Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 22 Lip 2014 15:30 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8825
Loty: 988
Kilometry: 945 167
platynowy
Nazwisko wyczytują zwykle tylko w przypadkach, gdy się nadało bagaż, bo ten nie może lecieć bez pasażera.

Jeśli tego się nie zrobiło, to nie będą.

To też taka uwaga, żeby się gdzieś nie zasiedzieć, jak się leci tylko z podręcznym, bo wołać nie będą i można przegapić lot.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kittycate lubi ten post.
 
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
#22 PostWysłany: 22 Lip 2014 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
zdeneksme napisał(a):
a Wizz Air zwróci Pasażerowi Cenę Całkowitą po potrąceniu Opłat za Inne Usługi oraz Opłaty za Niewykorzystane Miejsce.


http://wizzair.com/pl-PL/useful_informa ... rvice_fees

Czyli jeśli nie polecę, to Wizzair odda mi za bilet, nie odda opłaty manipulacyjnej.
Nie moge znaleźć
Cytuj:
Opłaty za Niewykorzystane Miejsce.
- ile to jest?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 22 Lip 2014 18:04 

łowca napisał(a):
zdeneksme napisał(a):
a Wizz Air zwróci Pasażerowi Cenę Całkowitą po potrąceniu Opłat za Inne Usługi oraz Opłaty za Niewykorzystane Miejsce.


http://wizzair.com/pl-PL/useful_informa ... rvice_fees

Czyli jeśli nie polecę, to Wizzair odda mi za bilet, nie odda opłaty manipulacyjnej.
Nie moge znaleźć
Cytuj:
Opłaty za Niewykorzystane Miejsce.
- ile to jest?

Opłata za niewykorzystane miejsce w wizzair wynosi 336 zł od osoby za lot
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Sie 2014 14:26 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 387
Loty: 40
Kilometry: 78 827
krótko mowiąc nie ma zwrotów ... tak jest to skonstruowane, że zwykle jest nieopłacalne ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Sie 2015 20:09 

Rejestracja: 06 Sie 2015
Posty: 3
Cześć

Mam problem - Kupiłam lot w obie strony w Wizzairze - niestety plany nieco mi się pozmieniały i nie dam rady lecieć "Do" , natomiast wciąż chciałabym wrócić do Polski lotem powrotnym.

Lot "do" miałby miejsce w piątek, lot powrotny w poniedziałek.
Czy nie stawiając się na locie "do" - moja rezerwacja zostanie anulowana i nie będę mogła później wrócić?
Czy ze spokojem mogę jechać na wypoczynek i mieć pewność - że mimo nie pojawienia się na locie w 1 stronę - będę mogła wsiąść na pokład samolotu w drugą stronę?

Bardzo proszę jeśli ktokolwiek z Was miał kiedyś do czynienia z taką sytuacją o wskazówkę i informacje.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 06 Sie 2015 20:12 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Bez obaw, Wizzair ani Ryanair nie anulowują całej rezerwacji w przypadku niewykorzystania jednego z odcinków. Możesz spać spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 06 Sie 2015 20:47 

Rejestracja: 06 Sie 2015
Posty: 3
na 100%? Miałeś do czynienia z taką sytuacją?
Pytam, ponieważ dzień po powrocie mam rozmowę rekrutacyjną i nie chciałabym mieć niespodzianki na lotnisku i to jeszcze w kraju którego języka nie znam...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 06 Sie 2015 20:50 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3556
złoty
Na 200 % miałem taką sytuację.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 06 Sie 2015 20:55 

Rejestracja: 06 Sie 2015
Posty: 3
Dzięki:))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Sie 2015 21:02 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Możesz wykorzystać lot powrotny, bo loty tam i z powrotem to są dwa różne bilety, w przeciwieństwie do tradycyjnych linii, gdzie loty są zazwyczaj na jednym bilecie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 24 Wrz 2016 16:27 

Rejestracja: 24 Wrz 2016
Posty: 1
Witam,

Mam rezerwację Wizz Air Warszawa - Londyn i Londyn Warszawa na jedym numerze rezerwacji. Czy coś się stanie złego jeśli nie stawię się na pierwszy lot z Warszawy do Londynu i później przyjdę w Londynie po tygodniu na odprawę Londyn - Warszawa? Czy mój bilet przepadnie? Pytam bo skala kombinowania przez firmy typu Wizz Air jest przerażająca więc nie chciałbym być niemiło zaskoczony, że skoro nie przyszedłem na pierwszy lot to cały bilet np przepadł. Mam nadzieję, że nie?

Pozdrawiam,
topjes


Ostatnio edytowany przez krasnal, 24 Wrz 2016 16:33, edytowano w sumie 1 raz
Poprawa tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 24 Wrz 2016 16:34 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Nic się nie stanie. Możesz śmiało opuścić, którykolwiek etap podróży.

Wysłane z mojego Mi-4c
Góra
 Profil Relacje PM off
topjes uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:08 

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 14
To teraz mam taką zagwozdkę:
Mam bilety z Gdańska do Londynu na 06.10 i z Londynu do Gdańska na 08.10. Okazuje się jednak, że nie możemy lecieć 06.10, a dopiero 7go rano. Oczywiście nowe bilety wyjdą taniej niż zmiana terminu lotu. I teraz moje pytania: czy zostanę obciążona opłatą za niewykorzystany bilet, jeśli nie polecimy 6go? I czy nie będę miała problemu z wejściem na pokład 7go? Czy jeśli mogę tak zrobić to mam się odprawiać na oba loty czy tylko te 7go? Bardzo proszę o pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:10 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7776
złoty
Nie będzie obciążeń.Można wykorzystać sam powrót.Najlepiej odpraw się na oba, a może akurat odwołają ten zbędny ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:36 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 863
niebieski
W LOT-cie i w sumie wielu liniach jeśli pasażer ma lot RT i nie wykorzystał pierwszego segmentu to zakładają, ze nie będzie wracał więc anulują całą rezerwację (z własnego doświadczenia) - lepiej się dowiedz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7776
złoty
@dyneck Na szczęście jesteśmy w temacie Wizza i ta zasada na 100% nie ma zastosowania,tu każdy odcinek (nawet w ramach jednej rezerwacji)liczy się oddzielnie i można bez obaw wykorzystać tylko pasujący.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:51 

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 14
Z wcześniejszych wypowiedzi wnioskuję, że Wizz takich praktyk nie ma... bardziej się zastanawiam, czy podejrzeń nie wzbudzi fakt, że kupiłam 2 bilety "tam" i odprawiłam się od razu na oba loty? Czy może kupić bilety na 7go, narazie odprawić się na ten 6go i powrotny, a dopiero 6go późnym wieczorem odprawić się na te ranne? I w razie czego jarać głupa, że na tamten lot się z pewnych powodów nie wyrobiliśmy? Czy może nie ma to absolutnie żadnego znaczenia? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:53 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7776
złoty
Nie ma znaczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kański lubi ten post.
 
      
#39 PostWysłany: 21 Wrz 2017 21:54 

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 14
miriam napisał(a):
Nie ma znaczenia.


Bardzo Ci dziękuję :)
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#40 PostWysłany: 22 Gru 2017 11:51 

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 2
cześć,

mam zakupiony bilet z Lublina do Tel Aviv w dwie strony

Czy jeśli nie polecę pierwszego odcinka (chcę zmienić plany i polecieć LOTem w innym dniu)
to bilet powrotny będę mógł wykorzystać?

Robert


Ostatnio edytowany przez krasnal, 22 Gru 2017 12:03, edytowano w sumie 1 raz
Używamy wyszukiwarki!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 62 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group