubaj (tylko do Budapesztu)
Korfu
Moskwa
Marrakesz-Menara
Palma de Mallorca
Saragossa
Tirana (tylko do Budapesztu)
Bilbao

https://wizzair.com/pl-PL/useful_inform ... b_check-in

Tańsza infolinia: (22)1284905

Odprawa 48h przed odlotem.
https://www.fly4free.pl/wizz-air-zmieni ... d-wylotem/


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 218  Następna
Autor Wiadomość
#1941 PostWysłany: 19 Mar 2018 13:49 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 79
Loty: 76
Kilometry: 133 758
Dziękuję serdecznie za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#1942 PostWysłany: 19 Mar 2018 16:25 

Rejestracja: 09 Lut 2018
Posty: 25
Lece do Katanii z niemowlakiem. Odprawilam sie juz, i na lot do Katanii mamy z mezem miejsca kolo siebie, natomiast na lot powrotny nie, mimo ze obok mnie sa 2 miejsca wolne, mezowi zostalo przydzielone miejsce w innym rzedzie.myslalam, ze w wizzair raczej z tego co czytalam nie rozdzielaja osob z tej samej rezerwacji. Zdarzylo sie komus tak? Czy jest jakas mozliwosc, zeby siedziec obok siebie oprocz platnej zamiany miejsc? Jednak z niemowlakiem na kolanach wolalabym miec meza kolo siebie w innej sytuacji nie byloby problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1943 PostWysłany: 19 Mar 2018 16:40 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Spokojnie się zapytaj na pokładzie osoby obok siebie czy nie chce się zamienić na inne miejsce - sądzę że niewiele osób będzie chciało siedzieć koło niemowlaka I spokojnie znajdziesz chętnego

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1944 PostWysłany: 19 Mar 2018 17:27 

Rejestracja: 06 Mar 2012
Posty: 1864
Loty: 273
Kilometry: 310 928
srebrny
Kurcze, ja wiem ze trzeba innym pomagac i tez staram sie byc zyczliwy ale nie zachecajmy ludzi do takich manewrow. Potem wszyscy na tym cierpimy gdy boarding sie opoznia z powodu ludzi ktorzy sie przesiadaja i zamieniaja miejscami. Jesli ktos chce koniecznie siedziec kolo siebie to ma mozliwosc wykupienia konkretnego miejsca. Jesli nie wykupuje to znaczy ze mu na tym wcale tak bardzo nie zalezy.
_________________
//Bartek
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1945 PostWysłany: 19 Mar 2018 18:19 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
Czy ktoś wie kiedy będzie siatka lotów na zimę 2018/2019?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1946 PostWysłany: 20 Mar 2018 00:11 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@helka2003 Rok temu jakoś tak w tym czasie zaczęli wrzucać,więc być może lada dzień coś ruszy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1947 PostWysłany: 21 Mar 2018 14:32 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 3
Witam.
W niedzielę lecimy WizzAir z rodziną do UK na stronie zakupiliśmy bilety dla wszystkich na jednej rezerwacji (5 osób w tym jedno dziecko) bez zakupu miejsc. Odprawę mamy online i dopiero zostaną nam przydzielone miejsca. Czy jest możliwe, że podczas odprawy dostaniemy miejsca w różnych częściach samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1948 PostWysłany: 21 Mar 2018 14:32 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Nie tylko możliwe, ale wielce prawdopodobne, a nawet prawie pewne.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1949 PostWysłany: 21 Mar 2018 14:35 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Czy ja wiem, Wizzair stara się przydzielać miejsca obok siebie. Leciałem nawet w 6 osób i siedzieliśmy w jednym rzędzie. To nie Ryanair. Najlepiej zrobić odprawę jak najszybciej się da.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1950 PostWysłany: 21 Mar 2018 15:01 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
@Elmo Reserve skąd takie info? Franca tak robi, ale Wizz przy jednej rezerwacji usadza zazwyczaj koło siebie. Masz jakieś inne informacje w tym temacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1951 PostWysłany: 21 Mar 2018 15:07 

np. stąd czyli z praktyki. Kilka tygodni miesięcy temu zmienili i oni na gorsze

thesilentenigma napisał(a):
Lece do Katanii z niemowlakiem. Odprawilam sie juz, i na lot do Katanii mamy z mezem miejsca kolo siebie, natomiast na lot powrotny nie, mimo ze obok mnie sa 2 miejsca wolne, mezowi zostalo przydzielone miejsce w innym rzedzie.myslalam, ze w wizzair raczej z tego co czytalam nie rozdzielaja osob z tej samej rezerwacji. Zdarzylo sie komus tak? Czy jest jakas mozliwosc, zeby siedziec obok siebie oprocz platnej zamiany miejsc? Jednak z niemowlakiem na kolanach wolalabym miec meza kolo siebie w innej sytuacji nie byloby problemu.
Góra
 PM off  
      
