Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Sie 2011 17:50 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Jak w temacie, bilety po 4zł między innymi z Gdańska do Oslo. Powrót w tej cenie dla posiadaczy karty Wizz Xclusive Club i płatność kartą CIti. Powrót również za 4 zł we wtorek 25X. Promocją objęte są również inne kierunki, screeny poniżej, dostępność terminów jest dość spora na niektórych kierunkach, screeny przedstawiają jedynie przykładowe daty. Zdarza się również że cena 4zł jest możliwa bez posiadania karty Xclusive Club, jednak znacznie więcej korzystnych ofert dotyczy posiadaczy tej karty. A jeśli nie mamy karty to cena wzrasta do 19zł, co też jest w większości przypadków bardzo korzystne.

Załączniki:
oslo.jpg
oslo.jpg [ 37.54 KiB | Obejrzany 2092 razy ]


Ostatnio edytowany przez Karolina_s 27 Sie 2011 18:37, edytowano w sumie 3 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 27 Sie 2011 18:02 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
w tej samej cenie także wrocław - eindhoven, ale na nieco dłuży wypad. Jeśli chcemy uskładać coś krótszego to wtedy zapłacimy 4zł+19zł

Załączniki:
eindhoven.jpg
eindhoven.jpg [ 42.36 KiB | Obejrzany 2083 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Sie 2011 18:09 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Za nieco drożej bo 38zł 2 dni w Paryżu. Wylot 17.X może być w tej samej cenie z Poznania.

Załączniki:
paryż.jpg
paryż.jpg [ 45.62 KiB | Obejrzany 2075 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Sie 2011 18:15 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Duża dostępność lotów także do Sztokholmu z Gdańska, Katowic i Poznania.

Załączniki:
Sztokholm2.jpg
Sztokholm2.jpg [ 38.52 KiB | Obejrzany 2060 razy ]
Sztokholm1.jpg
Sztokholm1.jpg [ 41.17 KiB | Obejrzany 2062 razy ]
Sztokholm.jpg
Sztokholm.jpg [ 51.38 KiB | Obejrzany 2065 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Sie 2011 18:23 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Kolejna trasa za 8zł RT to Gdańsk - Malme

Załączniki:
malme.jpg
malme.jpg [ 47.78 KiB | Obejrzany 2055 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Sie 2011 18:24 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Również Gdańsk - Goteborg, tutaj NIE potrzebujemy karty Xclusive Club

Załączniki:
goteborg.jpg
goteborg.jpg [ 30.29 KiB | Obejrzany 2053 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Sie 2011 18:32 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
trasa Gdańsk - Arhus, cena obowiązuje na niektóre terminy bez karty Xclusive Club.

Załączniki:
arhus.jpg
arhus.jpg [ 29.5 KiB | Obejrzany 2041 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 27 Sie 2011 19:50 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
lecę na parę godzin do Oslo z WRO 20 września, kto przyłącza się do wycieczki ?
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 27 Sie 2011 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
@Karolina: niezłe combo ;) większość tych biletów jest w tej cenie dość często (choć np. WRO - EIN jeszcze nie widziałem), ale na pewno wiele osób o tym nie wie
czedab napisał(a):
lecę na parę godzin do Oslo z WRO 20 września, kto przyłącza się do wycieczki ?

Zanim dojedziesz do Oslo to będzie grubo po 9, żeby wrócić na lotnisko będziesz musiał wyjechać pewnie przed 11, więc to nawet niecałe parę godzin :) Ale polecam np. fjordy w okolicach Sandefjord - z bardzo ładnymi widokami, usłane jakimiś bunkrami niemieckimi i ogólnie bardzo przyjemne żeby połazić te 3 godzinki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Sie 2011 20:49 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
luxyfer napisał(a):
@Karolina: niezłe combo ;) większość tych biletów jest w tej cenie dość często (choć np. WRO - EIN jeszcze nie widziałem), ale na pewno wiele osób o tym nie wie
czedab napisał(a):
lecę na parę godzin do Oslo z WRO 20 września, kto przyłącza się do wycieczki ?

Zanim dojedziesz do Oslo to będzie grubo po 9, żeby wrócić na lotnisko będziesz musiał wyjechać pewnie przed 11, więc to nawet niecałe parę godzin :) Ale polecam np. fjordy w okolicach Sandefjord - z bardzo ładnymi widokami, usłane jakimiś bunkrami niemieckimi i ogólnie bardzo przyjemne żeby połazić te 3 godzinki



zatem przejęzyczyłem się , mam zamiar podjechać do tej wioski koło portu - 7 km, porozgladać się,zjeść rybkę i wrócić syty na lotnicho
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 27 Sie 2011 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
czedab napisał(a):
luxyfer napisał(a):
@Karolina: niezłe combo ;) większość tych biletów jest w tej cenie dość często (choć np. WRO - EIN jeszcze nie widziałem), ale na pewno wiele osób o tym nie wie
czedab napisał(a):
lecę na parę godzin do Oslo z WRO 20 września, kto przyłącza się do wycieczki ?

Zanim dojedziesz do Oslo to będzie grubo po 9, żeby wrócić na lotnisko będziesz musiał wyjechać pewnie przed 11, więc to nawet niecałe parę godzin :) Ale polecam np. fjordy w okolicach Sandefjord - z bardzo ładnymi widokami, usłane jakimiś bunkrami niemieckimi i ogólnie bardzo przyjemne żeby połazić te 3 godzinki



zatem przejęzyczyłem się , mam zamiar podjechać do tej wioski koło portu - 7 km, porozgladać się,zjeść rybkę i wrócić syty na lotnicho

to i tak jeszcze nie jest szczyt szaleństwa.. użytkownik @BZG poleciał do Torp tylko po to, żeby kupić na polskim duty-free tańszy alkohol i nie wychodząc nawet z hali odlotów/przylotów wrócić z nim do Polski tym samym samolotem, półgodziny po przylocie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 27 Sie 2011 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Sory, że tutaj zadaję to pytanie ale nie chcę zakładać osobnego tematu. Zastanawiało mnie to już od dłuższego czasu a post wcześniejszy zachęcił mnie do zadania tego pytania. Możliwe jest polecieć i wrócić tym samym samolotem? Najczęściej samolot LCC stoi na lotnisku ok 30min w tym czasie raczej ciężko było by wysiąść z samolotu przejść przez terminal, kontrolę itp. Jest szansa pokazać obsłudze samolotu bilet powrotny i w ogóle nie wychodzić z samolotu? Pytam bo zastanawiałem się nad zabraniem siostrzeńca który nigdy nie leciał samolotem na wycieczkę żeby się przeleciał pierwszy raz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Sie 2011 21:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Gaszpar napisał(a):
Sory, że tutaj zadaję to pytanie ale nie chcę zakładać osobnego tematu. Zastanawiało mnie to już od dłuższego czasu a post wcześniejszy zachęcił mnie do zadania tego pytania. Możliwe jest polecieć i wrócić tym samym samolotem? Najczęściej samolot LCC stoi na lotnisku ok 30min w tym czasie raczej ciężko było by wysiąść z samolotu przejść przez terminal, kontrolę itp. Jest szansa pokazać obsłudze samolotu bilet powrotny i w ogóle nie wychodzić z samolotu? Pytam bo zastanawiałem się nad zabraniem siostrzeńca który nigdy nie leciał samolotem na wycieczkę żeby się przeleciał pierwszy raz.

Na Oslo-Torp jest to możliwe, ale to jeden z nielicznych wyjątków
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Sie 2011 21:37 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
nie chciałem budować złej buhahaha opinii o sobie ale też mam zamiar wypełnić bagaż 10 kg , 10 kilogramami alkoholowanych napojów
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Sie 2011 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
irkolo napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
Sory, że tutaj zadaję to pytanie ale nie chcę zakładać osobnego tematu. Zastanawiało mnie to już od dłuższego czasu a post wcześniejszy zachęcił mnie do zadania tego pytania. Możliwe jest polecieć i wrócić tym samym samolotem? Najczęściej samolot LCC stoi na lotnisku ok 30min w tym czasie raczej ciężko było by wysiąść z samolotu przejść przez terminal, kontrolę itp. Jest szansa pokazać obsłudze samolotu bilet powrotny i w ogóle nie wychodzić z samolotu? Pytam bo zastanawiałem się nad zabraniem siostrzeńca który nigdy nie leciał samolotem na wycieczkę żeby się przeleciał pierwszy raz.

Na Oslo-Torp jest to możliwe, ale to jeden z nielicznych wyjątków


A co z opcją nie wychodzenia z samolotu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Sie 2011 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
Gaszpar napisał(a):
irkolo napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
Sory, że tutaj zadaję to pytanie ale nie chcę zakładać osobnego tematu. Zastanawiało mnie to już od dłuższego czasu a post wcześniejszy zachęcił mnie do zadania tego pytania. Możliwe jest polecieć i wrócić tym samym samolotem? Najczęściej samolot LCC stoi na lotnisku ok 30min w tym czasie raczej ciężko było by wysiąść z samolotu przejść przez terminal, kontrolę itp. Jest szansa pokazać obsłudze samolotu bilet powrotny i w ogóle nie wychodzić z samolotu? Pytam bo zastanawiałem się nad zabraniem siostrzeńca który nigdy nie leciał samolotem na wycieczkę żeby się przeleciał pierwszy raz.

Na Oslo-Torp jest to możliwe, ale to jeden z nielicznych wyjątków


A co z opcją nie wychodzenia z samolotu?

nie da rady, musisz wyjść z samolotu do hali i od razu drugimi drzwiami wychodzisz z hali :)

czedab napisał(a):
nie chciałem budować złej buhahaha opinii o sobie ale też mam zamiar wypełnić bagaż 10 kg , 10 kilogramami alkoholowanych napojów

no ale to albo nie wychodzisz z hali przez te parę godzin, albo kupujesz alko na dutyfree w norwegii, co już nie jest takim dobrym biznesem. Z alkoholem Cię przez security nie przepuszczą przecie.
Chyba że chcesz te 10l wyłoić przez te parę godzin w norwegii :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Sie 2011 22:55 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 84
spoko, mam 2 loty, we wtorek 20 września turystycznie i parę dni później w sobotę za gorzałą, jeżeli będzie ta sama załoga to chłopcy przysiądą ze zdziwienia hahahaha, jestem pasjonatem szybownikiem, od czasu do czasu lubię polatać odrzutem hehehe, tak mi pozostało po Dęblinie
_________________
Czasem samoloty spadają, ale czasu na modlitwę i prośbę o odpuszczenie win wystarczy. Czechu, pilot szybowcowy i samolotowy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 27 Sie 2011 23:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
nie da rady, musisz wyjść z samolotu do hali i od razu drugimi drzwiami wychodzisz z hali :)

Dzięki za odpowiedź.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 28 Sie 2011 10:25 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 974
Loty: 31
Kilometry: 89 760
niebieski
[/quote]
no ale to albo nie wychodzisz z hali przez te parę godzin, albo kupujesz alko na dutyfree w norwegii, co już nie jest takim dobrym biznesem. Z alkoholem Cię przez security nie przepuszczą przecie.
Chyba że chcesz te 10l wyłoić przez te parę godzin w norwegii :D[/quote]

Z alkoholem z polskiego dutyfree przecież go wpuszczą - o ile między Polską a Oslo nie rozerwie torebek :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 29 Sie 2011 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2011
Posty: 23
irkolo napisał(a):
Gaszpar napisał(a):
Możliwe jest polecieć i wrócić tym samym samolotem? Najczęściej samolot LCC stoi na lotnisku ok 30min w tym czasie raczej ciężko było by wysiąść z samolotu przejść przez terminal, kontrolę itp.

Na Oslo-Torp jest to możliwe, ale to jeden z nielicznych wyjątków


Malmo również, polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group