Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#6481 PostWysłany: 05 Lis 2018 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
elwirka napisał(a):
Czy ktoś już zlecał w tym miesiącu przelanie punktów i może potwierdzić naliczanie 1 punktu za każde wydane 10 zł, a nie jak dotychczas za 5 zł?

Ja przelewałem punkty w piątek ale jeszcze trochę za wcześnie żeby to stwierdzić, bo transakcje z tego miesiąca na razie wiszą w blokadach. Wszystkie transakcje do końca października dały tyle landrynek co chciałem :D
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
#6482 PostWysłany: 05 Lis 2018 10:58 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 191
niebieski
Czy ktoś z Was opłacał bukmacherów internetowych kartą wizz?
Właśnie widzę, że za płatność przez PAYU w Fortunie jest 10 zł prowizji za transakcje bezgotówkowe...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6483 PostWysłany: 05 Lis 2018 11:14 

Krzysztof76 napisał(a):
@gorny77, z całym szacunkiem co ty piszesz? Ma składać reklamację na to że wszyscy mają "Grupę" a On biedny nie? Przecież zgodnie z regulaminem odnowione WDC ma być dla 2 osób.

Nie chce mi się z wami dyskutować, bo to nie ma sensu bez przeczytania kilku ostatnich stron, chyba że po 1 listopada zmieniło się na gorsze
Odsyłam na pocztę e-mail przypisaną na myWizz, ja tam otrzymałem oficjalnie info, że w rocznicę otrzymam i otrzymałem wdc grupa, kilku tu nawet zamieściło screen
Jak i to zmienili po 01.11 to zdziwią się skalą rezygnacji z tej obecnej dziadowskiej kk


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 05 Lis 2018 15:54, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#6484 PostWysłany: 05 Lis 2018 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
Ale ty jesteś przemądrzały, czasem to strasznie irytujące.

Podstawą jest regulamin, a nie jakieś tam maile. A w regulaminie wyraźnie jest napisane, że WDC Grupa przysługuje tylko dla kont aktywowanych/ważnych do 31.08. Od 1.09 każdy powinien dostawać konto Standard. Jeśli dostało się inne to należy się cieszyć i siedzieć cicho, a nie pisać reklamacje "a bo inni majo grupe". XD

A karta wciąż jest opłacalna, mało która oferuje cashback od każdej niemal transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#6485 PostWysłany: 05 Lis 2018 11:31 

Może tak może nie, ale też regulamin według mnie w tej kwestii jest mało czytelnie opisany
Dostałeś regulamin z 10 zł = 1 pkt i co też będziesz siedział cicho?
A to co piszesz o cashback i każdej transakcji z pkt Wizz to obecnie "bajki" mające niewiele wspólnego z rzeczywistością
Góra
 PM off  
      
#6486 PostWysłany: 05 Lis 2018 12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2327
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Minęło u mnie 35 dni od złożenia reklamacji (musiałem wykupić WDC grupowe za 59,99 EUR przez błąd na stronie Wizzair), oczywiście odpowiedzi na moją reklamację brak.
Na infolinii odsyłają ponownie na maila, ewentualnie do skierowania skargi ODR. Czy ktoś już to przeszedł tą procedurę lub odzyskał pieniądze po reklamacji?

edit. Złożyłem skargę za pomocą strony:
http://ec.europa.eu/consumers/odr/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6487 PostWysłany: 05 Lis 2018 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
Anonymous napisał(a):
A to co piszesz o cashback i każdej transakcji z pkt Wizz to obecnie "bajki" mające niewiele wspólnego z rzeczywistością


To daj proszę info o innej karcie z dobrym cashbackiem. Chętnie się przeniosę jak Wizz zamkną.

A regulamin Wizz jest jasny i klarowny.

P.S. Nowego regulaminu nie dostałem, po listopadzie poproszę o wykaz transakcji i jak się nie będzie zgadzać to piszę reklamację. Chociaż już dziś wiem jaka będzie odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6488 PostWysłany: 05 Lis 2018 14:01 

Napiszcie proszę ci co otrzymali przedłużenie wdc po 01.11 jakie faktycznie naliczają, jak już pisałem raptem 10.10.2018r. było do nadal wdc grupa czyli "członkostwo pod wspólną marką"
Góra
 PM off  
      
#6489 PostWysłany: 05 Lis 2018 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
podaj mi kartę z lepszym cashbackiem, prosiłem, czekam.

Piszecie o tym sprytnym i żabka jakby nie wiem co to było. Nigdy w 4 letniej historii używania karty z tego nie korzystałem, a natrzepalem już punktów na kilka lotów (przy względnie małych obrotach).

Prócz tego masz typowe wyłączenia jak bukmacherka czy kasyna, to chyba nie dziwne?

WDC grupa mam w nosie (wersja dla moderatora, pozdrawiam XD) bo i tak nigdy z tego nie skorzystam.

Rozumiem, że ty już swoją kartę zamknąłeś?


Ostatnio edytowany przez Washington, 05 Lis 2018 20:27, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
dawidchyl lubi ten post.
 
      
#6490 PostWysłany: 05 Lis 2018 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
W ciągu 12 miesięcy korzystania z karty Raiffeisenu w połączeniu z WizzAirem i do tego booking udało mi się uzbierać dokładnie 2297 PLN darmowych lotów i drugie tyle na zniżki z WDC.

Może i jest sporo niedociągnięć, ale ja osobiście nadal nie widzę lepszych programów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6491 PostWysłany: 05 Lis 2018 20:32 

Rejestracja: 06 Kwi 2015
Posty: 536
niebieski
Pytanie ile z samej karty, jak wiemy booking.com daje 10% co może bardzo ładnie nabić punkty.

Co do karty dla mnie stała się ona mało atrakcyjna w tej chwili, do tej pory udawało mi się zbierać ok 5-6 tyś rocznie z czego polowe stanowił zwrot z booking o krótkim terminie ważności a pozostała cześć z karty - takie kwoty tylko dzięki temu ze mogę służbowe wydatki pokrywać swoją karta.

Czy jest lepszy program na tą chwilę? Póki co mamy fuzje banków - a to się robi dla oszczędności i wyników w tabelkach wiec banki będą podnosiły ceny, mamy drożejąca ropę więc linie lotnicze będą zmieniać zasady programów. Dlatego od wczoraj studiuje wątki dotyczące zbierania mil i zaczynam się przekonywać ze jednak są lepsze programy niż ten - o ile za chwile tez się nie pogorszy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6492 PostWysłany: 06 Lis 2018 08:47 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
potwierdzone, 10zł to teraz 1 punkt, dodatkowo wszystkie transakcje typu smartbill, blue media czyli standardowe płacenie rachunków odpada już, dostałam informację dziś, że zmiana nastąpiła 1.11. Niestety ja takiej informacji nie otrzymałam. Szkoda, bo latałam za darmo, a teraz cóż ...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6493 PostWysłany: 06 Lis 2018 08:48 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
Krupier napisał(a):
Anonymous napisał(a):
P.S. Nowego regulaminu nie dostałem, po listopadzie poproszę o wykaz transakcji i jak się nie będzie zgadzać to piszę reklamację. Chociaż już dziś wiem jaka będzie odpowiedź.


i jaka będzie odpowiedź?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6494 PostWysłany: 06 Lis 2018 08:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
"Bardzo nam przykro, wiadomości były rozsyłane pocztą mail przez Wizzair, bank nie ma z tym nic wspólnego, proszę sprawdzić skrzynkę spam, nic nie możemy zrobić, reklamacja niezasadna". Ewnetualnie masz pan tu 20zł w punktach na odczepne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6495 PostWysłany: 06 Lis 2018 08:55 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 161
-- 06 Lis 2018 08:54 --

dawidchyl napisał(a):
W ciągu 12 miesięcy korzystania z karty Raiffeisenu w połączeniu z WizzAirem i do tego booking udało mi się uzbierać dokładnie 2297 PLN darmowych lotów i drugie tyle na zniżki z WDC.

