Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna
Autor Wiadomość
#1141 PostWysłany: 05 Cze 2022 10:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Czy możliwa do realizacji jest taka konstrukcja?
1. Bilety z WDC i flex zakupione za punkty.
2. Następnie zmiana nazwiska współpasażera (też opłacona punktami ).
3. Anulowanie lotu (wykorzystanie flex) dla WŁAŚCICIELA rezerwacji.
Czy współpasażer poleci na tym bilecie wziętym za punkty?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez wtak, 05 Cze 2022 12:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1142 PostWysłany: 05 Cze 2022 11:42 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Po zrobionej symulacji tak, jest to możliwe.
Elastyczny pasażer wychodzi sporo taniej, ale skok dopiero po uzupełnieniu danych pasażera.
Jedynie, gdy pasażer będzie chciał ponownie skorzystać z flexa, ewentualnie będzie musiał dopłacić do ceny biletu bez WDC.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#1143 PostWysłany: 06 Cze 2022 09:52 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Czy da się przedłużyć (wykupić) WDC przed wygaśnięciem obecnego? Wydaje mi się że nie (bo WDC kupić można tylko kupując lot, a kupując teraz loty jeszcze mam stare WDC) ale może jednak?
Trochę punktów wygasa mi w tym miesiącu a w przyszłym kończy mi się WDC
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1144 PostWysłany: 06 Cze 2022 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Ogólnie to nie, ale kiedyś rozsyłali maile "przedłuż WDC już teraz", może ktoś je ma i jest w stanie wkleić jak to można było zrobić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1145 PostWysłany: 06 Cze 2022 10:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7790
Dostałem takiego maila ale po kliknięciu w link przenosi mnie na stronę główną i tyle ;)
Cytuj:
Remember, your membership will be valid for a whole new 12 month period, starting from the date of expiry of your current subscription (even if you renew before the actual expiration date).
Don’t miss out on all our great offers and continue to make great savings in the next 12 months!
Please note that you can only purchase your Club membership when making a flight booking.

https://wizzair.com/en-GB/FlightSearch? ... 1_standard
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1146 PostWysłany: 29 Cze 2022 15:23 

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 6
Kupiłem dziś WDC w trakcie rezerwacji lotu, już opłącone, wygląda na to ,że zniżka WDC nie została uwzględniona 68zł w placy ale trudno.
Gorszą sprawą jest że chciałem zarezrewować bilet powrotny na innej trasie i dalej nie widać WDC na moim profilu i dalej nie uwzględnia zniżki. Po jakim czasie od zakupu WDC powinno być widoczne w profilu wizzair?

Mogę gdzieś zgłosić reklamację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1147 PostWysłany: 29 Cze 2022 15:29 

Rejestracja: 09 Sie 2018
Posty: 129
Loty: 22
Kilometry: 31 820
to jest od razu widoczne przy zakupie biletu.Zobacz na swoim profilu czy to masz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1148 PostWysłany: 29 Cze 2022 15:38 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
Zapewne płacone przelewem? Wtedy występuje taki problem, który nie występuje przy płatności kartą. Infolinia pomaga, chat powinien też
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1149 PostWysłany: 29 Cze 2022 15:40 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
No właśnie, że nie. Zakup biletu/ów z wdc powinien być od razu z naliczoną znizką wdc.
Ale kolejny zakup może byc z lekkim poślizgiem tj. trzeba poczekać aż zniżka wdc się zaksięguje.
Warto sprawdzić w aplikacji - profil czy jest już wdc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1150 PostWysłany: 06 Lip 2022 09:47 

Rejestracja: 03 Cze 2022
Posty: 5
Przepraszam - nie znalazłem odpowiedniego tematu w którym mógłbym zadać to pytanie a widzę że tu klienci wizzaira są aktywni.

