Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 154 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 03 Lis 2017 10:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
@gorny7 No właśnie nie ma wszystkiego a moja sytuacja kłóci się z " Rezerwacja

Jeśli dokonujesz rezerwacji online, jako imię pasażera wpisz kod „INFANT”. W polu nazwiska wpisz nazwisko pasażera.

Jeśli zarezerwujesz dodatkowe miejsce, nie musisz płacić opłaty za niemowlę. Nie przysługuje dodatkowy limit bagażu dla niemowlęcia."

https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... -dziecmi#/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#82 PostWysłany: 03 Lis 2017 10:43 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@mahalnet Zastanawiam się czy dobrze cię zrozumiano na infolinii jak prosiłeś o wpisanie imienia w miejsce infant.Może zmieniono bilet na taki dla dziecka powyżej 2lat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 03 Lis 2017 10:51 

Zapewne zmieniono jak dla 2-16 co jest możliwe poprzez wykupienie infantowi MIEJSCA na pokładzie i OPISANE na stronie WIZZ, stąd ten bagaż
Góra
 PM off  
      
#84 PostWysłany: 03 Lis 2017 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Jest wpis Infant i informacja o bagażu podręcznym 10kg. Może mają jakiś bałaganik a może tak ma być. Spytam się pojutrze.

@miriam @gorny77 Jeszce szybkie pytanie. W jednej rezerwacji jest zamiast female, male. Zmieniać toto czy dać sobie spokój? Jest to rezerwacja dla starszego dziecka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 03 Lis 2017 19:45 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
To drobiazg,ja bym zostawiła.A z tym"ciekawym" biletem dla bebe daj znać, co ta za nowość ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 06 Lis 2017 13:29 

Rejestracja: 06 Lis 2017
Posty: 41
Zapytam w tym temacie nie zakładając nowego.
O ile już info odnośnie wózka dla starszego niż 2 lata dziecka mam (a przynajmniej tak mi się wydaje), to nie wiem jeszcze jak to jest z pierwszeństwem wejścia na pokład? Przysługuje ono tylko rodzicom z dziećmi poniżej 2 lat, czy starszym też?
Drugie pytanie dotyczy miejsc w samolocie. Mamy z żoną i młodym wykupione 3 bilety bez konkretnych miejsc. Czy może zdarzyć się tak, że 3 latek będzie siedział gdzie indziej niż ja i żona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 06 Lis 2017 13:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
1.Priority dla osoby z dzieckiem< 2 lata.Pyt.2.Dostaniecie obok siebie,nie posadzą dziecka osobno.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bartek_TG uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 06 Lis 2017 13:39 

Rejestracja: 06 Lis 2017
Posty: 41
miriam napisał(a):
1.Priority dla osoby z dzieckiem< 2 lata.Pyt.2.Dostaniecie obok siebie,nie posadzą dziecka osobno.


Szkoda, myślałem, że trochę odpocznę.
P.S. Dziękuję za szybką odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 06 Lis 2017 13:43 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Bartek_TG Możesz uciec i wykupić miejsce osobno,ale czy wypada dobremu tatusiowi ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Bartek_TG lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 19 Lis 2017 03:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
@miriam Mogliśmy w naszym wypadku zabrać 5 bagaży podręcznych.
Zasymulowałem, że mamy 5 (tzn jeden dla infanta na osobnym fotelu) i Pani po chwili zastanowienia nie widziała problemu jeśli jest tak opisane na karcie pokładowej.t
Po chwili rozmowy stwierdziła, że może jest to wynikiem tego, że bilet kupowany był przed zmianą bagażową Wizz'a.

Na dniach będę jeszcze rezerwował Wizz i jak cena nie podskoczy to kupię osobne miejsce dla bebika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 06 Gru 2017 11:24 

Rejestracja: 06 Lis 2017
Posty: 41
Bartek_TG napisał(a):
Zapytam w tym temacie nie zakładając nowego.
O ile już info odnośnie wózka dla starszego niż 2 lata dziecka mam (a przynajmniej tak mi się wydaje), to nie wiem jeszcze jak to jest z pierwszeństwem wejścia na pokład? Przysługuje ono tylko rodzicom z dziećmi poniżej 2 lat, czy starszym też?
Drugie pytanie dotyczy miejsc w samolocie. Mamy z żoną i młodym wykupione 3 bilety bez konkretnych miejsc. Czy może zdarzyć się tak, że 3 latek będzie siedział gdzie indziej niż ja i żona?


Jak, że już wróciłem, sam sobie odpowiem, może komuś się przyda.

Katowice-Neapol-Katowice

Bilety kupione, bez konkretnych miejsc (najtańsze). Po odprawie on line siedzieliśmy i tak obok siebie ABC tak samo w druga stronę.