Może i jest sporo niedociągnięć, ale ja osobiście nadal nie widzę lepszych programów.


po prostu masz możłiwość robienia dużego obrotu na karcie i ciągle widzisz plusy z jej używania...

-- 06 Lis 2018 08:55 --

helka2003 napisał(a):
potwierdzone, 10zł to teraz 1 punkt, dodatkowo wszystkie transakcje typu smartbill, blue media czyli standardowe płacenie rachunków odpada już, dostałam informację dziś, że zmiana nastąpiła 1.11. Niestety ja takiej informacji nie otrzymałam. Szkoda, bo latałam za darmo, a teraz cóż ...


złożyłaś reklamację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6496 PostWysłany: 06 Lis 2018 09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Ale jaką reklamacje miała składać? O braku emaila? Na stronie banku jest wszystko dokładnie opisane ile punktów przysługuje za co.
https://raiffeisenpolbank.com/klienci-i ... mastercard
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6497 PostWysłany: 06 Lis 2018 09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2015
Posty: 641
niebieski
geos napisał(a):
po prostu masz możłiwość robienia dużego obrotu na karcie i ciągle widzisz plusy z jej używania...


Pytanie ile to jest "duży obrót"? Dla każdego to pojęcie względne.

Średnie miesięczne wydatki dla gospodarstwa domowego w przypadku pary bez dzieci są pewnie gdzieś na poziomie 2,5-3k miesięcznie. To już daje przyzwoity zwrot i koszty jakichś wakacji można sobie fajnie obniżyć.

elwirka napisał(a):
Ale jaką reklamacje miała składać? O braku emaila? Na stronie banku jest wszystko dokładnie opisane ile punktów przysługuje za co.
https://raiffeisenpolbank.com/klienci-i ... mastercard


Ta, ale regulamin niby mówi, że muszą cię w ciągu 30 dni o tym poinformować. Niektórzy ponoć dostali maila, ci którym nie wysłano teoretycznie powinni mieć karty na starych zasadach.

A w praktyce odpowiedź będzie jak wyżej napisałem.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#6498 PostWysłany: 06 Lis 2018 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 947
Loty: 284
Kilometry: 456 536
niebieski
z reklamacjami może warto jednak jeszcze poczekać chwile? niech się nazbiera trochę punktów i wtedy, bo inaczej nic nie ugramy na tym.

@elwirka , reklamacje na brak poinformowania w terminie o zmianie regulaminu (30dni przed) co jest podstawa do uznania starych zasad do czasu właściwego poinformowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#6499 PostWysłany: 06 Lis 2018 09:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 416
Kilometry: 785 832
srebrny
Krupier napisał(a):
Niektórzy ponoć dostali maila, ci którym nie wysłano teoretycznie powinni mieć karty na starych zasadach.



Członkostwo WDC też miało być zmienione na podstawowe, a została "grupa". Czekam na pierwszego, który maila nie otrzymał i przelał punkty za listopad. Może nas mile zaskoczą z naliczaniem i dla wybranych będzie "po staremu";-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6500 PostWysłany: 06 Lis 2018 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
geos napisał(a):
po prostu masz możłiwość robienia dużego obrotu na karcie i ciągle widzisz plusy z jej używania...


To prawda, nie zaprzeczam, ale nadal to nie zmienia faktu, że korzystając z tych programów jestem w stanie uciułać na kilka darmowych lotów. Przy korzystaniu z mBanku i M&M mogłem uciułać 1-2 loty w najmilszym poniedziałku gdzie i tak musiałem opłacić podatki. Zgadzam się, że zmiana z 2% na 1% jest znacząca, ale to nadal jest całkiem znośna oferta.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group