Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 443  Następna
Autor Wiadomość
#5701 PostWysłany: 08 Maj 2018 18:19 

Rejestracja: 06 Lip 2017
Posty: 23
Czy ktoś próbował nadpłacić kk Wizz? Mam limit 4000 zł, chciałbym nadpłacić 2000 zł, muszę wypożyczyć auto, a access z karty wynosi 1200 euro... W bankowości elektronicznej podwyższyłem limit dzienny transakcji bezgotówkowych do 6000 zł, przeleje brakujące 2000 zł ale czy to wystarczy? W banku odpowiedzieli, że nie gwarantują, że transakcja przejdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#5702 PostWysłany: 08 Maj 2018 18:22 

Przejdzie, bo wczoraj tak zrobiłem choć od zmiany limitu musi upłynąć do 48 godzin by dać im czas na zatwierdzenie
Góra
 PM off
Oxy lubi ten post.
Oxy uważa post za pomocny.
 
      
#5703 PostWysłany: 11 Maj 2018 22:44 

Rejestracja: 11 Maj 2018
Posty: 3
Czesc!
Dostalem wlasnie kk Wizz, prosba o informacje jak sparowac karte z kontem Wizzair, krok po kroku.
Chcialbym zrobic teraz wiekszy zakup i niechcialbym stracic punktow, ktore moge zyskac za ten zakup.

Pozdrawiam,
BB
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5704 PostWysłany: 11 Maj 2018 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
Czytać regulamin:
1. Każdy uczestnik bez aktywnego Konta Wizz uruchamia swoje Konto Wizz na stronie
wizzair.com, logując się do Konta Wizz za pomocą Adresu E-mail i hasła tymczasowego
otrzymanego od Wizz Air. Po uzupełnieniu w rejestracji Konta Wizz Uczestnika brakujących
danych obowiązkowych, takich jak imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu komórkowego,
konto Wizz zostanie aktywowane.
2. Każdy Uczestnik posiadający aktywne Konto Wizz, powinien podać Adres E-mail we Wniosku
złożonym do Banku. Jeżeli Uczestnik poda adres e-mail inny niż ten związany z jego Kontem
Wizz i Numerem Konta Wizz, to zostanie mu przydzielony inny Numer Konta Wizz związany z
Adresem E-mail podanym we Wniosku.
Góra
 Profil Relacje PM off
krapio lubi ten post.
 
      
#5705 PostWysłany: 13 Maj 2018 15:39 

Rejestracja: 11 Maj 2018
Posty: 3
PiotrekS napisał(a):
Czytać regulamin:
1. Każdy uczestnik bez aktywnego Konta Wizz uruchamia swoje Konto Wizz na stronie
wizzair.com, logując się do Konta Wizz za pomocą Adresu E-mail i hasła tymczasowego
otrzymanego od Wizz Air. Po uzupełnieniu w rejestracji Konta Wizz Uczestnika brakujących
danych obowiązkowych, takich jak imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu komórkowego,
konto Wizz zostanie aktywowane.
2. Każdy Uczestnik posiadający aktywne Konto Wizz, powinien podać Adres E-mail we Wniosku
złożonym do Banku. Jeżeli Uczestnik poda adres e-mail inny niż ten związany z jego Kontem
Wizz i Numerem Konta Wizz, to zostanie mu przydzielony inny Numer Konta Wizz związany z
Adresem E-mail podanym we Wniosku.


Kluczowe jest chyba to, że rezerwując lot dodaję karte kredytową i wtedy mi się automatycznie paruje, a ja kupiłem bilety od innego przewoźnika.
Konto uruchomiłem, adres email podałem na wniosku w babku taki jakim loguje się do Wizz'a.
Zrobiłem już dwa zakupy a punktów nie widzę.
Chyba kupię jakiś najtańszy lot 'z czapy', żeby sparować kartę.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5706 PostWysłany: 13 Maj 2018 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2010
Posty: 344
złoty
No ale gdzie chcesz te punkty widzieć? Dopóki ich nie przelejesz, przez infolinię raiffeisena, to ich w saldzie wizzaira mieć nie będziesz.
Góra
 Profil Relacje PM off
krapio lubi ten post.
 
