Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Gru 2012 14:07 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 110
Witam,

sądzę, że można by wyróżnić temat poświęcony kwestiom związanym z przedłużeniem członkostwa.

I na początek kilka pytań:

1. Członkostwo kończy się na początku grudnia. Wizzair wysyła ofertę w listopadzie, że jeżeli przedłużę, to mogę to zrobić za 19.99 a nie 29.99, więc jest 10 EUR oszczędności, a zrobić mogę to do początku lutego i jednocześnie zaznacza, że:

Członkostwo będzie ważne przez następnych 12 miesięcy od daty wygaśnięcia obecnego członkostwa (nawet jeśli zostanie przedłużone przed datą wygaśnięcia).

Jak jest w przypadku odnowienia członkostwa np. pod koniec stycznia? Czy zyskam na tym dwa miesiące w przód, czy też będą mi liczyć kolejne 12 miesięcy od początku grudnia, czyli końca "starego" członkostwa.

2. Czy Wizzair oferuje jeszcze jakieś lepsze (tańsze) możliwości przedłużenia?

3. A przy okazji kwestia dotycząca terminu ważności członkostwa. Spotkałem się z wieloma stwierdzeniami, ze termin ważności można sprawdzić w panelu po zalogowaniu, tymczasem ja nigdy nie widzę tam konkretnej daty końca członkostwa tyko status aktywne. Czy jest jakaś metoda (oprócz haraczowego telefonu) na sprawdzenie dokładnej daty końca członkostwa?

Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 09 Gru 2012 15:08 

Rejestracja: 25 Gru 2011
Posty: 49
Podczepiam się pod pytanie:

Jak przedłużyć członkostwo Wizz? Czy można to zrobić tylko podczas rezerwacji lotu jako dodatek do lotu? Chce sobie przedłużyć bo mi wygasa ale na razie nie planuje żadnej rezerwacji lotu, więc jak to zrobić? Nie widzę żadnej opcji na koncie swoim?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Gru 2012 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
jesli ci pilno
kup dowolny bilet za 4 PLN
i z nim wizz club
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Gru 2012 16:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
WDC może tylko przedłużyć oraz kupić wyłącznie przy rezerwacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Gru 2012 16:30 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
smkmx napisał(a):
2. Czy Wizzair oferuje jeszcze jakieś lepsze (tańsze) możliwości przedłużenia?

3. A przy okazji kwestia dotycząca terminu ważności członkostwa. Spotkałem się z wieloma stwierdzeniami, ze termin ważności można sprawdzić w panelu po zalogowaniu, tymczasem ja nigdy nie widzę tam konkretnej daty końca członkostwa tyko status aktywne. Czy jest jakaś metoda (oprócz haraczowego telefonu) na sprawdzenie dokładnej daty końca członkostwa?

2. Nie, nie ma lepsze opcji by przedłużyć członkostwo.
3. A nie masz gdzieś maila sprzed roku od wizzaira, w którym potwierdzają Ci wykupienie członkostwa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Gru 2012 17:10 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 110
Rzeczywiście, w e-mailach wysyłanych przez Wizzair znajduje się dokładna data ważności członkostwa, która na pewno podana jest w mailu, który otrzymujemy po zapisaniu się do klubu oraz tym, który Wizzair wysyła równy miesiąc przed zakończeniem członkostwa. Ja natomiast miałem na myśli sprawdzenie tego gdzieś w panelu użytkownika, ale wszystko wskazuje na to, że takiej opcji nie ma.

Możliwość przedłużenia (i zapisania się) tylko przy zakupie jakiegoś biletu jest dla mnie zaskoczeniem. Nie pamiętam, jak było, jak opłacałem członkostwo rok temu, ale wydaje mi się, że nie musiałem przy tym robić żadnej rezerwacji.

Wciąż jestem ciekawy, jak naliczany jest okres ważności członkostwa po przedłużeniu. Czy liczone jest 12 miesięcy od momentu opłacenia, czy bez względu na to, kiedy opłacimy, 12 miesięcy liczy się od daty zakończenia wcześniejszego członkostwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Sty 2014 11:27 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
Wczoraj skończyło mi się Członkostwo w Wizz Discount Club.
Miałem do 23 stycznia i nie przedłużyło się automatycznie.
Dzwoniłem do Citibanku i miła pani poinformowała mnie,
że zna temat i nie jestem pierwszą osobą z tym problemem.
Wina leży po stronie Wizzair, ale ona nie jest mi w stanie odpowiedzieć
kiedy problem zostanie rozwiązany. Ma ktoś podobną sytuację ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Sty 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
zgadza sie kumpel ktoremu polecalem karte citi wizz
pisal do mnie wczoraj, ze skonczyl sie mu wizz club i nie jest przedluzony na kolejny rok
sprawa w toku citi odsyla do wizz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Sty 2014 11:43 

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 140
pieerx napisał(a):
Wczoraj skończyło mi się Członkostwo w Wizz Discount Club.
Miałem do 23 stycznia i nie przedłużyło się automatycznie.
Dzwoniłem do Citibanku i miła pani poinformowała mnie,
że zna temat i nie jestem pierwszą osobą z tym problemem.
Wina leży po stronie Wizzair, ale ona nie jest mi w stanie odpowiedzieć
kiedy problem zostanie rozwiązany. Ma ktoś podobną sytuację ?