#1952 PostWysłany: 21 Mar 2018 15:09 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 5
U nas przy odprawie system przydzielił nam w obie strony miejsca obok siebie - 2 osoby. Lot do Katanii - odprawa byłą 15.03
Co ciekawe zawsze były to fotele B i C, czyli nie przy oknie, choć lot powrotny miał wiele wolnych miejscach także przy oknie - u nas także, siedzieliśmy w 2 osoby w rzędzie

Może to zależy od tego kiedy się odprawiamy? My wylot mieliśmy o 7:20, odprawę robiłem 2 dni przed ok 9 rano.
Też słyszałem że Ryanair celowo zawsze rozdziela, natomiast w Wizzair jest tak że jeśli jest jedna rezerwacja i jest możliwość to są przydzielane razem.
Może zależy to właśnie od tego ile osób się już odprawiło i ile wykupiło sobie miejsca.
A sama zamiana miejsc nie jest niczym złym - sporo osób leci w pojedynkę i nie robi im to różnicy i mogą się zamienić, a jeśli jakaś para leci 10 raz i zawsze miała miejsca obok to nie dziwie się nie że nie chcą płacić za coś co na 90% i tak będą mieli za darmo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1953 PostWysłany: 21 Mar 2018 15:15 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
No to z mojej praktyki wynika coś innego (6 lotów w przeciągu ostatnich 3 miesiącach), ilość osób od 2 do 5 i zawsze miejsca koło siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1954 PostWysłany: 21 Mar 2018 15:22 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
bajprzeznet napisał(a):
Co ciekawe zawsze były to fotele B i C, czyli nie przy oknie, choć lot powrotny miał wiele wolnych miejscach także przy oknie - u nas także, siedzieliśmy w 2 osoby w rzędzie

Może to zależy od tego kiedy się odprawiamy?

Jeśli to możliwe, to system Wizzaira zwykle zaczyna przydzielanie miejsc od C, stąd dla 2 osób to B i C, nawet jeśli przy oknie wolne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1955 PostWysłany: 21 Mar 2018 15:25 

jarp napisał(a):
No to z mojej praktyki wynika coś innego (6 lotów w przeciągu ostatnich 3 miesiącach), ilość osób od 2 do 5 i zawsze miejsca koło siebie.


Bo to jest świeża zmiana. Dowodem, że do zmiany doszło świadczy wyświetlanie tylko miejsc wykupionych, resztę obecnie przydzielają przy odprawie i być może np. zaraz po otwarciu darmowej odprawy przydzielają koło siebie
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Odprawa online
#1956 PostWysłany: 21 Mar 2018 20:30 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 3
Witam.
Chciałam jeszcze zapytać, bo chyba czegoś nie ogarniam. Wylot mam w niedzielę o 6 czyli odprawa online powinna zacząć się w piątek o 6, a na stronie WizzAir mam informację, że do odprawy został 1 dzień. Czy wiecie kiedy zaczyna się odprawa, czy w wizzair 1 dzień trwa wieczność.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1957 PostWysłany: 21 Mar 2018 21:37 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Nie ma dwóch pełnych dni i system wtedy ma wskazane, żeby podawać 1. Darmowa odprawa zostanie otwarta 48h przed planowym wylotem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Other document
#1958 PostWysłany: 23 Mar 2018 17:33 

Rejestracja: 21 Mar 2018
Posty: 3
Witam.
Dzisiaj rano odprawiłam się online, wszystkie dane się zgadzają. Wydrukowałam kartę pokładową i nurtuje mnie jedna rzecz, mianowicie w rubryce tam gdzie jest rodzaj dokumentu mam informacje "other document". Dodam, że lecimy do UK i wszyscy łącznie z synem (8lat) na podstawie dowodów osobistych.
Normalnie zanim wylecę to osiwieję ;)
Pomóżcie


Ostatnio edytowany przez krasnal, 23 Mar 2018 19:52, edytowano w sumie 1 raz
Proszę nie zakładać za każdym razem nowego tematu (ten jest trzeci), tylko pytać w tym wątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Other document
#1959 PostWysłany: 23 Mar 2018 19:50 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Magdalena83 Czym ty się stresujesz ;) Na takie niuanse nikt nie patrzy,jest dobrze.Spokojnego lotu i udanego pobytu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1960 PostWysłany: 23 Mar 2018 21:03 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Tak jest. I tylko trzeba pamiętać, że do podręcznego szampon kryjący siwe włosy w buteleczce maks 100 ml ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4347 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 218  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group