Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#621 PostWysłany: 28 Lip 2018 07:44 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Nic tylko pogratulować ;) Jak wchodzisz na konto tej osoby to jest tam informacja jakie WDC posiada,więc albo kupiłeś grupowe(minimum rezerwując 3 bilety) za 279 zł,albo jakiś niewyjaśniony fart lub ten ktoś bez twojej wiedzy rozszerzył dopłacając.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto Tydzień w Dolomitach za 1468 PLN. Loty z Warszawy, hotel + auto
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
#622 PostWysłany: 28 Lip 2018 10:36 

Rejestracja: 20 Kwi 2018
Posty: 3
No właśnie o to chodz, że opis jest jako "standard".

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#623 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:19 

Rejestracja: 30 Lip 2018
Posty: 2
Witam potrzebuje pomocy przy przedluzeniu wizz discount club. Ktos ma jakies doswiadczenia jak to dokupic podczas kupowania biletu. W moim przypadku po zalogowaniu niebma takiej opcji lub nie wiem gdzie ona jest. Telecentrum nie pomoglo:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#624 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:31 

Tylko podczas zakupu biletu/ów na loty WIZZAIR innej opcji nie ma
Na jednym z etapów rezerwacji pyta czy chcesz wykupić wdc

Ale jak masz to dopiero po wygaśnięciu, od dawna już sami się nie przypominają i dlatego j/w


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 30 Lip 2018 19:32, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#625 PostWysłany: 30 Lip 2018 19:32 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Opcja dodania WDC powinna być pod koniec rezerwacji. Może nie do końca aktualne, ale przydatne https://www.fly4free.pl/rezerwacja-bile ... o-kroku-2/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Asiulek12 uważa post za pomocny.
 
      
#626 PostWysłany: 30 Lip 2018 20:59 

Rejestracja: 30 Lip 2018
Posty: 2
Anonymous napisał(a):
Tylko podczas zakupu biletu/ów na loty WIZZAIR innej opcji nie ma
Na jednym z etapów rezerwacji pyta czy chcesz wykupić wdc

Ale jak masz to dopiero po wygaśnięciu, od dawna już sami się nie przypominają i dlatego j/w
o
Ze podczas zakupow tylko to ja wiem tylko jak?? nic nie pytaja na zadnym etapie a dostalam maila pare dni temu ze moge przedluzyc. w telecentrum pan mowil ze napewno pytaja czy chce przedluzyc ale niestety nie:( A jak myslisz gdzie jeszcze moge zapytac. Zgory dziekuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#627 PostWysłany: 30 Lip 2018 21:09 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
Nie pytają. Po wygaśnięciu, kupujesz nowy bilet, wykupujesz WDC.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#628 PostWysłany: 31 Lip 2018 13:35 

Rejestracja: 31 Lip 2018
Posty: 4
WizzAir zmienia od 01.09.2018 regulamin dla posiadaczy kart kredytowych Raiffeisen WizzAir MasterCard.

W skrócie wygląda to tak:


Cytuj:
Od 1 września 2018, w ramach Programu Lojalnościowego Wizz Air, na kontach Wizz klientów, którzy aktywowali kartę po dniu 31.08.2018, nadawane będzie członkostwo typu Standard.


a w trochę dłuższym skrócie:
Cytuj:
Członkostwo typu Grupa zostanie przypisane na jeden rok kalendarzowy od dnia nadania członkostwa:
• W przypadku aktywacji WizzAir Mastercard l/lub Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) do dnia 31.08.2018 włącznie;
• do Kont Wizz na wizzair.com, na których ważność członkostwa była przedłużana do dnia 31.08.2018 r.

Członkostwo typu Standard zostanie przypisane:
• w przypadku aktywacji WizzAir Mastercard l/lub Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) od dnia 01.09.2018;
• do Kont Wizz na wizzair.com, na których ważność członkostwa była przedłużana po dniu 31.08.2018 r.


oraz pełna treść wiadomości:
Kod:
Szanowna/y Pani/e,

uprzejmie informujemy, że 1 września 2018 r. zmianie ulega Regulamin Programu Lojalnościowego Wizz Air.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym opisem zmian:

• Definicję „Wniosku” zmieniono na zestaw dokumentów złożonych w Banku przez klienta na okoliczność wnioskowania o wydanie Wizz Air Credit Card Mastercard lub Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) według wzoru obowiązującego w Banku, odnośnie zawarcia Umowy lub Umowy karty debetowej.

• Od 1 września 2018, w ramach Programu Lojalnościowego Wizz Air, na kontach Wizz klientów, którzy aktywowali kartę po dniu 31.08.2018, nadawane będzie członkostwo typu Standard. W związku z tą zmianą, zapisy paragrafu 5. punktu V zmodyfikowano na poniższe: 

Każdy Uczestnik Programu staje się jednocześnie członkiem Klubu Wizz Discount Club.  Zasady oraz korzyści wynikające z członkostwa typu Grupa lub Standard w Klubie, dostępne są na stronie internetowej wizzair.com. Członkostwo zostanie w ciągu 3 dni roboczych od dnia aktywacji Wizz Air Mastercard i/lub Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) przypisane automatycznie do Identyfikatora Uczestnika i Numeru Konta Wizz na Koncie Wizz w oparciu o Adres E-mail podany przez Uczestnika. Członkostwo może być przypisane tylko do aktywnych Kont Wizz na wizzair.com.