WDC- czy opłaca się kupić? Z moich obserwacji wynika, że może sie zwrócić w ciągu 1 rezerwacji jeśli lot jest drogawy, nie promocyjny. Jednak pytanie jak to kupić? Czytałem, że przy rezerwacji wystarczy kliknąć dołącz do wizzair discount club i opłać przy okazji tej rezerwacji. Jednak czy to zostanie zakupione i promocje z tego płynące dołączą od razu do tego samego zamówienia, czy na kolejne? Bo coś była wzmianka na zasadzie i ciesz się kolejnymi zamówieniami z promocją... Będę bardzo wdzięczny za pomoc w sprawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1151 PostWysłany: 06 Lip 2022 09:53 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
@polo14
Cytuj:
Czytałem, że przy rezerwacji wystarczy kliknąć dołącz do wizzair discount club i opłać przy okazji tej rezerwacji

Zgadza się - możesz sobie zrobić symulację rezerwacji, przeklikanie nic nie zobowiązuje, dopóki nie podasz danych do karty płatniczej
Cytuj:
Jednak czy to zostanie zakupione i promocje z tego płynące dołączą od razu do tego samego zamówienia

Cena WDC będzie od razu dostępna, aczkolwiek mają okres "Roboczy" włączania tego, więc kolejną rezerwację z ceną WDC będzie można za 2 dni zrobić (chyba że to naprawili)
Zazwyczaj już się opłacało kupić nawet jednorazowo przy locie w 2 strony dla 2 osób, a czy dla 1 lotu się opłaca... To już musisz sam policzyć

Ale przeklikaj sobie próbę założenia rezerwacji na jakimś losowym locie to sam zobaczysz jak działa dodawanie WDC :)
Góra
 Profil Relacje PM off
maginiak lubi ten post.
 
      
#1152 PostWysłany: 06 Lip 2022 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
@polo14
Na forum najskuteczniej podziękujesz klikając jeden z dwóch poniższych przycisków:
Załącznik:
F.png
F.png [ 5.18 KiB | Obejrzany 3475 razy ]


Możesz nawet kliknąć oba na raz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#1153 PostWysłany: 06 Lip 2022 15:17 

Rejestracja: 11 Mar 2018
Posty: 201
niebieski
Tydzień temu kupowałem dwa loty w odstępie ok. 30 minut (pierwszy z WDC) - oba ze zniżką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1154 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:14 

Rejestracja: 18 Lip 2022
Posty: 2
Hej,

Czy ktoś kiedykolwiek zmienił dana pasażera z WDC ,
mam rezerwację, oczywiscie naiwnie zalogowalem sie do WDC konta, zmieniłem dane, odświeżyłem żapisałem, etc i zarezerwowałem bilet dla żony i dziecie, dane poprawne, zaakceptowane ,
ale potwierdzenie przyszyło na stare dane, zupełnie inne nazwisko ( bo raz dla wujka rezerwowałem bilet )

I teraz zonk, oczywiscie bezplatna infolinia mowi ze sie nie da, ze ich system tak ma , ze pozwala zarezerwowac, ale przywraca stare dane ( nikt ich do sądu za to nie podał )
na płatnej, jedna z osób zaproponowała mi zmiane za 230 + wycięcie znizek WDC ale nas rozłaćzyło bo limit połączeń ( czy taka platna infolinia jest zgodna z prawem ? )
drugi raz na platnej nic nie wiedzą, nie da się, i tyle i mam ich pocałować w d...


