Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 62  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 29 Sty 2017 21:41 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
Ludziska,
Potrzebuję pilna odpowiedź bo jestem w trakcie robienia rezerwacji. Opłacam całość rezerwacji punktami z WDC. Ponieważ chcę spieniężyć resztę zastanawiam się nad dokupieniem auta.
I pytanie brzmi - czy wynajęcie auta i opłacenie wynajmu punktami z WDC można tylko w momencie robienia rezerwacji czy można w późniejszym czasie dokupić auto tak jak np. bagaż rejestrowany i opłacić je punktami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#422 PostWysłany: 29 Sty 2017 21:50 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
@‌klimas‌
Auta ani hotelu nigdy nie można opłacić punktami - ani w trakcie robienia rezerwacji ani jako dodatkową usługę.
W momencie opłacania rezerwacji płatność rozdzieli Ci się na dwie - za lot punktami, za auto - kartą.
Punktami można jedynie opłacić np. transfery lotniskowe.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off
klimas lubi ten post.
klimas uważa post za pomocny.
 
      
#423 PostWysłany: 29 Sty 2017 22:08 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌klimas‌ Można też ubezpieczenie dokupić za pkt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 31 Sty 2017 12:20 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Dostalem takiego maila. To milo z ich strony bo ktos docenia starego klienta a nie koncetruje sie wylacznie na nowych! :D

Informujemy, że Twoje członkostwo w klubie WIZZ Discount Club zakończy się 02 02 2017 roku. Ponieważ aktywnie korzystasz z karty Wizz Air, Twoje grupowe członkostwo w WIZZ Discount Club zostanie automatycznie i bezpłatnie aktywowane na kolejne 12 miesięcy po dacie ważności Twojego obecnego członkostwa.

Dalej korzystaj z naszego wyjątkowego programu, oszczędzaj na biletach i opłatach za bagaż i wcześniej niż inni korzystaj z promocyjnych ofert Wizz Air.
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#425 PostWysłany: 31 Sty 2017 12:25 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@‌01ERES‌ Jeśli nie ma to nic wspólnego z KK to bardzo miło z ich strony :P Jak dużo lotów w ciągu roku trzeba kupić aby dostać taki gratisik :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 31 Sty 2017 20:10 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Przecież to standardowy mail przy posiadaniu KK Rajfiego gdzie członkostwo należy się jak psu buda :)
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
friend lubi ten post.
 
      
#427 PostWysłany: 31 Sty 2017 22:34 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Też mi na to wyglądało,bo inaczej wręcz nieprawdopodobne by robili takie prezenty nawet wieloletnim i bardzo aktywnym klientom ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 31 Sty 2017 22:44 

Ale też rozdają ZA DARMO osobom po wykonanej nawet pierwszej rezerwacji, o czym wielokrotnie tu pisano (losowo i nie wiadomo z czego i czym się kierują)
np. w X.2016r.
theo napisał(a):
Taka ciekawa sytuacja - moja dziewczyna kupowała lot z Kutaisi do Katowic za ok. 400zł z bagażem rejestrowanym. Skończył jej się 2 miesiące temu WDC i nie kupowała nowego, zapłaciła więc standardową cenę. Po paru godzinach natomiast dostała maila od Wizza, że zostało jej przyznane darmowe standardowe członkostwo w WDC ważne przez rok.

Kojarzycie czy jest jakaś promocja teraz czy coś w tym stylu? Zastanawiam się czy to jakaś regularna oferta (może coś związanego z nową bazą w Kutaisi?) czy po prostu nagradzają losowo ludzi, którzy kupują bez WDC.



A kolega wyżej bez aktywności w temacie o KK Raiff Wizz
Góra
 PM off  
      
#429 PostWysłany: 31 Sty 2017 22:49 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
Standardowe owszem ktoś opisywał ,ale grupowe jeszcze losowo nie bywało ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#430 PostWysłany: 31 Sty 2017 23:00 

np. w X.2016r.
silvershark napisał(a):
Moje WDC Grupa wygasało 30.08.2016. Wykorzystałem je raptem cztery czy pięć razy, raczej na tanie loty, choć i tak mi się zwróciło. Bez żadnej informacji ani maila, za darmo przedłużyli mi WDC na kolejny rok, o czym zorientowałem się przypadkowo wchodząc na swoje konto Wizz.

Do dziś nie mam pojęcia, jak to działa, ale to miła niespodzianka i, jak widać, podobnie sytuacje się zdarzają ;)



I też bez aktywności w temacie o KK Raiff Wizz
Góra
 PM off
silvershark lubi ten post.
 
      
#431 PostWysłany: 07 Lut 2017 11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Witam, mam parę pytań, bo szukam i szukam i natrafiam na różne odpowiedzi, nie znalazłem do tej pory konkretnej odpowiedzi na moje pytania. Mianowicie:

1. Nie posiadam WDC, załóżmy że znalazłem lot w fajnej cenie z WDC, czy najpierw muszę kupić ten bilet w normalnej cenie i następnie będę mógł wykupić WDC i na przyszłość będę miał tańsze bilety czy jednocześnie kupuję bilet w promocyjnej cenie i wykupuję sobie na rok abonament WDC?
2. To samo co wyżej ale chcę kupić bilety dla mnie i towarzyszki. Czy muszę osobno sobie kupić bilet, wykupić WDC i dopiero dla towarzyszki wykupić bilet w promocyjnej cenie?
3. Czy kupując bilety ze zniżką WDC muszę sobie kupić bilet jako posiadaczowi abonamentu, czy też mogę np. dwójce znajomym kupić bilety na mój abonament?
4. Czy towarzysze podróży muszą być zdefiniowani, czy za każdym razem mogą to być inne osoby (dotyczy zarówno tego podstawowego pakietu WDC, jak i grupowego).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 07 Lut 2017 12:00 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
@‌FastMan‌ wszystko zostało poruszone na forum wielokrotnie.

