Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 1163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59
Autor Wiadomość
#1161 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:59 

Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
-- 18 Lip 2022 13:58 --

@SPLDER stara prawda, trzeba czytać co jest na rezerwacji i komu kupujemy, a co najważniejsze jak działa WDC :!:

Przy danych pasażerów zawsze przy wł konta Wizz jest zaznaczone "Jestem pasażerem", do możliwej zmiany.

Sprawdź koniecznie.

-- 18 Lip 2022 13:59 --

SPLDER napisał(a):
To jest stary błąd Wizzair, że kupując bilet dla kogoś będąc zalogowanym na własne konto Wizzair zmieni nazwisko na bilecie na dane właściciela konta.

Czyli logujemy się na konto Nowak, kupujemy bilet dla Kowalskiego, a potem że zdziwieniem dostajemy bilet z danymi Nowaka. System nie wyświetla żadnego ostrzeżenia. WDC nie ma nic do rzeczy, może poza tym że bilet Kowalskiego powinien w tej sytuacji nie mieć znizki.

Wizz wie o tym błędzie ale nic z nim nie robi od lat. Gdybys miał do czynienia z normalną firmą pewnie odkręcił byś sprawę jednym telefonem, ale to Wizz.

Poszukaj w archiwum, na forum były opisywane takie przypadki, nie wiem czy komukolwiek udało się odzyskać pieniądze.
 Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.

#1162 PostWysłany: 22 Lip 2022 09:58 

Generalnie w wizzair sie nie da, jest XXI wiek, ale jak konto załozone na jedną osobę, to nie ma zlituj , mimo ze system pozwoli uaktualnić dane to to nic nie da, bo pozniej wroci na stare dane.

Nie jestem prawnikiem żeby po sądach ich ciągąć, ale to masakra, mogę się zalogować, moge zmienić dane, mogę to zapisać, moge kupić bilety na nazwiska jakie mi pasują, zapłacić a system i tak zrobi swoje.
Ja wiem , regulamin i takie tam, ale skoro tak nie można to system nie powinien na to pozwalać, skoro w Macu piszą że można się poparzyć kawą, to tutaj oczekiwałbym chociaż komunikatu, ostrzeżenia.

ale wizzair to beznadziejny prtzypadek, straciłem cz\as na płatnych infoliniach, bezpłatnych, czatach tylko żeby dowiedzieć że się nie da, taki mamy klimat.
 Relacje PM off  

#1163 PostWysłany: 22 Lip 2022 10:46 
Awatar użytkownika

Loty: 295
Kilometry: 564 283
złoty
andrzej paspar napisał(a):
Nie jestem prawnikiem żeby po sądach ich ciągąć, ale to masakra, mogę się zalogować, moge zmienić dane, mogę to zapisać, moge kupić bilety na nazwiska jakie mi pasują, zapłacić a system i tak zrobi swoje.

Zawsze patrz na to z drugiej strony. Twórca systemu założył, że skoro ktoś zakłada konto to będzie kupował bilety dla siebie i najbliższej rodziny czy znajomych, z którymi wspólnie podróżuje. Nie przewidział, że wiele osób jest tak nie ogarniętych cyfrowo, iż nie potrafią sami sobie kupić biletu lotniczego i muszą prosić o to kogoś obcego.
Z tego co pisałeś, to założyłeś konto na wujka, żeby kupić mu bilet. Czyli wujek nie umiał, nie miał karty, nie wiem czemu scedował to na ciebie?
Trzeba było zostawić to konto wujkowi, a sobie założyć własne. Wiedziałbyś o tym, gdybyś regularnie czytał to forum. Polecam. To skarbnica wiedzy;-)

[ 1163 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości