Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Cze 2016 13:55 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 23
Chciałem dokupić bilet kolejowy z Luton lotnisko do Londynu tam i z powrotem na jednodniówkę + dodatkowo kartę Travelcard na metro. Jak to zrobić? Gdy wchodzę przez rezerwację- dodaj usługi i zaznaczam transport kolejowy to w podsumowaniu wyskakuje opłata za połączenie autobusowe 152 zł (mimo że wybieram połączenie kolejowe)- a następny krok to już płatność. Gdy wchodzę osobno na usługi to wybieram sobie pociąg, ale nie ma żadnej opcji wyboru pakietu. Muszę wypełnić dane osobowe, lot itd i nie wiem czy w następnym kroku pojawi się taka opcja. Proszę o wskazówkę - bo po przeczytaniu wielu postów wiem że jest mozliwość zakupu tzw travelki razem z biletem na pociąg tylko nie wiem w którym momencie ta opcja się pojawi przez stronę wizzaira. Załączam screen go rezerwacji.

Sprawdziłem- Po wejściu w usługi bez logowania (jako nowy klient) podaję dane i strona przechodzi do płatności. Nie ma możliwości wybrania Travelcard. Jak ją więc kupić?

Załączniki:
Wizz.png
Wizz.png [ 188.43 KiB | Obejrzany 4490 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 20 Cze 2016 19:55 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 23
Czy ktoś chociaż może wytłumaczyć dlaczego gdy zaznaczam bilet na pociąg to w podsumowaniu jest transport autobusowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Cze 2016 20:07 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Może dlatego, że do stacji kolejowej z lotniska Luton dojeżdża się autobusem. Możliwe też, że to po prostu błąd na stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Cze 2016 20:15 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 128
Nie wiem dlaczego na stronie stronie Wizzair masz transport autobusowy, ale na Lotnisku Luton nie ma stacji kolejowej ( jak to jest na Stansted ) - musisz dojechać na stację kolejową autobusem ( stacja nazywa się Luton Airport Parkway ) - fioletowy autobus, który kursuje pomiędzy lotniskiem a tą stacją - kupując bilet na stronie angielskiej np: http://www.trainline.com , gdy chcesz dojechać do lotniska a nie tylko do stacji Luton Airport Parkway - musisz zaznaczyć Luton Airport ( bus ), wchodząc do autobusu okazujesz bilet na pociąg - ( autobus wliczony jest w cenę biletu ) - może dlatego na stronie Wizzair masz - transport autobusowy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Cze 2016 20:18 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 23
Bo rozumiem że cena jest jak najbardziej kolejowa:) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Cze 2016 20:22 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
To co wybierasz jest na pewno transportem kolejowym jedynie napis jest mylący.Autobus ma niższą cenę.Jeśli to cię niepokoi zadzwoń dla pewności( może najpierw na polski numer)czasami trafia się na osobę,która udzieli i takiej informacji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Cze 2016 20:25 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 23
OK dzięki za uspokojenie, ale z uwagi na ceny nie zadzwonię:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Cze 2016 20:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Ten nr (22)1284905 jest w cenie normalnej krajowej rozmowy .
Góra
 Profil Relacje PM off
maluszek uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 07 Sty 2017 21:59 

Rejestracja: 06 Lip 2016
Posty: 10
Troche stare, ale może się przyda. Po kupnie biletu na lot do Luton możesz wybrać transfer na pociąg, który jest obsługiwany przez P-AIR Magyarország Kft. Po kupnie czekałem na bilet- dostałem go w formie maila 3 dni przed wylotem. Z tego co się dowiedziałem pisząc do nich maila nie można dokupić biletów na metro.

"Szanowny Kliencie!

Twój e-ticket na transfer jest gotowy i możesz go pobrać przy pomocy poniższego linku:

http://www.wizzairporttransfer.com/inde ... &email.....

Jeżeli po kliknięciu tego linku nie pojawi się odpowiednia strona, skopiuj go do pola adresu Twojej przeglądarki.

Na tę samą stronę możesz wejść ze strony http://www.wizzairporttransfer.com, logując się do Twojej rezerwacji (w tym celu należy w ramce 'My transfer booking' podać kod rezerwacji i adres email wpisany przez Ciebie w rezerwacji). Poprzez tę stronę uzyskasz także - oprócz e-ticketu - dostęp do informacji związanych z korzystaniem z transferu oraz do mapy.

Koniecznie wydrukuj e-ticket, bo bez niego nie będziesz mógł skorzystać z transferu! "

Bilet najpierw pokazałem kontrolerowi na dworcu przy lotnisku (bez gadania, zerknął, puścił) Po przyjeździe na dworzec kolejowy w kasie musiałem pokazać wydrukowany bilet na którym kasjer nabił pieczątkę. Puścili przez bramkę i tyle. Z powrotem ta sama procedura.
Góra
 Profil Relacje PM off
maluszek lubi ten post.
maluszek uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group