Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 10 Sie 2017 14:15 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
pewnie cena spadnie, na wrzesien sa tansze, na pazdziernik i listopad w podobnej cenie, wiec jeszcze trzyma schemat.

trzeba sprawdzac, oczywiscie czyszczac cookie/wersja incognito itd
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute Warto! Loty (z bagażem) do Paragwaju z Krakowa i Warszawy od 2413 PLN. Podróże first minute
Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu Wyjazd na Maderę za 1626 PLN. Loty (dla wszystkich) z Warszawy i 4 noce w 4* hotelu
#162 PostWysłany: 11 Sie 2017 09:46 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
Ja dorzucę od siebie ciekawy patent: uruchamiamy przeglądrkę TOR (traser cebulowy), ustawiamy geolokalizację w miarę możliwości na Białoruś/Albanię/Bułgarię lub Węgry i zazwyczaj udaje się parę złotych zaoszczędzić. Nie działa w momencie świąt państwowych w wybranym kraju - choć najlepiej śmiagał ten sposób jakieś 6-7 miesiecy temu..
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 21 Sie 2017 08:50 

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 103
Potrzebuję kupić bilety na trasie Wrocław - Eindhoven na 15-17 września.
W tamtym tyg. było coś ok. 218-258 za os RT, od soboty jest ponad 300. Kupić za 300 w obawie, że jeszcze wzrośnie, czy poczekać? W tamtym tyg. była 20% zniżka dla członków WDC, zawsze była jeszcze zniżka dla wszystkich (dzień lub dwa później) - ale oczywiście nie tym razem.
Rzadko latam z Wizzem i niebardzo orientuję się w ich "polityce biletowej" ;) będę wdzięczna za wskazówki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 21 Sie 2017 08:53 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7796
złoty
Jeśli potrzebujesz i termin sztywny, a do wylotu mniej niż miesiąc to ja raczej bym kupiła.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#165 PostWysłany: 21 Sie 2017 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Sam poluje prawie cały czas na jakieś połączenia głównie Wizz i nieraz kupuje tanio na tydzień przed a nieraz tylko raz jest obniżka na dany kierunek.
Krzywą cena/czas można orientacyjnie sprawdzić na http://www.azair.cz po wybraniu konkretnego kierunku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 06 Lis 2017 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Śledzę lot VDA-KTW 11.12.2017 i właśnie wczoraj skończyły się bilety, rano było jeszcze 6 sztuk po 1700 ILS/szt, potem wszystkie zniknęły. Kilka dni wcześniej bilety kosztowały 129ILS i było co najmniej kilkadziesiąt. Ma ktoś pomysł co ciekawego dzieje się w połowie grudnia w KTW że taki nagły popyt na bilety? 3 dni wcześniej i 4 dni później bilety w normalnych cenach :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#167 PostWysłany: 06 Lis 2017 14:01 

@kamo375 - tu nie chodzi o to co się dzieje w KTW, sprawa dotyczy ważnego wydarzenia dla społeczności żydowskiej, związanego z holokaustem, jaki dokonał się w Auschwitz-Birkenau. Dużo osób z Izraela tanie loty do Katowic wykorzytuje po to, aby móc dostać się w to szczególnie ważne dla nich miejsce.

W połowie grudnia 2017 r. przypada 70. rocznica zakończenia tzw. pierwszego procesu oświęcimskiego - w tym procesie była sądzona załoga obozu Auschwitz. Wtedy zapadło 39 wyroków skazujących. Z oczywistych względów, dla społeczności żydowskiej jest to bardzo ważna "okrągła" rocznica, co przekłada się na duże zainteresowanie lotami z Izraela do PL (w tym do KTW).
Góra
 PM off  
      
#168 PostWysłany: 06 Lis 2017 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
@grzegorz.jot Dzięki za wyjaśnienie. Myślałem również o Auschwitz, ale nie mogłem znaleźć żadnej konkretnej informacji.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#169 PostWysłany: 22 Lis 2017 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
Szukałem czy w zeszłym roku Wizz robił coś na Black Friday. Ale nie nie znalazłem. Pytanie czy ja źle szukam czy po porostu nie było promo. Bo liczę na chociaż minus 20% dla WDC.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 22 Lis 2017 14:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
https://www.fly4free.pl/wizz-air-20-zni ... szystkich/

PS. Wpisałem w google "wizzair black friday" :D
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.
 