A chodzi o 3 bilety, bo oczywiście dane dzieci są dobre, ale przecież na lotnisku okaże się ze obsługa będzie oczekiwała że leci z nimi wujek jak na podpiętej rezerwacji a nie ich mama jesli wybrałbym poprostu zakup extra biletu dla niej , albo nawet ja ojciec ktory ma drugą rezerwację ?

czy z tym beznadziejnym przpadkiem da się coś zrobić ?
lot mamy 7 VIII więc już mało czasu na fikołki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1155 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:24 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Jak nie kupowałeś za pkt i bez zniżki WDC to kupisz komuś "odhaczając ptaszka" Jestem pasażerem - jedyny wariant kupna komuś.
Inaczej bez odhaczenia zawsze kupisz sobie, gdy korzystasz z WDC musisz kupić też sobie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1156 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:29 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@andrzej paspar Dziwna sprawa.Chyba kiedyś założyłeś konto i wykupiłeś członkostwo WDC na wujka.?Wtedy automatycznie by cena była ze zniżką on pojawia się na rezerwacji jako właściciel konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1157 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:37 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
andrzej paspar napisał(a):
Hej,

Czy ktoś kiedykolwiek zmienił dana pasażera z WDC ,
mam rezerwację, oczywiscie naiwnie zalogowalem sie do WDC konta, zmieniłem dane, odświeżyłem żapisałem, etc i zarezerwowałem bilet dla żony i dziecie, dane poprawne, zaakceptowane ,
ale potwierdzenie przyszyło na stare dane, zupełnie inne nazwisko ( bo raz dla wujka rezerwowałem bilet )

I teraz zonk, oczywiscie bezplatna infolinia mowi ze sie nie da, ze ich system tak ma , ze pozwala zarezerwowac, ale przywraca stare dane ( nikt ich do sądu za to nie podał )
na płatnej, jedna z osób zaproponowała mi zmiane za 230 + wycięcie znizek WDC ale nas rozłaćzyło bo limit połączeń ( czy taka platna infolinia jest zgodna z prawem ? )
drugi raz na platnej nic nie wiedzą, nie da się, i tyle i mam ich pocałować w d...


A chodzi o 3 bilety, bo oczywiście dane dzieci są dobre, ale przecież na lotnisku okaże się ze obsługa będzie oczekiwała że leci z nimi wujek jak na podpiętej rezerwacji a nie ich mama jesli wybrałbym poprostu zakup extra biletu dla niej , albo nawet ja ojciec ktory ma drugą rezerwację ?

czy z tym beznadziejnym przpadkiem da się coś zrobić ?
lot mamy 7 VIII więc już mało czasu na fikołki


Łopatologicznie operując nazwiskami Kowalski i Nowak napisz kto jest wł konta Wizz, jakie WDC i komu ile rezerwacji kupiono bilety.
Ale generalnie masz problem, bo u mnie wcześniej napisane kupiłeś = kupiłeś wł konta.
Tanio można próbować dzwoniąc na 221284905
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1158 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:46 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
andrzej paspar napisał(a):
zalogowalem sie do WDC konta, zmieniłem dane, odświeżyłem żapisałem,

Danych właściciela konta WDC nie da się zmienić i zapisać na nowo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1159 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:50 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Da się czy dało się, ale musi nie być aktywnego WDC.
Tak samo wł. kupi innym osobom bez bycia na rezerwacji, tyle, że bez WDC i nie za swoje pkt Wizz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1160 PostWysłany: 18 Lip 2022 13:55 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
To jest stary błąd Wizzair, że kupując bilet dla kogoś będąc zalogowanym na własne konto Wizzair zmieni nazwisko na bilecie na dane właściciela konta.

Czyli logujemy się na konto Nowak, kupujemy bilet dla Kowalskiego, a potem że zdziwieniem dostajemy bilet z danymi Nowaka. System nie wyświetla żadnego ostrzeżenia. WDC nie ma nic do rzeczy, może poza tym że bilet Kowalskiego powinien w tej sytuacji nie mieć znizki.

Wizz wie o tym błędzie ale nic z nim nie robi od lat. Gdybys miał do czynienia z normalną firmą pewnie odkręcił byś sprawę jednym telefonem, ale to Wizz.

Poszukaj w archiwum, na forum były opisywane takie przypadki, nie wiem czy komukolwiek udało się odzyskać pieniądze.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group