Z wózkiem (w wózku 3,5 latek) podjechaliśmy do stanowiska nadawania bagaży, tam wózek okleili bez problemu i o nic nie pytali. Można było tez tam nadać podręczny jako normalny.
Na kontroli bezpieczeństwa był Pan "służbista" i wszystko dokładnie sprawdzał. Zapytał o "picie" dziecka w bidonie (oraz o jego wiek). Powiedziałem, że jest chory i musi to pić - przepuścił jego bidon.

Pierwszeństwa wejścia na pokład, chyba nie było ale... byliśmy tam jednymi z ostatnich.

Na powrocie nie można było nadać podręcznego, kazali zabrać ze sobą do samolotu. Wózek oklejali dopiero przed wejściem na pokład. Na kontroli bezpieczeństwa odesłali nad to "FAST CONTROL" więc OK. Tam było zamieszanie i przez przypadek nawet 1,5L woda pojechała w wózku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 10 Sty 2018 11:41 

Rejestracja: 10 Sty 2018
Posty: 1
Podepne sie do tematu, jako ze informacje znalezione na forum o wozku sa sprzed kilku lat zadzwonilam na infolinie zeby sie upewnic. W przyszlym tyg lece z dzieckiem( 2lata i miesiac) , Pani z wizzair jednoznacznie stwierdzila ze absolutnie wozek sie nie nalezy... Nie wiem co teraz robic, brac czy nie brac, nie wiem jak sobie poradze bez wozka?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 10 Sty 2018 18:55 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@Agatasz9 Brać wózek i zobaczysz,że nie będzie problemu.Inna pani jutro pewnie będzie już innego zdania ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 10 Sty 2018 18:58 

Agatasz9 napisał(a):
Podepne sie do tematu, jako ze informacje znalezione na forum o wozku sa sprzed kilku lat zadzwonilam na infolinie zeby sie upewnic. W przyszlym tyg lece z dzieckiem( 2lata i miesiac) , Pani z wizzair jednoznacznie stwierdzila ze absolutnie wozek sie nie nalezy... Nie wiem co teraz robic, brac czy nie brac, nie wiem jak sobie poradze bez wozka?


Pani Tobie nagadała bzdur. W ostatnich tygodniach kilka razy leciałem z prawie 3-letnim dzieckiem i za każdym razem Wizzair bez kłopotu pozwalał wziąć bezpłatnie wózek dla dziecka.
Góra
 PM off  
      
#95 PostWysłany: 04 Maj 2018 09:16 

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 13
a jak to działa? odprawiam się online i tam nie wskazuje fotelika dopiero na lotnisku przychodze z fotelikiem samochodowym i go nadaje tam gdzie bagaże??

Jak biore fotelik samochodowy to nie moge juz wózka? tylko jedną rzecz tego typu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 04 Maj 2018 10:07 

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 149
Loty: 89
Kilometry: 206 184
@kosewkon generalnie tak chociaż z tym nadawaniem różnie bywa i czasami trzeba zabrać pod samolot i tam zostawić, ale musisz tam pójść po naklejkę.
Tylko jedna rzecz możesz zabrać. Mały hint, wózek może być dwuczęściowy, więc możesz mieć dół wózka i fotelik.

...nie wiem po co to piszę, przecież wszystkie odpowiedzi już były w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off
kosewkon uważa post za pomocny.
 
      
#97 PostWysłany: 07 Maj 2018 08:34 

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 13
@sqbaluki dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 31 Maj 2018 15:34 

Rejestracja: 27 Wrz 2012
Posty: 928
niebieski
O ile dobrze zrozumiałem, to dla 3latka mogę wziąć wózek spacerówkę za free. W WAW idę go okleić w okienku oprawy, potem normalnie go biore ze sobą I dopiero przy schodkach samolotu oddaję? W Wilnie zaś wydadzą mi go też przy samolocie czy wyjedzie na taśmie? W Wilnie są rekawy czy jak na większosci lotnisk wsiada się to autobusu /idzie z buta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 31 Maj 2018 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Możesz oddać przy samolocie lub wcześciej po odprawie i oklejeniu wózka. Nie wiem jak w Wilnie ale zazwyczaj wózek u mnie lądował na taśmie. Raz był do odbioru przy drzwiach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 01 Sie 2018 19:09 

Rejestracja: 07 Maj 2018
Posty: 2
Jeśli wykupuję niemowlakowi dodatkowe miejsce, to mam go zaznczyć, jako dziecko powyżej drugiero roku życia i wpisać mu imię INFANT i moje nazwisko?? I tak jest też w odprawie? Będziemy mieć oddzielne karty pokładowe - ja na swoje dane, a syn - np. na INFANT Kowalska? i oboje zgłaszamy się z dowodami, tak? i nadal wózek i dodatkowy bagaż podręczny dla dziecka przysługuje? Te dodatkowe klamoty, które są, jak się nie wykupuje niemowlakowi dodatkowego miejsca, też?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 154 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group