Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Sie 2018 15:28 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 12
Zawsze latałem wszędzie Ryanairem, a ostatnio znajomi przekonali nas do kierunku w który lata tylko WizzAir. Kupując bilety stałem się więc szczęśliwym posiadaczem WDC, bo i tak wychodziło taniej. Stwierdziłem, że skoro już członkostwo mam to trzeba je wykorzystać i zacząłem szukać innych tanich biletów. Dodam, że jesteśmy rodziną 2+2. Wszystko wygląda korzystanie cenowo do momentu dojścia do wyboru miejsc. Z tego co widzę to najtańsze do znalezienia w WizzAir są miejsca po 26 zł / szt. Daje to dodatkowe minimum 208 zł do ceny biletu za miejsca dla całej rodziny w dwie strony. I tu zacząłem się zastanawiać. Czy ktoś z Was odważył się zrobić rezerwację z małymi dziećmi powyżej 2 lat nie wykupując miejscówek? Jest opcja, że posadzą dziecko bez rodzica? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 18 Sie 2018 15:41 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Mogą posadzić dwa razy 1+ 1dziecko,ale starają się zachować zasadę dziecko z opiekunem ,często 2+2 jest jednak obok siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Sie 2018 16:38 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
Ja ostatnio robiłem rezerwacje: dorosly+dziecko na jednej, druga rezerwacja tylko na żonę. Podczas kupna biletów nie brałem miejsc. Podczas odprawy w jedną stronę przydzielonoi miejsce razem z dzieckiem, żona parę rzędów dalej. Na powrót mam także miejsca obok Siebie z dzieckiem, natomiast żonę losowo przydzielilo nam do nas więc mamy finalnie wszystkie miejsca obok siebie. Z tego co czytałem tutaj na forum w innych tematach to takie małe dziecko zawsze powinno umieścić przy rodzicu, drugi rodzic nawet na tej samej rezerwacji może jednak wylądować gdzieś dalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Sie 2018 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Potwierdzam. Wizz od razu przydziela miejsca dla rodziców z dzieckiem/dziećmi. W jakim wieku są dzieci? Jeśli jest jedno poniżej 2 lat to bierz osobne miejsce dla niego. Będą 3 fotele obok siebie. Jak nie to tak jak napisał @JJ2010 zarezerwuj normalnie. Ew. Dokupisz jedno miejsce dla osoby która zostanie posadzona gdzie indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Sie 2018 16:34 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 12
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Będę w takim razie próbował następnym razem wersji oszczędnościowej :)

@mahalnet - dzieci mają 2 i 3 lata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group