Członkostwo typu Grupa zostanie przypisane na jeden rok kalendarzowy od dnia nadania członkostwa:
• W przypadku aktywacji WizzAir Mastercard l/lub Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) do dnia 31.08.2018 włącznie;
• do Kont Wizz na wizzair.com, na których ważność członkostwa była przedłużana do dnia 31.08.2018 r.

Członkostwo typu Standard zostanie przypisane:
• w przypadku aktywacji WizzAir Mastercard l/lub Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) od dnia 01.09.2018;
• do Kont Wizz na wizzair.com, na których ważność członkostwa była przedłużana po dniu 31.08.2018 r.

Koszt uczestnictwa w Programie wynosi 0 zł:
• w przypadku Uczestnika będącego Posiadaczem Wizz Air Mastercard w czasie trwania całej Umowy lub Programu (począwszy od dnia, w którym karta Wizz Air Mastercard została aktywowana); lub
• w przypadku Uczestnika będącego Posiadaczem Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) przez 12 miesięcy począwszy od dnia, w którym karta Mastercard Debit Wizz Air (z kontem) została aktywowana.

• Postanowienia Ogólne Regulaminu Programu Lojalnościowego Wizz Air zostały uzupełnione odpowiednio o informacje:

✔ Program będzie prowadzony do czasu jego rozwiązania, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia 2019.

✔ Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 września 2018.

Aktualny regulamin został udostępniony Państwu tutaj. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#629 PostWysłany: 31 Lip 2018 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lut 2017
Posty: 216
Jak rozumiem, jeśli WDC kończy mi się 2 lutego 2019 roku (dzięki karcie Raiffaisen Wizz) to 3 lutego nie zostanie już automatycznie przedłużone WDC, tylko będę miał już konto standard, bez zniżek itp?
_________________
Zaglądam: Travel Vlog.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#630 PostWysłany: 31 Lip 2018 13:56 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Nie, WDC " starndard" polega na tym że zniżkę masz Ty i jedna osoba, a "grupa " polega na tym że Ty i jeszcze 4 ( chyba? ) osoby. Czyli zniżki zostają, ale dla mniejszej liczby osób.
Góra
 Profil Relacje PM off
hicarian lubi ten post.
hicarian uważa post za pomocny.
 
      
#631 PostWysłany: 31 Lip 2018 14:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 397
Loty: 164
Kilometry: 355 175
srebrny
Z powyższej wiadomości wynika jeszcze jeden ważny fakt: program lojalnościowy będzie trwał max do 31.8.2019 :(

"Program będzie prowadzony do czasu jego rozwiązania, nie dłużej jednak niż do 31 sierpnia 2019."
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#632 PostWysłany: 31 Lip 2018 14:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 538
Kilometry: 845 671
złoty
Z tego co kojarzę to taka informacja jest podawana co roku, a potem jest przedłużany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#633 PostWysłany: 31 Lip 2018 15:05 

Rejestracja: 31 Lip 2018
Posty: 4
Tak, jak ja podpisywałem umowę kilka miesięcy temu, to mignęła mi informacja, że program trwa max do 31.08.2018.

Ergo - informacja że program trwa max do 31.08.20xx jest co roku ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#634 PostWysłany: 31 Lip 2018 23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2016
Posty: 684
Czyli wygląda na to, że wraca karta debetowa Wizz. W sumie dobra opcja dla osób, które z różnych względów nie łapały się na kredytową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#635 PostWysłany: 04 Sie 2018 12:51 

Rejestracja: 29 Kwi 2018
Posty: 3
Hej!

Czy zgodne z regulaminem forum jest jak napisze, że chętnie skontaktuję się z posiadaczem karty aby za jego pośrednictwem kupić bilety? :-)
kontakt tu a najlepiej na mail szuli@adres.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#636 PostWysłany: 04 Sie 2018 13:30 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@5etho Nic w tym złego,pamiętaj jedynie,że posiadacz zniżki WDC musi być na rezerwacji więc trzeba dodatkowo zapłacić też za jego bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off
5etho lubi ten post.
5etho uważa post za pomocny.
 
      
#637 PostWysłany: 04 Sie 2018 14:34 

Rejestracja: 29 Kwi 2018
Posty: 3
a widzisz, na stronie numer 1 z 2014 były stare warunki, że właściciel karty nie musi lecieć, tak jakoś czułem, że to zbyt pięknie :)


Ostatnio edytowany przez Roku, 04 Sie 2018 16:01, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#638 PostWysłany: 04 Sie 2018 14:43 

Lecieć, a być na rezerwacji to dwie różne kwestie
Nie musi lecieć, ale rezerwacja z nim musi się opłacać tj. trzeba to policzyć
Góra
 PM off  
      
#639 PostWysłany: 04 Sie 2018 16:43 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 250
niebieski
Anonymous napisał(a):
Gdy są to karty dodatkowe np. dla żony wtedy 100% tak

Jak różne umowy KK Raiffeisen Wizzair to podaj ten sam email i spróbuj, podobno też tak
Właśnie Chciałem zapytać czy komuś się udało zbierać punkty na to samo konto WDC ale z różnych umów na kk w Raiffie

Tapnięte..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#640 PostWysłany: 04 Sie 2018 20:17 

Rejestracja: 04 Sie 2018
Posty: 1
Taka sprawa... Mam środki na koncie Wizzair i chcę kupić za nie bilety dla siebie i koleżanki. Nie mam WDC, ale ona ma. Czy naliczą się zniżki jeśli zakup będzie z mojego konta, ale obie będziemy na jednej rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group