      
#171 PostWysłany: 22 Lis 2017 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 1617
Loty: 169
Kilometry: 332 398
niebieski
@mzukowski też to znalazłem, ale to jednak nie była promo na Black Friday.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 23 Lis 2017 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Fakt, to taki bardziej Cyber Monday, ale ja bym im to zaliczył:)
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 16 Paź 2018 16:06 

Rejestracja: 28 Lut 2018
Posty: 49
Hej,

prosiłbym o podzielenie się opiniami i/lub doświadczeniem odnośnie poniższego sposobu rezerowania lotów.

Znalazłem dobrą ofertę na lot w interesującym mnie terminie z A do B. Niestety wszystkie połączenia z B do A w okresie kilku dni są drogie. Czy warto zarezerwować teraz lot z A do B, a potem ewentualnie dokupić z B do A w późniejszym terminie?

dodam, że mam około 11 miesięcy na upolowanie połączenia z B do A i chciałbym skorzystać z Wizzair.

Najbardziej zależy mi na opini osób które już w ten sposób rezerwowały bilety.
z góry dziękuję za wszystkie opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 16 Paź 2018 16:11 

Ja tak zrobiłem i się taniego Wizzaira nie doczekałem. Szczęśliwie trafił mi się FlyDubai w promocji, choć powrót był nie do A, a do C, z którego wróciłem autobusem. Tak więc trochę ryzykujesz, przy czym promocję -20% możesz sobie w zasadzie wkalkulować jako pewną. Czyli, jeśli 20 proc. niższe ceny za bilet z B do A wydają Ci się ok, to możesz rezerwować.
Góra
 PM off
wtak lubi ten post.
 
      
#175 PostWysłany: 16 Paź 2018 16:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22437
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#176 PostWysłany: 16 Paź 2018 16:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
To zależy na ile interesujący kierunek, no jak bardzo niska cena. Czesto kupowałem bilet z dużym wyprzedzeniem za jakies 10 eur w jedną stronę z myslą, że coś się wykombinuje, a nawet jezeli nie, to strata paru euro nie jest problemem. Zawsze udawało mi się coś złożyć, musisz mieć otwartą głowę:
Przykładowo z lotu WAW-BOD wyszło zwiedzanie Azorów ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
HandSome lubi ten post.
 
      
#177 PostWysłany: 16 Paź 2018 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Strategia jest jak d... i każdy ma swoją.
Ja z reguły staram się kupić w obu kierunkach aby nie zostać z ręką w nocniku tzn z niewykorzystanym biletem lub koniecznością dokupowania drogiego powrotnego i oszczędzić sobie polowania. Ale wiem, że są tacy którzy ustrzeliwują jednostronna okazję i czekają na uzupełnienie (co im sie z reguły udaje) a polowanie to ich główna frajda. 11 miesięcy to kupa czasu i promocje dopiero sie zaczną.
Linie często wrzucają tanie bilety tylko w jednym kierunku lub w takich terminach, że trudno dopasować logiczny wyjazd. Czasem łatwiej upolować np dolot Wizzem a powrót Ryanairem lub odwrotnie. Analogicznie wylot z jednego lotniska a powrót na inne. Czasem dołożenie odcinka do "trójkąta". Jeśli bilet niedrogi to mozna ryzykować.


Ostatnio edytowany przez billy, 16 Paź 2018 16:25, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 16 Paź 2018 16:24 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Lolo081...kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Gorzej jak jesteś...abstynentem :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 16 Paź 2018 17:33 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1638
niebieski
Zadanie maturalne. Jak kupić najtaniej bilet z A do B jeśli:
A+B=C
C+B=D
w mieście C pada deszcz a w B świeci słońce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 16 Paź 2018 18:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4079
HON fly4free
@Lolo81 Pomimo duzej ilosci userow na forum, mało kto ma doświadczenie z lataniem z A do B. Trudno będzie coś zapodac.
A poważnie, to jakbyś podał pary miast i ew. Linie lotnicze LCC czy też regularne, to może dostaniesz sensowną odpowiedź. A jak nie, to powyższe posty są najlepsze na co mozesz liczyć.
_________________
navigare necesse est
Image


Ostatnio edytowany przez jaco027, 16 Paź 2018 18:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 213 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group