Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Sty 2014 16:47 

ja bym pisał poprzez citi online - kontakt z bankiem, mając czynną kk citi wizz darmowe członkostwo w wdc jest obligatoryjne i mają obowiązek sprawę wyjaśnić i załatwić
Góra
 PM off  
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#22 PostWysłany: 25 Sty 2014 16:55 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 9
Dokładnie. To jest w regulaminie programu lojalnosciowego dołączonego do karty. Par 5 pkt. 10 http://www.online.citibank.pl/retail/fi ... zz_air.pdf


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Sty 2014 17:07 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Anonymous napisał(a):
ja bym pisał poprzez citi online - kontakt z bankiem, mając czynną kk citi wizz darmowe członkostwo w wdc jest obligatoryjne i mają obowiązek sprawę wyjaśnić i załatwić


Ale ja dzwoniłem i rozmawiałem z konsultantką, problem leży po stronie Wizzair i nie wiadomo kiedy będzie rozwiązany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Sty 2014 17:25 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 9
Problem jest po stronie Wizz, ale citi ma to wpisane w regulaminie swojej karty. Jak im ludzie zaczną oddawać karty bo ich Wizz wystawił to pewnie nie bedą zadowoleni. To jest tez w interesie banku, aby Wizz szybko sprawę załatwił. Poza tym takiej instytucji znacznie łatwiej wywiera się presję niż pojedynczym właścicielom kart.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Sty 2014 18:03 

|...o...| napisał(a):
A czy juz wczesniej Wizz nie odmowil Citi ? Wywarli na nich presje ... jakos nie widze skutkow.
Raczej nalezy sie spodziewac wygaszania oferty DiscountClub pewnie zostanie zastapiona jakas nowa szumna nazwa bedzie drozej i tak samo funkcjonowac. Problem po stronie Wizz bo juz nie chce oferowac tego dla Citi ?


gdybanie, bez żadnego odzwierciedlenia w faktach (poważne instytucje tak nie działają) - raczej problem techniczny
Góra
 PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Sty 2014 13:42 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 140
u mnie juz ponownie aktywne
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Sty 2014 13:52 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 153
Zbanowany
Jak was na citiphone odsyłają do wizz'a to nie dajcie się spławić. Jeśli w citi komuś się "zechce" to mogą sprawę rozwiązać nawet tak, że to ktoś z wizzera do Was zadzwoni oczywiście z numeru zastrzeżonego. W końcu jesteście klientami Citi (od nich macie kartę).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 26 Sty 2014 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 9
Loty: 12
Kilometry: 15 282
glebolxxx napisał(a):
u mnie juz ponownie aktywne


U mnie też, właśnie sprawdziłem. Pewnie Wizz się opierniczał...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 26 Sty 2014 14:23 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 225
Loty: 65
Kilometry: 183 102
niebieski
WDC aktywna, naprawione;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 26 Sty 2014 17:41 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 9
Jest! Do zobaczenia za rok :)


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 16 Maj 2014 11:37 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
witam,
właśnie próbuję założyć konto i opłacić lot+ kartę wdc
ale pojawił się problem z płatnościa.
Gdy daję przejdź do płatności pojawia się komunikat
There was some problem with your payment


Rozumiem, że:
-gdybym zapłacił ze swojego konta wpisując dane to musze zapłacić 18 zł od każdego pasażera + później nabędę członkostwo wdc?
jak to obejść i dlaczego nie moge zapłacić?
dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Maj 2014 11:58 

exclusive85 napisał(a):
witam,
właśnie próbuję założyć konto i opłacić lot+ kartę wdc
ale pojawił się problem z płatnościa.
Gdy daję przejdź do płatności pojawia się komunikat
There was some problem with your payment


Rozumiem, że:
-gdybym zapłacił ze swojego konta wpisując dane to musze zapłacić 18 zł od każdego pasażera + później nabędę członkostwo wdc?
jak to obejść i dlaczego nie moge zapłacić?
dzięki


jeżeli rezerwacji wraz z opłaceniem wdc dokonujesz po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje wcześniej założone konto mywizz to znaczy, że na ich stronie jest jakiś kolejny błąd i trzeba czekać (rezerwację z wdc musisz opłacić dowolną kartą kredytową/debetową z wystarczającym saldem na koncie karty, jak ci zależy na czasie można wykonać za pośrednictwem konsultanta na infolinii polskiej bardzo drogiej, jest tania alternatywa infolinii izraelskiej)
Góra
 PM off  
      
