Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
#341 PostWysłany: 12 Wrz 2022 14:26 

witam, mam pytanie leci rodzina 2+3 , nie chcę kupowiać dodatkowych usług. Jak przypusczacie czy dzieci (10, 7, 4 lata) będa chociaż przy jednym z rodziców?
 Relacje PM off  

#342 PostWysłany: 12 Wrz 2022 15:22 

niebieski
Przy dwójce dzieci poniżej 12 lat zawsze miałem tak, że jedno z nas było posadzone z dziećmi a drugie gdzie indziej. Przy trójce być może rozbija was tak, że jedno z was będzie z dwójką dzieci, a drugie z jednym dzieckiem. Raczej nie sądzę, by was rozsadzili zupełnie, bo ze względów bezpieczeństwa nie jest to chyba nawet możliwe (dzieci poniżej 12 lat nie powinny być bez opiekuna). Ale Wizzair to Wizzair i gwarancji nie masz. Jeśli jednak was rozsadza to myślę że stewardesy na pokładzie to odkręcą.
 Relacje PM off  

#343 PostWysłany: 14 Wrz 2022 11:14 
Awatar użytkownika

Loty: 52
Kilometry: 98 994
Dziecko do 12 roku życia zawsze musi siedzieć obok rodzica. Wizzair uwzględnia to przy przydzielaniu miejsc (zawsze tak miałem). Jeżeli przypadkowo by się zdarzyło, że przy odprawie takie dziecko dostanie inne miejsce wówczas stewardesa (po poinformowaniu jej) ma obowiązek posadzić dziecko obok Ciebie.
 Relacje PM off  

[ 343 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości