Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#941 PostWysłany: 05 Sty 2020 20:27 

Ja będziesz zdecydowany co chcesz kupić i będziesz na rezerwacji to podczas kupna biletów lotniczych on-line na stronie Wizzair system rezerwaacyjny podpowie ile trzeba dopłacić po wyrażeniu zgody na zmianę wdc

Zmiana wdc TYLKO podczas kolejnej rezerwacji biletów lotniczych na stronie Wizzair

Jak Cię nie będzie na rezerwacji osoba założy konto myWizzair i opłaci pełną kwotę wdc lub kupi bez tej zniżki

Trzeba przed rezerwacją policzyć co się bardziej opłaca
Góra
 PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#942 PostWysłany: 05 Sty 2020 20:39 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Jeśli chcesz kupić dla pozostałej trójki bilety w cenie WDC, musisz wykupić członkostwo grupa + kolejny bilet dla siebie - musisz być na rezerwacji. Druga opcja, jeśli ktoś z tej trójki lata - dla niej WDC grupa - wówczas nie trzeba pustego biletu. Trzeba przeliczyć co się opłaca i jak często się z tego korzysta.. Na rezerwacji zawsze musi być właściciel WDC - zarówno STD jak i Grupa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#943 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:12 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
Dzień dobry.
Ogromnie przepraszam jeśli gdzieś padła odpowiedź...szukam,szukam i być jestem ślepa.. :oops: doczytuje o magicznej dacie 26.01 , o wygaśnięciu członkostwa, ale nigdzie nie potrafię znaleść odpowiedzi na pytanie, co z pieniędzmi na WDC..?
Ja mam przedłużone członkostwo do listopada, ale nie potrafię znaleść informacji, czy te pieniądze które mam zgromadzone na WDC też zostaną tam do listopada, Czy może w jakiś magiczny sposób mogą po 25.01 zniknąć i dobrze by było się w jakiś sposób przed tym ustrzec i kupić jakieś bilety..?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Pozdrawiam słonecznie Justyna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#944 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:18 

justysia75 napisał(a):
....................doczytuje o magicznej dacie 26.01 , o wygaśnięciu członkostwa, ale nigdzie nie potrafię znaleść odpowiedzi na pytanie, co z pieniędzmi na WDC..?
......


Zacytujesz gdzie i co wyczytałaś

Kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz, gdyż:
- wdc póki co masz z tego co piszesz ważne do listopada 2020r. (na stronie online Wizzair wdc standard czyli 1+1, na palikacji mobilnej Wizzair wdc pod wspólną marką 1+5 osób towarzyszących na rezerwacji ze zniżką z tytułu posiadania wdc)
- środki ma się przelane na konto myWizzair i masz tam podane daty ważności pkt wizz
Góra
 PM off  
      
#945 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:31 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
nie wiem czy kompletnie nie wiem o czym piszę, ale jest to bliskie kompletu ;)
Wiem, że wygasają mi środki według tego jakie są tam podane daty...zastanawiałam sie czy w magiczny sposób po zamknięciu programu te daty przestaną obowiązywać, bo np. powiedzą "sorry, kończymy program, kasa przepada.. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#946 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:35 

Każdy dostał od Paribas Banku na e-mail przypisany do umowy :!: :!: :!: :!: warunki zamknięcia programu lojalnościowego do KK, w tym warunki posiadania wdc

Czyli nie lękaj się, tylko poszukaj co otrzymałaś i poczytaj
Góra
 PM off  
      
#947 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:38 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
ja mam nawet problem, by wkleić, czyli zacytować co przeczytałam na forum :lol: :lol: :lol:
stara już jestem i nie ogarniam niektórych tematów..mam za wolny procesor ;) ...ale potrafię robić zęby 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#948 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:40 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
WDC a konto Wizz to dwie różne rzeczy - zamknięcie programu partnerskiego nie będzie miało żadnego wpływu na twoje środki na koncie Wizz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#949 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:47 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
justysia75 napisał(a):
..mam za wolny procesor ;) ...ale potrafię robić zęby 8-)

Dobrze,że robić a nie wybić ;) Rób więc to co potrafisz najlepiej i bądź spokojna o punkty.Nie ulotnią się 26 :)


Ostatnio edytowany przez miriam, 08 Sty 2020 14:55, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#950 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:49 

Rejestracja: 18 Lis 2016
Posty: 302
niebieski
Kashpir
pięknie dziękuję za odpowiedź i bardzo przepraszam wszystkich, których zirytowała moja niewiedza...obiecuje poprawę ;)
Pozdrawiam słonecznie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#951 PostWysłany: 08 Sty 2020 14:53 

justysia75 napisał(a):
.....ja mam nawet problem, by wkleić, czyli zacytować co przeczytałam na forum ........


to nawet lepiej, jak z forum to nie ma sensu niczego cytować

Tu masz info z Paribas:
Kod:
Szanowni Państwo,


Działając w imieniu Wizz Air Hungary LTD., zwanego dalej „Wizz Air”, uprzejmie informujemy, iż z dniem 25.01.2020 r. zakończy się PROGRAM LOJALNOŚCIOWY WIZZ AIR zwany dalej: „Programem”. Funkcjonalności Programu dotyczące zamiany zebranych przez Państwa punktów na Fundusze będą działały na niezmienionych zasadach, określonych w Regulaminie Programu Lojalnościowego WIZZ AIR zwanego dalej: „Regulaminem”, do końca trwania Programu.

Ze względu jednak na ograniczenia informatyczne wynikające z przeprowadzanej w dniach 8-11.11.2019 r. fuzji operacyjnej polegającej na integracji systemów BNP PARIBAS Bank Polska S.A., uczestnictwo w Programie będzie funkcjonowało na dotychczasowych zasadach określonych w Regulaminie z zastrzeżeniem odmienności wskazanych poniżej:
1.    Wszystkie punkty zebrane przez Uczestników na dzień 04.11.2019 r. zostaną w dniu 08.11.2019 r. automatycznie zamienione na Fundusze
2.    Zamiana Punktów na Fundusze nastąpi tylko na aktywne na dzień 04.11.2019 r. Konta Wizz na wizzair.com,
3.    Punkty zebrane przez Uczestników po dniu 04.11.2019 r. do dnia zakończenia Programu tj. do końca dnia 25.01.2020 r., zostaną automatycznie zamienione na Fundusze w ostatnim dniu trwania Programu,
4.    Uczestnicy po dniu 04.11.2019 r. nie będą mogli składać dyspozycji zmiany adresów e-mail połączonych z Kontami Wizz oraz zleceń zamiany Punktów na Fundusze z własnej inicjatywy, a także sprawdzać salda zebranych punktów, za pośrednictwem Call Center oraz Oddziałów Banku.
Ponadto informujemy, iż Uczestnik zgodnie z postanowieniami Regulaminu po zakończenia Programu nie ma możliwości dalszego zbierania punktów, zachowuje jednak członkostwo w Klubie Wizz Discount Club oraz korzyści wynikające z członkostwa nie dłużej niż do końca 365dniowego okresu, na jaki członkostwo zostało przyznane lub przedłużone zgodnie z Regulaminem.

a najważniejsze to co dotyczy tego tematu to
"Ponadto informujemy, iż Uczestnik zgodnie z postanowieniami Regulaminu po zakończenia Programu nie ma możliwości dalszego zbierania punktów, zachowuje jednak członkostwo w Klubie Wizz Discount Club oraz korzyści wynikające z członkostwa nie dłużej niż do końca 365dniowego okresu, na jaki członkostwo zostało przyznane lub przedłużone zgodnie z Regulaminem"

...


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 08 Sty 2020 15:21, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#952 PostWysłany: 19 Sty 2020 12:16 

Rejestracja: 19 Sty 2020
Posty: 27
Witam
W kwietniu chciałbym wybrać się z wizzerem z żoną i 1,5 dzieckiem w podróż
Czy muszę wykupić grupowy discount z wizzara czy wystarczy standard dla mnie i zony?

Odrazu zapytam także o wózek spacerówkę i fotelik samochodowy do łuku lądują za free czy są dodatkowe opłaty ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#953 PostWysłany: 19 Sty 2020 13:19 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Gutierrezz napisał(a):
W kwietniu chciałbym wybrać się z wizzerem z żoną i 1,5 dzieckiem w podróż
Czy muszę wykupić grupowy discount z wizzara
....... wózek spacerówkę i fotelik samochodowy do łuku lądują za free czy są dodatkowe opłaty ?

Wystarczy WDC standard.Dzieci do 2 lat mogą podróżować na kolanach dorosłego i nie muszą mieć osobnego miejsca.Wózek najlepiej zestreczuj z fotelikiem i nadaj jako jeden bagaż do luku .Możesz też nadać do luku sam fotelik a spacerówkę oddać przed wejściem na pokład.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gutierrezz lubi ten post.
Gutierrezz uważa post za pomocny.
 
      
#954 PostWysłany: 21 Sty 2020 18:33 

Rejestracja: 19 Sty 2020
Posty: 27
miriam napisał(a):
Gutierrezz napisał(a):
W kwietniu chciałbym wybrać się z wizzerem z żoną i 1,5 dzieckiem w podróż
Czy muszę wykupić grupowy discount z wizzara
....... wózek spacerówkę i fotelik samochodowy do łuku lądują za free czy są dodatkowe opłaty ?

Wystarczy WDC standard.Dzieci do 2 lat mogą podróżować na kolanach dorosłego i nie muszą mieć osobnego miejsca.Wózek najlepiej zestreczuj z fotelikiem i nadaj jako jeden bagaż do luku .Możesz też nadać do luku sam fotelik a spacerówkę oddać przed wejściem na pokład.


ok dziękuję za odp.
jeszcze jedna sprawa tylko dość dłużej dystansowa...
powiedzmy ze 02.2020 robię rezerwacje lotu 2+1 niemowlak z wdc standard
w 04.2020 realizuje ta rezerwacje lecimy,,,
- wdc ważna do 02.2021 wg regulaminu 12 miesięcy
-w 06.2020 synek osiąga wiek dwulatka
- i powiedzmy ze w 09.2020 chce ponownie lecieć 2+1 lecz już 2 latek a posiadam aktywne wdc standard

co robić w tej sytuacji?
wykupić będzie sie dało potem tylko dla 2 latka wdc ?
czy może odrazu wykupić wdc grupa?
proszę o poradę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#955 PostWysłany: 21 Sty 2020 18:44 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 415
niebieski
Zaproponuje dopłatę do wdc dla grupy, która będzie ważna tak jak aktualnie posiadana wdc dla dwóch osób. Wniosek - na zaś nie opłaca się kupować.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gutierrezz lubi ten post.
Gutierrezz uważa post za pomocny.
 
      
#956 PostWysłany: 21 Sty 2020 18:53 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
W innym wątku ci odpowiadałam ,ale jeszcze raz. :) Od dnia ukończenia 2 lat dziecko musi mieć osobny bilet więc by kupić loty po jego 2-gich urodzinach musisz rozszerzyć WDC z opcji standard do grupa(dopłata różnicy ceny ,ważność niestety pierwotna) lub pierwsze bilety zarezerwować na loty późniejsze (kiedy już musi lecieć na osobnym miejscu) kupując WDC grupa i 3 bilety a później rezerwować już z tego grupowego WDC bilety na daty kiedy dziecko jeszcze może lecieć na kolanach dorosłego czyli wystarczą 2 bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off
Gutierrezz lubi ten post.
Gutierrezz uważa post za pomocny.
 
      
#957 PostWysłany: 21 Sty 2020 19:15 

Rejestracja: 19 Sty 2020
Posty: 27
dzięki bardzo! nie wiedziałem że można to rozszerzyć do opcji grupa z różnicą ceny! ale to dobrze nie trzeba WDC brać grupy z wyprzedzeniem bo na ta chwile nie potrzemujemy. Tylko dlaczego ten okres ważności się nie wydłuża?, no nic... wszystkiego mieć nie można :) pozdrawiam dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#958 PostWysłany: 21 Sty 2020 19:27 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Czasem - np. gdy WDC standard kończy się w niedługim czasie - opłaca się bardziej wykupić nowe, pełne, grupowe WDC a'konto drugiego dorosłego: bo choć trochę drożej, to jednak dla całej grupy i na nowy, pełen rok. ;) Ale już każdy musi sam rozważyć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#959 PostWysłany: 23 Sty 2020 00:29 

Rejestracja: 23 Sty 2020
Posty: 3
19.03.2019 kupiłem WDC grupowe. Chciałem teraz ponownie z niego skorzystać i jest niewidoczne na stronie internetowej, wersji mobilnej jak i w aplikacji mobilnej (android). Wszędzie widnieje, że członkostwo wygasło. Co może być tego przyczyną?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#960 PostWysłany: 23 Sty 2020 00:51 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Kupiłeś czy rozszerzyłeś wcześniej posiadane standardowe? Jeśli faktycznie wtedy kupiłeś to coś nie tak i raczej będziesz musiał się skontaktować by to wyjaśnić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1227 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group