#33 PostWysłany: 16 Maj 2014 12:00 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
dziękuje

czyli jednym słowem powinienem czekać aż stanie możliwe przekierowanie do płatności?
bo gdzieś na forum przeczytałem, że członkostwo wdc nie można opłacić przelewem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 16 Maj 2014 12:04 

oficjalnie nie można, ale jak opłacone tak zostało po wpłynięciu przelewu na ich konto da się i staje się aktywne
Góra
 PM off  
      
#35 PostWysłany: 16 Maj 2014 12:07 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
jeszcze mam taki komunikat
Nie możemy przetworzyć jednej lub kilku wpłat. Wprowadź inną wpłatę i zastosuj, aż saldo do zapłaty wyniesie zero.
generalnie myślałem, że to jest troche prosztsze, a tu trzeba sporo nerwów zjeść i wątpie, żeby się udało zapłacić za rezerwacje w terminie ;/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 19 Maj 2014 10:12 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
tak z doświadczenia długo się czeka na aktywowanie karty wdc?
musiałem zapłacić przelewem za bilety i wdc. Niby pisza, żeby nie wysyłać potwierdzeń (a przy dzwonieniu to chyba można zbankrutować). Więc jest jakiś sposób by szybciej aktywowali członkostwo? jest sens pisać maile?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Maj 2014 10:24 

exclusive85 napisał(a):
tak z doświadczenia długo się czeka na aktywowanie karty wdc?
musiałem zapłacić przelewem za bilety i wdc. Niby pisza, żeby nie wysyłać potwierdzeń (a przy dzwonieniu to chyba można zbankrutować). Więc jest jakiś sposób by szybciej aktywowali członkostwo? jest sens pisać maile?


- nie ma czegoś takiego jak karta wdc, jest wykupione wirtualne członkostwo w wizz discount club zapisane po opłaceniu lub otrzymywane za darmo do karty kredytowej citi wizz i widoczne po zalogowaniu na swoje konto mywizz - profil
- oficjalnie wizzair zabrania opłacania wdc za pomocą przelewu, ale jak się opłaci to zatwierdzają
- wdc wykupujemy wraz z rezerwacją biletów wizzair, po wykonaniu przelewu i zaksięgowaniu wpłaty status biletów zmienia się z oczekujące na potwierdzony, po kilku godzinach aktywne jest też wdc, a więc trzeba cierpliwie czekać (inaczej ma się kwestia przy wykupieniu biletu/ów z wykupieniem wdc kartą debetową/kredytową, wtedy wdc po płatności wdc jest dostępne natychmiast)
Góra
 PM off  
      
#38 PostWysłany: 20 Maj 2014 17:44 

Rejestracja: 11 Maj 2014
Posty: 31
z opóźnieniem, które narazi mnie na stratę 120 euro - po kilku mailach, faxach, telefonicznych zapewnieniach aktywowano mi członkostwo wdc.

właśnie dostałem maila z potwierdzeniem członkostwa. Tylko sprawa wygląda tak: opłatę za członkostwo wniosłem w piątek 15 maja, członkostwo miało być aktywowane w poniedziałek 19 maja, a ostatecznie aktywacja nastąpiła 20 maja.
W mailu o aktywowaniu, zawarta została informacja, że karta jest ważna do 15 maja 2015 r. czyli przyjęli, że ważna była od 15 maja 2014, na co się nie zgadzam... Jaką datę końcową podają przy członkostwie?
Nie ma to jak zacząć korzystanie z jakiejś usługi z takimi perypetiami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 07 Paź 2014 12:45 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
smkmx napisał(a):
Wciąż jestem ciekawy, jak naliczany jest okres ważności członkostwa po przedłużeniu. Czy liczone jest 12 miesięcy od momentu opłacenia, czy bez względu na to, kiedy opłacimy, 12 miesięcy liczy się od daty zakończenia wcześniejszego członkostwa.


Podbijam. Poprzednie czlonkostwo wygasło mi we wrześniu i do listopada mam czas na przedłużenie za 5 euro mniej. Czy jeśli wykupię teraz to będzie mi naliczone od daty wygaśnięcia poprzedniego czy od dnia przedłużenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 07 Paź 2014 12:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
Przedłużałem w kwietniu w opcji ze zniżką (już po wygaśnięciu poprzedniego) i data ważności liczy się od dnia przedłużenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
chris0o uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group