      
#5707 PostWysłany: 13 Maj 2018 20:46 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
Dziś otrzymałam informację że wizzair kończy współpracę z Raiffeisen, czy znacie jakaś ina alternatywe?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5708 PostWysłany: 13 Maj 2018 20:48 

A od kogo konkretnie otrzymałaś taką informację :?:
Góra
 PM off  
      
#5709 PostWysłany: 13 Maj 2018 22:30 

Rejestracja: 26 Gru 2012
Posty: 1165
Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Zadzwoniłem do Raiffa, sympatyczna dziewczyna chyba miała spokojny wieczór i troszkę powiedziała odnośnie przyszłości programu. Oczywiście nie wprost, bo taki komunikat nie jest oficjalnie wydany, powiedziała o tym ze niebawem, bo do końca maja przyjdzie informacj od Wizzaira dotycząca przyszłości programu. Stwierdzam, ze to dziwne bo zawsze informacja była z banku o przedłużeniu programu? Między słowami dało się wyczuć że coś w tym jest i to może być prawda o zakończeniu programu Raiff-Wizzair. Pani powiedziała, że zgodnie z regulaminem informacja ma pojawić się na 3 miesiące przed zmianą, a zakończenie programu nie jest tożsame z zamknięciem karty. Niebawem wszystko będzie jasne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5710 PostWysłany: 13 Maj 2018 22:35 

1. Zgodnie z regulaminem programu do 3-miesięcy przed końcem musza poinformować co dalej 2. Dla 99% jest to tożsame, zakończenie programu lojalnościowego spowoduje zamknięcie KK, ona nie ma innych atutów :D
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5711 PostWysłany: 13 Maj 2018 22:46 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
Od pracownicy infolinii, że nie będzie dalszej współpracy. Ponawiam pytanie, inna alternatywa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5712 PostWysłany: 13 Maj 2018 22:47 

1. To żadne miarodajne i kompetentne źródło :!: 2. Na teraz tyko karty i programy milowe np. KK mBanku
Góra
 PM off  
      
#5713 PostWysłany: 13 Maj 2018 23:42 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3578
złoty
Niestety konsultanci tego banku dzielą się na takich, którzy twierdzą, że program się kończy i takich według których standardowo będzie przedłużony jak w poprzednich latach. Mam niestety wrażenie, że pracują w obsłudze klienta bardzo przypadkowi ludzie. :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5714 PostWysłany: 14 Maj 2018 00:34 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 787
niebieski
Ciekawe, czy jest coś na ten temat w umowie pomiędzy BNP Paribas a Raiffeisenem.
Jak nie, to mogą zostawić decyzję nowemu właścicielowi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5715 PostWysłany: 14 Maj 2018 06:46 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Zakończenie kk Wizzair mnie nie dziwi, skoro cały bank Raiffeisen będzie się zwijal z rynku... Jak firma może coś oferować, jeśli firma przestanie istnieć?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5716 PostWysłany: 14 Maj 2018 07:03 

Rejestracja: 11 Maj 2018
Posty: 3
PiotrekS napisał(a):
No ale gdzie chcesz te punkty widzieć? Dopóki ich nie przelejesz, przez infolinię raiffeisena, to ich w saldzie wizzaira mieć nie będziesz.


No wlasnie nie wiem gdzie, pytam:)
Skad mam w takim razie wiedziec ile tych punktow mam?
Tzn zalozmy, ze kupie cos za 10000zl tzn, ze mam 2000 pkt (5pln = 1pkt), i teraz chcialbym przekonwertowac te punkty na zlotowki w Wizzair czyli 200 zl (1 pkt = 0,1 pln). Skad mam wiedziec ile w danym momencie mam punktow?
Dodatkowo jest napisane, ze przy zalozeniu kk otrzymuje sie:
500 punktów na początek przy pierwszej transakcji, dla której zostaną przyznane punkty.
No fajnie, tylko gdzie ja mam to wszystko widziec?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5717 PostWysłany: 14 Maj 2018 07:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Dzwonisz na infolinię banku i pytasz ile masz punktów wizz na koncie i konsultant udzieli Ci informacji

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5718 PostWysłany: 14 Maj 2018 07:50 

michzak napisał(a):
Zakończenie kk Wizzair mnie nie dziwi, skoro cały bank Raiffeisen będzie się zwijal z rynku... Jak firma może coś oferować, jeśli firma przestanie istnieć?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Alior przejął BPH i KK z programem lojalnościowym Ryanair dziala i ma się dobrze
Wiem, nie wydają nowych, ale było sporo czasu by się wcześniej o nią postarać
Góra
 PM off  
      
#5719 PostWysłany: 14 Maj 2018 08:01 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8995
Ale póki co nie ma żadnych info z BGŻ czy/jak ten program będzie działał, więc zakładam najgorsze póki co :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5720 PostWysłany: 14 Maj 2018 08:04 

Podtrzymujesz niepotrzebną dyskusje, a póki co nie ma o czym
Jak się coś do końca maja br. wiążąco wyjaśni piszcie do woli, będzie konkretnie
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 8854 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 443  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group