Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:26 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
Witam

Mam pytanie czy kupujac bilet nie dla siebie ( posiadam konto wizz oraz xclusiv club ) , musze logowac sie na swoje konto, czy przy wyborze trasy lotu i juz rezerwacji, w formalarzu podaje dane osoby tej ktore bedzie leciała. Dla przykładu ja logujac sie na swoje konto widze tylko ceny biletów ze znizka xclusiv club a chce kupic takowe bilety bez znizki bo ja nie lece / bilety po 314zł szt /.Ja w tym wszystkim musze tylko zrobic rezerwacje konkretnego lotu i zapłacic karta wizz.Jak wyglada procedura rezerwacji lotów nie dla siebie?


Pozdrawiam i dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
zniżka Xclub obowiązuje tylko wtedy gdy właściciel członkowsta Xclub jest na tej samej rezerwacji
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:41 

Rejestracja: 01 Paź 2011
Posty: 19
Musisz się wylogować.Robisz rezerwację wpisując dane osób lecących i płacisz swoją kartą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
nie trzeba się do tego wylogowywać
wystarczy odznaczyć check-box 'podróżuję', co i tak nie zmienia faktu, że ceny biletu będą w tradycyjnej cenie, a nie z Xclub
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:45 

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 128
Loty: 69
Kilometry: 100 430
sylwia_pl napisał(a):
zniżka Xclub obowiązuje tylko wtedy gdy właściciel członkowsta Xclub jest na tej samej rezerwacji



O tym to ja wiem, czyli jak chce kupic komus bilet to sie poprostu nie loguje na swoje konto wizz ??, tylko przy wyborze lotu/rezerwacji , po przejsciu dalej mam komunikat: Osoby pragnące dokonać płatności przelewem bankowym muszą dokonać rejestracji TERAZ! i mam formularz do wypełnienia, czy tutaj podaje dane osoby, która bedzie robiła przelew czy wystarczy podac tylko np" dane jednej z osob ktore beda leciały a juz na koncu robiac placac za lot wybrac karte wizz i zaplacic moja karta? Bo chce pomoc paru znajomym a nie chce czegos zrobic zle- a karte wizz mam tylko ja , znizke xclusiv tez ale w tym przypadku nie zafunduja mi dodatkowego biletu - wiec opcja znizki odpada.

Osoby ,które rezerwuja dla innych bilety - Prosilbym o wyjasnienie co i jak.


Ostatnio edytowany przez digi1, 01 Kwi 2012 21:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 01 Kwi 2012 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
jeśli robię rezerwację znajomym zawsze robię z mojego konta, potem tuż przed lotem zawsze dzwonią spytać co i jak... więc tak mam pod ręką do sprawdzenia...

później jest formularz (maile, nip'y itd) - zawsze wypełniam na osobę, która faktycznie podróżuję - m.in na wskazany tam e-mail przychodzi przypominajka o check-in

potem etap kupna biletu

na końcu wybór formy płatności - tu oczywiście wpisujemy naszą kartę, by uniknąć haraczu

@Robin - którą część? :) bo napisałam tam trzy rzeczy
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Kwi 2012 22:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Robin napisał(a):
sylwia_pl napisał(a):
nie trzeba się do tego wylogowywać
wystarczy odznaczyć check-box 'podróżuję', co i tak nie zmienia faktu, że ceny biletu będą w tradycyjnej cenie, a nie z Xclub

no właśnie czy możesz mi to wyjaśnić dlaczego?



Dlaczego ceny wtedy też nie są z Xclub ??? - Taki regulamin Wizzaira ;]

z innej strony - przy kupowaniu biletów w dwie strony, lepiej kupic je oddzielnie czy na jednej rezerwacji ?
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Kwi 2012 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
ja kupuję zawsze oddzielnie, ze względu na ewentualną możliwość dokupienia potem bagażu tylko w jedną stronę
należy jednak pamiętać, że bilet powrotny jest w walucie kraju, z którego się wylatuje, więc dochodzi przelicznik waluty, a przyznam, że na tym przeliczniku czasem wychodzę 2 zł do przodu, a czasem do tyłu, zależy od dnia i kursu na stronie wizz
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Kwi 2012 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
dzieki, o bagazu wlasnie slyszalem, jest cos jeszcze waznego ?

jezeli chodzi o kursy to nie jest tak, ze bank w chwili płacenia bukuje nam pewną kwotę a w chwili zaksiegowania przelicza ją (jeszcze raz ?) po aktualnym kursie ? czyli tak 2-3 dni po zapłacie?
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Kwi 2012 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2011
Posty: 1620
Loty: 109
Kilometry: 141 606
srebrny
płacąc na stronie wizz w ostatni kroku możesz zmienić na ich stronie walutę w jakiej płacisz
z mojego doświadczenia na wizz często (lecz nie zawsze) jest atrakcyjny przelicznik (tzn lepszy niż to co funduje citi), i od razu widzę ile zapłace w PLN
_________________
Image Image Image
69% ludzi znajdzie coś dwuznacznego w każdym zdaniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group