Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:14 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22482
Można, tylko ze wtedy bagaż jest droższy niż w trakcje zamówienia biletu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Grecji: all inclusive w 4* hotelu na Rodos od 2060 PLN. Wyloty z 5 miast
#62 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:27 

http://www.fly4free.pl/dodatkowa-oplata ... -wizz-air/
Góra
 PM off  
      
#63 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:39 

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 77
OK, wielkie dzieki!!! czyli wychodzi na to ze to tylko kilka/kilkanascie zlotych drozej. A z rower jest tak samo? Nigdzie nie znalazlem informacji o ile jest drozej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 26 Lis 2014 20:51 

maksiu napisał(a):
A z rower jest tak samo? Nigdzie nie znalazlem informacji o ile jest drozej.


tu szukaj:
Kod:
Sprzęt sportowy

Przewóz sprzętu sportowego podlega opłacie za sprzęt sportowy wskazanej i uiszczonej podczas rezerwacji.
...
c) Rowery zostaną dopuszczone do przewozu, wyłącznie jeśli będą zapakowane w torby podróżne na rower lub torby nylonowe, koła i pedały zostaną odkręcone, a kierownica skierowana równolegle do osi. Rowery z nienapompowanymi oponami można także przewozić w pudłach tekturowych.


http://wizzair.com/pl-PL/useful_information/baggage

http://wizzair.com/pl-PL/useful_informa ... rvice_fees
Góra
 PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#65 PostWysłany: 26 Lis 2014 22:22 

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 77
Spoko to wiem, ale nie wiem czy jest jakaś ekstra opłata za dokupienie roweru do wcześniejszej rezerwacji i czy nawet jest taka możliwość
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 26 Lis 2014 22:39 

maksiu napisał(a):
Spoko to wiem, ale nie wiem czy jest jakaś ekstra opłata za dokupienie roweru do wcześniejszej rezerwacji i czy nawet jest taka możliwość


Nie ma, jedyna opłata to:
Kod:
Opłata za sprzęt sportowy
na stronie wizzair.com i przez Telecentrum   Za lot, za pasażera i za sztukę bagażu   124,00 zł


ale trzeba stosować się spisanych na stronie wizzair zasad przewozu, w tym wypadku sprzętu sportowego w postaci roweru
Góra
 PM off  
      
#67 PostWysłany: 09 Sty 2015 16:05 

Rejestracja: 13 Maj 2013
Posty: 88
orientujecie się czy jest możliwość zamiany bagażu rejestrowanego na sprzęt sportowy? Chcę przewieźć narty, w trakcie rezerwacji dodałem rejestrowany, ale teraz się okazuje że powinien zostać dodany bagaż sportowy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 12 Wrz 2016 17:21 

Rejestracja: 12 Wrz 2016
Posty: 6
Witam. Okazuje się ,że muszę odwołać swoją podróż, lecz dwie moje znajome wykupiły sobie duży bagaż podręczny. I wiem, że anulowanie biletów za 200 zł się nie opłaca, ale chciałem się dowiedzieć czy można za darmo anulować duży bagaż podręczny i czy zwrócą za niego pieniążki ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 12 Wrz 2016 18:17 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 249
Loty: 90
Kilometry: 176 335
niebieski
Nie zwrócą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Wrz 2016 18:26 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Samego bagażu nie można anulować jedynie łącznie z całą rezerwacją po potrąceniu opłaty z tego tytułu .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 13 Wrz 2016 09:52 

Rejestracja: 13 Wrz 2016
Posty: 2
Zarezerwowałam lot wizzair i wykupiłam duży bagaż podręczny jednak chciałabym go zamienić na rejestrowany. Wizzair na swojej stronie pisze, że jest taka możliwość nawet do 3 dni przed odlotem poprzez stronę podsumowanie lotu. Niestety przewoźnik zmienił stronę internetową i nie potrafię dokonać tej zmiany. Bardzo proszę o pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 13 Wrz 2016 09:55 

na stronie
https://book.wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

logowanie - pokaż rezerwację - dodaj usługi - osobie z dużym podręcznym wybierasz rejestrowany, powinno pobrać tylko rózniće między dużym a nadawanym
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 13 Wrz 2016 10:12 

Rejestracja: 13 Wrz 2016
Posty: 2
Udało się dzięki wielkie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 16 Wrz 2016 12:58 

Rejestracja: 16 Wrz 2016
Posty: 1
Witam, chcialem zapytać czy może ktos wie czy na poklad samolotu wizzair mozna zabrac wraz z bagazem podręcznym poduszkę typu "u" wiecie tą do spania co zaklada sie na kark :) i czy trzeba wnies dodatkową opłatę zataką poduszkę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 16 Wrz 2016 13:06 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1852
srebrny
wszystko co na sobie możesz wnieść w cenie, jakby co powiesz że to szal ;)
Oczywiście nikt się nie będzie czepiał...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 24 Wrz 2016 23:40 

Rejestracja: 24 Wrz 2016
Posty: 1
Witam, w najbliższy wtorek mam lot z Torpu do Gdańska [wizzair]. Niestety jedyne dostepne dla mnie połączenie do lotniska nie pozwoli mi byc wcześniej na lotnisku niż 50 min przed wylotem. Czy w wypadku gdy nie zdąże nadac bagażu rejestrowanego to czy moge go zabrac na pokład i z jaką to sie wiąże opłatą? Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 25 Wrz 2016 00:15 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6254
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Odprawa zamyka się 40 minut przed wylotem, zdążysz :)
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 27 Wrz 2016 16:08 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 20
Loty: 76
Kilometry: 127 218
latający_holender napisał(a):
Witam, chcialem zapytać czy może ktos wie czy na poklad samolotu wizzair mozna zabrac wraz z bagazem podręcznym poduszkę typu "u" wiecie tą do spania co zaklada sie na kark :) i czy trzeba wnies dodatkową opłatę zataką poduszkę


W marketach za kilka zł kupisz dmuchaną poduszkę "U". Po złożeniu wiele miejsca nie zajmie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 04 Paź 2016 07:59 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6254
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Poduszkę typu U zakladasz na kark przed boardingiem i wchodzisz ;p
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 04 Paź 2016 10:50 

Rejestracja: 06 Sty 2015
Posty: 2
Witam,
wybieramy się we dwoje na kilka dni do Norwegii do znajomych w odwiedziny Wizzarem z Gdańska do Alesunu.
Chcemy wykupić jeden bagaż rejestrowany (w sensie, że tylko na jedną osobę), czy jest możliwość wrzucenia do takiej torby 2x większej ilości towarów limitowanych (alkohol, papierosy) niż na jedną osobę i wytłumaczenia w razie czego że dwie osoby korzystają z tej torby i połowa jest na jedną a druga połowa na drugą?
Nie potrzeba nam dwóch toreb ale jakaś flaszka, wino czy papierosy w prezencie zapewne by ucieszyły naszych znajomych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 902 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 46  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group