u mnie to samo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Sty 2014 13:34 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 9
Witajcie w klubie. Zakładam, ze musi być jakieś porozumienie pomiędzy Citibankiem, a Wizz, bo wg regulaminu darmowe przedłużenie dostają posiadacze ważnych kart. Więc bank powinien informować Wizz czy dany klient ma ważną kartę w momencie kiedy kończy się rok członkostwa w klubie. Myślę, że operacyjnie coś nie dograli między sobą. Powinna być jakaś rekompensata za straty moralne. Ale tak na poważnie to wczoraj nie mogłem taniej kupić biletów z tego powodu. :(


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Sty 2014 14:38 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 224
Loty: 65
Kilometry: 183 102
niebieski
Czy udalo sie komus porozmawiac z konsultantem Wizz w tej sprawie? Jak sie tlumacza?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Sty 2014 15:14 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 9
Rozmowa z Wizz pewnie by kosztowała połowę rocznej opłaty za członkostwo. :)


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Sty 2014 15:19 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
Mnie się pod koniec grudnia przedłużyło bez problemów.
Co do infolinii, to polecam numer izraelski - +97237630911 - dzwoniłem przez VoIP HaloNet po 9gr/min i rozmawiałem z konsultantem po polsku ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Sty 2014 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Rzeczywiście, potwierdzam. Jest problem. Dzwoniłem do CITI, problem jest znany Wizz i próbują go rozwiązać. Kiedy - nie wiadomo. Jedyne co, trzeba bookować za pełną kwotę, a potem domagać się zwrotu na konto Wizz. Najprawdopodobniej uznają, bo nie mają podstaw żeby nie: problem techniczny z ich strony jest, członkostwo się należy, więc i zwrot różnicy będzie zaakceptowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Sty 2014 15:55 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
no to super kilka tygodni temu skończył mi się WDC i przysłali mi propozycję przedłużenia za 25 euro a że ostatnio kupowałem kilka biletów na ich stronie więc je przedłużyłem płacąc dodatkowo te 25 euro , pytanie czy jest jakaś szansa odzyskać tą kasę od nich ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Sty 2014 16:06 

wally napisał(a):
no to super kilka tygodni temu skończył mi się WDC i przysłali mi propozycję przedłużenia za 25 euro a że ostatnio kupowałem kilka biletów na ich stronie więc je przedłużyłem płacąc dodatkowo te 25 euro , pytanie czy jest jakaś szansa odzyskać tą kasę od nich ?


po przeczytaniu tylko domyśliłem się, że zakupiłeś przedłużenie wdc za 25 euro, po czym otrzymałeś kartę citi wizz z darmowym wdc - nie masz szans na odzyskanie tych 25 euro, wielokrotnie wcześniej wyjaśniane w temacie o wdc
Góra
 PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Sty 2014 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2013
Posty: 9
Loty: 12
Kilometry: 15 282
Super, właśnie się zorientowałem, że przeglądając ceny lotów przez stronę www wygląda jakbym nie miał aktywnego WDC, natomiast przeglądając przez ich aplikację w telefonie bez problemu uzyskuję ceny WDC. Kartę miałem ważną jakoś do ~20 grudnia (przedłużona na następny rok - w sumie przedłuża się automatycznie, nie?). Czy wiadomo, czy są jakieś problemy z wyświetlaniem aktywnego WDC na stronie www? Czy trzeba to załatwiać telefonicznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Sty 2014 16:23 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
moominko napisał(a):
Super, właśnie się zorientowałem, że przeglądając ceny lotów przez stronę www wygląda jakbym nie miał aktywnego WDC, natomiast przeglądając przez ich aplikację w telefonie bez problemu uzyskuję ceny WDC. Kartę miałem ważną jakoś do ~20 grudnia (przedłużona na następny rok - w sumie przedłuża się automatycznie, nie?). Czy wiadomo, czy są jakieś problemy z wyświetlaniem aktywnego WDC na stronie www? Czy trzeba to załatwiać telefonicznie?


Faktycznie, teraz sprawdziłem i przez mobilną aplikację mam ceny z WDC (oczywiście 5 zł drożej) a poprzez www ceny normalne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Sty 2014 16:26 

Rejestracja: 01 Lip 2012
Posty: 224
Loty: 65
Kilometry: 183 102
niebieski
pieerx napisał(a):
moominko napisał(a):
Super, właśnie się zorientowałem, że przeglądając ceny lotów przez stronę www wygląda jakbym nie miał aktywnego WDC, natomiast przeglądając przez ich aplikację w telefonie bez problemu uzyskuję ceny WDC. Kartę miałem ważną jakoś do ~20 grudnia (przedłużona na następny rok - w sumie przedłuża się automatycznie, nie?). Czy wiadomo, czy są jakieś problemy z wyświetlaniem aktywnego WDC na stronie www? Czy trzeba to załatwiać telefonicznie?


Faktycznie, teraz sprawdziłem i przez mobilną aplikację mam ceny z WDC (oczywiście 5 zł drożej) a poprzez www ceny normalne.


Ceny z WDC przez aplikacje mobilna, ale w aplikacji mobilnej rowniez pokazuje brak aktywnego WDC (w profilu) wiec jest jakies pomieszanie w systemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 25 Sty 2014 16:31 

Rejestracja: 31 Sie 2011
Posty: 218
niebieski
górny77 kartę mam od kilku lat jak tylko weszła do użytku i dlatego nie rozumiem dlaczego członkostwo nie przedłużyło mi się automatycznie , napisałem do nich reklamację zobaczymy jak ją potraktują ale znając W6 na wiele nie liczę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 101 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: czeskipepik, ficdom oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group