1. Od razu kupujesz w cenie WDC.
2. Jak wyżej - kupujesz od razu dwa bilety w cenie WDC
3. Zawsze musisz być na rezerwacji, żeby skorzystać z cen WDC
4. Dowolność - tylko ty musisz być zawsze.
Góra
 Profil Relacje PM off
Mario21 lubi ten post.
 
      
#433 PostWysłany: 07 Lut 2017 12:01 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1963
platynowy
FastMan napisał(a):
Witam, mam parę pytań, bo szukam i szukam i natrafiam na różne odpowiedzi, nie znalazłem do tej pory konkretnej odpowiedzi na moje pytania. Mianowicie:

1. Nie posiadam WDC, załóżmy że znalazłem lot w fajnej cenie z WDC, czy najpierw muszę kupić ten bilet w normalnej cenie i następnie będę mógł wykupić WDC i na przyszłość będę miał tańsze bilety czy jednocześnie kupuję bilet w promocyjnej cenie i wykupuję sobie na rok abonament WDC?
2. To samo co wyżej ale chcę kupić bilety dla mnie i towarzyszki. Czy muszę osobno sobie kupić bilet, wykupić WDC i dopiero dla towarzyszki wykupić bilet w promocyjnej cenie?
3. Czy kupując bilety ze zniżką WDC muszę sobie kupić bilet jako posiadaczowi abonamentu, czy też mogę np. dwójce znajomym kupić bilety na mój abonament?
4. Czy towarzysze podróży muszą być zdefiniowani, czy za każdym razem mogą to być inne osoby (dotyczy zarówno tego podstawowego pakietu WDC, jak i grupowego).



1.b TAK
2.NIE
3.a TAK b NIE
4.NIE
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 07 Lut 2017 12:18 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
FastMan napisał(a):

1. Nie posiadam WDC, załóżmy że znalazłem lot w fajnej cenie z WDC, czy najpierw muszę kupić ten bilet w normalnej cenie i następnie będę mógł wykupić WDC i na przyszłość będę miał tańsze bilety czy jednocześnie kupuję bilet w promocyjnej cenie i wykupuję sobie na rok abonament WDC?
.

Wybierasz lot w normalnej cenie,w następnym kroku wyświetla się opcja Kup członkostwo ,odhaczasz opcję akceptuję warunki i w dalszej części ceny biletów pokażą się kwoty już ze zniżką a cena za WDC będzie doliczona .Grupowe możesz kupić jeśli rezerwujesz co najmniej 3 bilety inaczej standardowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#435 PostWysłany: 07 Lut 2017 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2016
Posty: 130
Loty: 74
Kilometry: 189 576
Dzięki wielkie za odpowiedzi, teraz wszystko jest jasne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:14 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Czy macie łatwy sposób na sprawdzenie kiedy i jaka część środków z salda Wizz traci ważność? Ważność podana przy danym przelewie z Raiffa nic mi nie daje bo bo mam ich sporo, taka samo jak sporo mam użyć środków (a saldo jest jedno). Sprawę komplikują jeszcze zwroty za odwołane loty etc. które nie mają daty ważności.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#437 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
@‌wikiman‌
Nie wiem czy dobrze rozumiem.
Chodzi Ci o coś innego niż sprawdzanie po prostu na stronie wizz?


Zaloguj się.
Kliknij w swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu.
Kliknij w Wizz Discount Club w prawym górnym rogu.
Zjedź trochę niżej i kliknij w okienko Wizz Account gdzie jest podane saldo - otworzy się nowe okno z historią itd.
Załącznik:
Komentarz do pliku: 1
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 73.11 KiB | Obejrzany 1921 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:39 

+
Anonymous napisał(a):
Pkt ważne są w zależności od pochodzenia 6-miesięcy, 12 miesięcy, 24 miesiące i bezterminowo "nigdy"



i w takiej kolejności do rezerwacji są ściągane
Góra
 PM off  
      
#439 PostWysłany: 01 Mar 2017 03:33 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
Zielony^ napisał(a):
Zaloguj się.
Kliknij w swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu.
Kliknij w Wizz Discount Club w prawym górnym rogu.
Zjedź trochę niżej i kliknij w okienko Wizz Account gdzie jest podane saldo - otworzy się nowe okno z historią itd.
Załącznik:
Bez tytułu.jpg


Serdecznie Ci dziękuję ;) ale chyba z mojej wypowiedzi jasno wynikało, że zdaję sobie sprawę z istnienia zakładki z historią konta...

Sprawa wyjaśniona:
Anonymous napisał(a):
Pkt ważne są w zależności od pochodzenia 6-miesięcy, 12 miesięcy, 24 miesiące i bezterminowo "nigdy"
i w takiej kolejności do rezerwacji są ściągane

Ze względu na to, że moje saldo nie spadło poniżej wartości środków bezterminowych (wpłynęły już w 2015), "wisiały" one i mieszały się z bieżącymi. Zapomniałem już o nich i nie skojarzyłem, że są wykorzystywane jako ostatnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 01 Mar 2017 10:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
wikiman napisał(a):
Serdecznie Ci dziękuję ;) ale chyba z mojej wypowiedzi jasno wynikało, że zdaję sobie sprawę z istnienia zakładki z historią konta...


No najwyraźniej nie wynikało wystarczająco jasno ;P.

Ale to fakt, że dalej przedstawianie salda i "terminów przydatności" jest kiepsko zrobione i potrafi namieszać.
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1229 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 62  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group